Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Voody79 tak nějak a když mi rychlík poděkuje tak ma ještě dobrej pocit.

Pauli za sedačkou vozí každej v eurocargu tyčku na hever a klíč...tak nemachruj to je tam z výroby :twisted:

Interkoule máš recht já bych na to neměl koule vzít někoho tyčkou pomakovici.
Ale stačí ho jebnout do holeně a už toho moc neudělá.
Osobně bych tyč nevytah ikdyž mam kolikrát chuť ale taková 1 a 1/2 palcová hydraulická tlaková hadice je dobrá..vychová ale neublíží.
úte říj 05, 2010 2:43 am

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

To Martin: Jj, přesně jak píšeš..pustím, stačí že pak mrkne blinkrama a hned je na světě o něco líp :D A to samo když tak někdo rozumný pustí mě.. No a jinak já jsem zatím nikoho z auta netahal, i když přiznávám že párkrát už k tomu nebylo daleko..většinou to proběhne v rámci nadávání, případně výměna názorů přes stočená okna :twisted: Ale kdyby byla nouze, tak bych taky (sice v zadu, ale hned u dveří) našel ocelovou coulovku (primárně jako prodloužení montpáky na kola) cca 45cm dlouhou..ale ono kolikrát stačí trošku víc zařvat a dotyčný si většinou rozmyslí další projevy (nevím jestli v tom trošku nehraje roli i můj zjev - skoro 190cm a cca 115kg - ale nijak nabouchaný hovádko nejsu, spíš povšechně kus chlopa) :D :D :D
úte říj 05, 2010 7:51 pm

Pauli

Příspěvek

Dneska si tak jedu po Varech a když jsem se blížil zezhora k tomuhle podjezdu http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=129520 ... 40064@z=16 tak koukám že tam stojí velká kolona auta, většina se otáčí a jede pryč, někteří se tam cpou dopředu, řikám si ach jo, zase někdo přehlíd značku :roll: Taky že jo, byl tam najetej kluk s tandemem.Ale klasika osobáci co předváděli - pořád najížděli jak tupci za něj, různě ho objížděli atd. ani ho nenechali vycouvat, až jsem se dostal k němu já, zapnul jsem varovky a nechal jsem mu tam místo a že mu půjdu ukázat tak mě začli ti za mnou předjíždět a zespoda z tunelu mě málem srazil nějakej blb s fábií co odtamtud vyletěl jak cikán z hospody :roll: Naštěstí kousek za mnou stál ještě chlapík se sklopkou, tak to zezhora zastavil, já zespoda, kluk vycouval, poděkoval a bylo po nervech
úte říj 05, 2010 8:14 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

voody...Nechtěl bych tě nasrat :D :D
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
stř říj 06, 2010 5:10 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to JIRaY to neni čtyř žilák ale kabel o průřezu 150 s dvojitou izolací
2x Nissan atleon 210
stř říj 06, 2010 8:34 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Hm hm,to zní zajímavě,každopádně se začínám po nějakém tom obranném nástroji shánět a do každého auta jeden,ať už to bude kablík,hadice nebo kus plynový trubky,nejlepší by byla nějaká tlustá hadice tak půl metru a bylo by :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř říj 06, 2010 9:03 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

taky neni špatná věc plastová trubka co se sní dělá voda.ta je hbitá jako mrcha nezabiješ sní,nezlomíš jí a pěkně to sní bolí
2x Nissan atleon 210
stř říj 06, 2010 9:43 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ano to jsou dobrá řešení a výhoda je v tom že proti tomu nejsou Německý policajti, kteří pokud najdou velkej nůž, nebo bodák tak z toho udělaj malér.
Volvo FL 614.
stř říj 06, 2010 11:02 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

nejenom nůž, bodák, baseballku.. kolega byl na Görlitzu zalígrovanej za takovej pendrek či co to bylo, velký jako šroubovák..pak nás tam stavěli snad měsíc a otvírali Ti i cockpity třebas.. :roll: Už vidím německýho policajta jak se tě ptá: "was ist das tá diese trubka ha?" a ty.. "ich bin wasser monter in frei zeit" :lol: :lol:
jinak video fakt dobrý :D
:hand:
čtv říj 07, 2010 6:49 am

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

To Gugito:

Příspěvek

..no tak já su celkem kliďas..jen v autě je to občas horší..ale snažím se držet se a nenechat se vyprovokovat (k nějakým výstupům nebo i vystupování z auta)..většinou to proběhne v rámci pár nadávek nebo sprostých slov (a když nemám ani otevřený okýnko, tak o tom ani nikdo neví)..vím že to za ty případné další problémy nestojí.

To Pavel: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
čtv říj 07, 2010 4:48 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

"jižní spojka" u říčan... musim se jen... :mrgreen: :valetsesmihy: jak je to vymáklý

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv říj 07, 2010 10:39 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jo to včera řikali kluci v kolíně jak to pěkně stálo.
mě náš stát připadá jako dobytčí farma,svedou to jedním směrem jako prasata na porážku :D
2x Nissan atleon 210
pát říj 08, 2010 7:00 am

Pauli

Příspěvek

Dneska mě rozsekl nějakej pražáček ráno na D1.Jel jsem ještě za tmy na Brno a někde mezi Humpolcem a Jihlavou jsou do kopce 3 pruhy.Já jel v pravym, poloprázdnej, takže skoro 90 a vidim v dálce pomalou cisternu, tak kouknu do zrcátka, tam se blížili světla z osobáku, jinak nic, dal jsem blinkr a čekám co ten osobák udělá.Ten zapnul dálkový, šlápnul na to, najel vedle mě, zbrdzdil na mojí rychlost a nechtěl mě pustit předjet a začal na mě dělat prstíkem tytyty.Když jsem viděl že se blížim rychle k tý cisterně, ukázal jsem mu prostředníček a začal na něj lehce najíždět, on nic, jen začal troubit, takže jsem musel z 90ti brzdit na nějakých 45 abych to neprásknul do tý cisterny, on popojel kousek dopředu, začal jsem teda předjíždět, on mě nechal a když jsem cisternu předjel a zařadil se zase do pravýho, on najel přede mě a hamtl na brzdy, načež jsem se nasral, zapnul dálkový, klakson, tempomat a děj se co děj.No bylo to o centimetry, když jsem ho už skoro tlačil tak se asi leknul a ujel.Černej mercedes v kombíku s černýma sklama, SPZ 1AU 3653.TAKOVÝM ZMRDŮM BYCH BRAL NA MÍSTĚ PAPÍRY A JEŠTĚ POŘÁDNĚ PŘES DRŽKU :evil: :evil:
úte říj 19, 2010 9:53 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

já dnes podobně,jel jsem z Pelhřimova na Jindřicháč a dojel jem bílou Octavii spz 3S2 1446. tak jsem se zařadil za něj a obča blikl jestli by nechtěl jet. když jsem ho zkusil předjet,tak přidal a pak zas jel pomale.. dojeli jsme do hradce jak tam jsou 2 pruhy v jednou směru,tak já že ho vemu tam,ale nedal se,pořád kliškoval přede mnou a nakonec zabrzdil až na 0,já taky,aji se mi utrhla polička a všechny věci z postele letěli dopředu a i pod pedály..
měl štěstí,že už jsem ho nedojel..
úte říj 19, 2010 10:29 pm

roman325e

Příspěvek

Takovy blbci jsou vsude. Ja rano vyjizdim a jsem takovej laxni ze me nekdo zprasi a ja si jen v klidu reknu jen si to uzij blbecku. Ale kdyz me ohrozi za ten den uz desatej debilek tak vidim rude. Nechal bych nejakyho psychiatra at si to vyzkousi nez budou nekde rikat ze jsou ridici kamionu agresivni.
úte říj 19, 2010 10:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů