Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Jj, autobusáci jsou kapitola sama pro sebe. Když nemaj na zastávce lidi, tak tam ani nezastavěj a pokračují dál. Protože by tam ale byli brzy, tak jedou pomalu. :twisted:
pon úno 18, 2013 8:31 am

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jistě, dostanou pokutu, protže jedou podle GPS a nedej bože kdyby to bylo jinak než maj nalajnovaný. člověk je idiot a dělá otroka sám ze sebe. autobus vždycky někdy přijel a člověk vždycky někam dojel,akorát dneska je doba na hovno.
kde jsou ty časy když člověk ráno dostal práci,udělal jí a šel domu a každýmu bylo jedno kdy a jak......
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon úno 18, 2013 2:58 pm

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kde jsou ty časy když člověk ráno dostal práci,udělal jí a šel domu a každýmu bylo jedno kdy a jak......
Taky jsme dneska nad něčím podobným s ženskejma na vrátnici vzpomínali...
Karosa C744 s osmikvaltem - královna silnic...
Od teď všude autobusem a neuhýbám...
Co je největší záhadou přírody? Ženské oko! Z desíti metrů vidí blond vlas na světlém saku, ale z půl metru nevidí garážová vrata !!!
pon úno 18, 2013 6:27 pm

kukyn
BAN
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 10:46 am
Bydliště: pod mostem 4

Gepasi

Příspěvek

,,Tak ti tedy napíši můj boj a následné zabloudění,že to bylo málem na otočení jeřábem a nebo vrtulníkem...Bylo to krátce po tom,co jsem začal jezdit kamionem a moje první jízda, po Korbachu do Rakouska a hned sakra zrovna Vídeň...Měl jsem jet do nějakého skladu, ale už je to dlouho,tak si to už moc nepamatuji,ale myslím si,že se ta ulic jmenovala,napíši to česky,jak se to čte,protože německy neumím,ani slovo ::TÁBORŠTRÁSE....A že neumím ani slovo německy,tak jsem taky dopadl...Jak už jsem psal,začínal jsem na začátku zimy a taky se to na začátku zimy stalo...Bylo okolo 20hodiny,tma jako v ranci a ještě k tomu pršelo...Jelikož jsem nevěděl, kde vůbec v té Vídni jsem,tak jsem zastavil a uviděl jsem jednu ženskou,jak jde po chodníku s taškama a z nákupu..Tak já hned na ni,rukama nohama,at mě pomůže a poradí najít ulic,vzal jsem mapu Vídně a jal se ji vysvětlovat rukama a nohama,že hledám ulici Táborštráse,jenže jak pršelo a ona šla z nákupu ze supermarketu a viděla čecha trotla,který neumí německy,ani slovo a ještě ji přšelo za krk,tak se se mnou nechtěla moc vybavovat a viděla,že naše konverzace je na bodě mrazu,tak mávla rukou a řekla,což jsem já trošku pochopil,že mám jet doleva a pořád rovno,čož jsem uskutečnil a to byla ta největší chyba,co jsem udělal.. :) ..Když doleva a rovno,tak doleva a rovno..Jedu,jedu a pořád to vypadalo dobře,ale jen do té doby,než se přede mnou a vedle mě, začali objevovat jakýsi pěkný nový baráky se zámkovou dlažbou a já jel po krásné asfaltce,což se mě moc líbilo,ale do té doby,než jsem zjistil,pro mě v Česku tehdy vůbec neznámý pojem::::SATELITNÍ MĚSTEČKO...No a co se najednou nestalo...Dojel jsem ke zdi postavéné z bílých cihel a tam zatáčka průdce doprava,akorát na Avii. :shock: :shock: :shock: ...Ano,tak přesně jsem měl já ty moje očiska vyvalený a vykulený,když jsem tu zeď v té tmě uviděl..Objevila se přede mnou,jako ledovec,před Titanikem.. :) ...Řekl jsem ty vole a co ted??...Tady pomůže jen vrtulník a celýho mě leda otočit...Ted už se tomu směji,ale tehdá mě vyhrkli slzy do očí a zmocnila se mě absolutní bezmoc,když jsem zjistil že mě končí jízda,výkon a Bůhví, co ještě mě končilo.... :) ..Jen jsem viděl,jak se za oknama třepou záclony a Rakušáci se ptali sami sebe,co tam ve 20hodin večer dělá jakási 16sti metrová kráva s nápisem na návěsu BC Logistics...Vyšel jeden pán se synem a zeptal se mě, jestli mám problém a já mu řekl,že ještě větší,než si on myslí...Že je to BIG PROBLÉM... :lol: Že asi budu potřebovat zavolat HELIKOPTÉRES a otočit mě..Začal se smát,ale jen do té doby,než zjistil,že já mám slzy v očích,že moje barva pleti mého ksichtu,taky není ta pravá,jaká má být a že jsem poněkud bílý,než je zdrávo...Ano,správně tušíš,pokoušeli se o mě mdloby a byl jsem na pokraji zhroucení..Pršelo,tma jak v prdeli a ještě jsem hovno viděl v zrcátkách a ted jsem měl dělat CURIK,jak on mě radil..No jo CURIK,ale jak,když všude byli auta,pouliční lampy a antoníčky na elektriku..Tak on šel se synem,u všech zazvonil,aby odjeli do bezpečí s autama,což oni udělali a ted mě on a syn,vyváděli a naváděli,abych mohl v tom dešti,bezpečně a bez ujmy na zdraví, vycouvat pryč,až na hlavní silnici,kde mě ta baba poslala DOLEVA A POŘÁD ROVNO...Potkat ji,tak ji snad zabiju... :lol: Tak mě chudáci v tom dešti, půl hodiny ukazovali a naváděli,abych vycouval,až na tu hlavní ulici..Nakonec se to podařilo a já jim zpocený,až na prdeli a se slzami v očích moooooc poděkoval a pelášil jsem hledat tu ulic tábotštráse...Stejně jsem ji nenašel,pomohl mě až taxikář,který mě dovedl,nejen na tu ulic,ale i před bránu toho skladu,za což, jsem mu moc poděkoval a víc jsem ho neviděl....Tož tak proběhla moje první a poslední cesta do Rakouska a Vídně...Nikdy už více...Toto,až bude číst Domča,která je ve Vídni,jako doma,tak se mě bude smát,co jsem to za trotla a nemohl jsem tu ulic najít,když je to tak jednoduché...Ano je,ale pro ni a s Midlunem... :lol: :lol:
pát dub 12, 2013 9:54 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Kukyn: díky kamaráde za skvělou story :clap:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pát dub 12, 2013 10:06 pm

kukyn
BAN
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 10:46 am
Bydliště: pod mostem 4

Vincek

Příspěvek

..Nemáš zač,ale toto story je běžná realita začinajícího kamioňáka,který neví kudy kam a jede tam poprvé...A to jsem já...Ještě,že ted aspon trefím z lomu na skládku,od kypy ke kypě a opačně... :lol: :lol: Tam není kde zabloudit...Já musím opatrně..Dokud vidím bagr,tak jsem v klidu,ale běda,jak se mě stratí z dohledu,to už začínám být nervozní,zda k němu opět trefím... :lol:
pát dub 12, 2013 10:40 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

to kukyn: No i kipperisti mají své dny. Jeden takový jezdí od kypy ke kypě, a potom jede jednou za čas s vlekem do lomu a nepřepne si nápravy na premidu :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 13, 2013 7:26 am

smyrfo
Příspěvky: 32
Registrován: pon kvě 16, 2011 1:26 pm
Bydliště: ČR

Příspěvek

Kukyn: tvoje story stojí za to číst :D minule jak si zapojoval návěs a teď toto :D tak ať se daří :)
sob dub 13, 2013 8:39 am

kukyn
BAN
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 10:46 am
Bydliště: pod mostem 4

4215

Příspěvek

... :D :D :D ..To píšeš o mě????..Tak to je u mě běžný,to jsem celý já a notoricky zapomínám přepínat nápravy na krabičce a potom mě to stojí 200kč pokuty a rychle to na benzínce doplatit..Nepřepínání náprav,když zapříhnu tandem,to je u mě normální,na to já trpím,už 100let.... :lol: :lol:
sob dub 13, 2013 9:08 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Balcine,Balcine....dojet z Taborstrasse,která je kousek od centra až někam na kraj do satelitu,tos musel jet sakra dlouho "pořád rovně" jak ti řikala ta pani :D Ale já vím,těm co to tam znají se to kecá...každý začátky jsou těžký,to se ví :)
sob dub 13, 2013 10:43 am

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

FR1GTX :lol: :lol: :thumbud: :valetsesmihy:
sob dub 13, 2013 12:29 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kukine super story ... Tak hlavně na pohodu ... :D
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob dub 13, 2013 1:46 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pěkné počtení, díky :wink:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob dub 13, 2013 5:53 pm

kukyn
BAN
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 10:46 am
Bydliště: pod mostem 4

FR1GTX

Příspěvek

... :D :D :D ...Ty trdlo jedno,já nejel z Táborštráse do satelitního městečka,ale nejdřív jsem zabloudil zkrz tu babu,co mě tam poslala na kraji, ale pořádně na kraji Vídně a až mě ti dva vyvedli na hlavní silnicu,tak potom jsem jel daleko,pořád rovnoaž do toho centra ,přes Dunaj,na tu Táborštráse,kde mě dovedl ,ten taxikář...Tak to bylo a ne opačně,jak to píšeš..Nejdříve bloudění na kraji Vídně a až potom jsem dorazil na tu ulic...Už to víš??? :wink: :wink: :hands:
sob dub 13, 2013 9:04 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

:D ano,děkuji za objasnění..a už se na mě nezlob :wink:
ned dub 14, 2013 9:26 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů