Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

koukám že z nějakýho ořezávátka , sakra já na telefenu nemám takovej závit , mám to takový vachrlatý.....Ha Hroch další špión :D :D :D , jen do toho, časem možná budem mít "videotéku vypatlaných".... :bigups: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon lis 01, 2010 7:19 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Paprna tak 3 sec. Ono už podle chování v zrcátku takovýho blba většinou poznáš,tak ho zapnu dřív.
Martin440,uklízel jsem skříňky a našel tenhle držák,netušim z čeho to je ani kde se to tu vzalo,ale má stejnej závit jako je ve fotáku a stačila vrtnout jedna díra do poličky.
pon lis 01, 2010 11:19 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Akurát to vole mušíš včas vypnout až navalíš vybrzďovače a pudeš mu rozbít rypec aby si nebyl ještě ty v průsrrr :twisted:
úte lis 02, 2010 12:10 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

My mame na nasi Ceskolipsky lince taky novyho kamarada, borec s novym sralisem, DHL... uz za ceskou lipou jsme ho dojizdeli, pak nam v zandove spadly sranky, takze nam zase ujel... v decine jsme ho dojeli zas (jel jako priposranej, mezi obcema max 65), tak jsme se dotahli a na ctyrproudym moste v decine jako ze ho predjedem, honime minuty aby se stihalo dojet do berlina... tak najedu vedle borce, nadmer za mnou jde taky doleva, a najednou se pan idiot z dhl probral, zacal zavodit a aby toho nebylo malo, tak se "nenapadne" sunul doleva.. ja byl zadkem auta tak na urovni prvni napravy navesu, a kdyz jsem mel pravy zrcatko 5cm od plachty a levy 5cm od mostniho zabradli, rezignoval jsem a stahnul se.. pak jsem pana velkosofera na rovince predjel, tak se aspon bavil tim, ze kazdou chvili v uzkejch mistech zastavoval, aby nas just co nejvic zdrzel...

takze pane dhl-velkokriple, nezapomente, ze na kazdou svini se vari voda :evil:
úte lis 02, 2010 11:02 am

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

4gumy aby mu bouchly, .......dneska borec, solo man 18t jižní spojka prostřední pruh u sjezdu na vršovice odbočil přes pravej a protž eto měl na krev letěl tim sjezdem vlevo vedle osobáků. no kretén neskutečnej, tomu sem přál tři gumy bouchlý.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte lis 02, 2010 6:05 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak dneska jsem viděl pěknýho kamikadze. Vyjíždím z Přelouče směr Kolín a za tou zatáčkou co následuje klesání a pak táhlá rovinka vidím tak 100 metrů před sebou traktor a za ním tři osobáky. V protisměru přijížděl zelenej kamion když najednou Fabie sedan náhle vyjede do protisměru a předjíždí ten traktor. Vůbec nebere ohled na ten kamion a jeho řidíč skoro letí do příkopu a jen tak tak to udržel na silnici. Fabie jako tank si dokončila předjíždění, ale dál jela stále cca 60 km. Když jsem jí předjířděl tak tam seděl starší manželský pár a ten řidič vůbec nekoukal na cestu a měl stále otočenou hlavu na spolujezdkyni. Děs a hrůza ohrožoval vše kolem sebe široko daleko.
Volvo FL 614.
úte lis 02, 2010 6:25 pm

Venca6
Příspěvky: 235
Registrován: pon úno 22, 2010 3:03 pm

Příspěvek

vyjelo se na dušičky :roll:
úte lis 02, 2010 6:27 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak tak další expert byl v Thalii v Kolíně. Pozoruju to celý týden a tolik Trabantů a dalších vozítek jsem v Praze nepotkal dlouhou dobu.
Volvo FL 614.
úte lis 02, 2010 6:31 pm

Hroch.R420

Příspěvek

To mi hlava nebere,čeho jsou někteří schopni a nikdo to neřeší. Ale že je návěs přeloženej o 300 kg tak to je ohromnej problem.
Obrázek
A tohle na mě dneska vybaflo za zatáčkou,brzdil jsem i očima.
Obrázek
úte lis 02, 2010 7:41 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Hroch.R420:
Dobře Ti ten foťák na Tvém stojánku fotí. Jen na té první fotce si nastav jinak rozlišení, nemohu přečíst značku na tom vozíku :D
Jinak s Tebou souhlasím. To jsou hazardéři. Vždyť co ten nebržděnej vozík při tom zatížení udělá, když bude muset brzdit. A zajištění proti posuvu a taky označení převisu dřeva. A Tebe pokutujou za rampu.
úte lis 02, 2010 9:17 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

Fatal : s tou espezetkou si mě rozsekal :lol: Jinak máte pravdu ... :? ale jedna věc ... Hrochu myslim že i kdyby se něco stalo tak ta nahravka ti moc nepomuže .... kdysi sme se bavili ve škole že prej u soudu se videonáhravky neberou jako dukaz ... :? Ale každopadně dobrá věc !
Život je hořký ... BOHUDÍK
úte lis 02, 2010 9:35 pm

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

tohle by mě zrovna zajímalo: Když si takhle natočim nějaký hovado co mě klasicky šlápne na brzdu, apod.... Je možný se s tim pak obrátit na policajty???
úte lis 02, 2010 10:02 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Podle mě je video důležitý a pokud by tam byl viník natočenej a policie by to ignorovala tak bych to předal televizi a dal na net. Takto se dají řešit neřešitelné problémy. Viz ten pirát na D1, bez videa by řádil dál.
Volvo FL 614.
úte lis 02, 2010 10:26 pm

Uživatelský avatar
MichaelP
Příspěvky: 161
Registrován: čtv úno 18, 2010 7:55 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Výborná záležitost každé ráno v Plzni,směrem do centra od Karlových Varů-v centru zakázali odbočit k Plaze,takže z Lochotína jedeš krokem.
CB 10 Michael Primastar
úte lis 02, 2010 10:35 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Fatal ty jsi vůl,já už přemejšlel jak nastavim foták a pak koukam znova na tu fotku,tos mi dostal! :lol:
Proč by nemohlo video bejt bráno jako důkaz? Při tý kolizi se bude rozhodovat o tom jestli já jsem nedodržel vzdálenost a jebnul do něj což bude tvrdit on i jeho pichna před kterou se předváděl,nebo mě vybrzdil tak,že jsem neměl šanci s tim nic udělat.
stř lis 03, 2010 12:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Typek a 11 hostů