Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

S tím telefonováním si trochu protiřečíš
Světe div se, já telefonoval úplně normálně celých 7 let. Znám X řidičů, kteří maj telefon furt u ucha.

A že by kvůli tomu bourali? Ale přišel odborník, řek že je to strašně nebezpečný, no a zakázali to....
Kuriozity bouračky... strana 371


Pohyboval jsem se i kolem mixů vím jak to tam chodí,ale jak řikám naplánovat se dá všechno...
sob črc 16, 2016 1:00 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

pan Jamal: Jistě, plošný zákaz nesmysl je. Stejně tak jako plošně omezená rychlost na pouhých 130km/h na dálnici - rychlost proště nezabíjí

No, cokoliv jsem si vždycky plánoval, tak se zhatilo. Támhle si naplánuju oběd - nevyjde, protože na stavbě místo 20min jsem dvě hodiny, protože se s tím serou. Támhle na bádii jsem 3h místo hodiny, protože se jim vyvalí bednění. Támhle se natáhne betonáž, protože z Xm3 se stane XYm3 apod....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob črc 16, 2016 1:04 pm

tv-luky
Příspěvky: 127
Registrován: pát zář 25, 2015 10:52 pm
Bydliště: SK východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek

Obrázek


v Belgicku :D
sob srp 06, 2016 4:08 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

lukašu, ta cica je z toho prepravníku? :D
pon srp 08, 2016 6:32 am

tv-luky
Příspěvky: 127
Registrován: pát zář 25, 2015 10:52 pm
Bydliště: SK východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To neviem ale skoncila v rumunskej kabine :D
pon srp 08, 2016 7:13 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Za volantem autobusu.

Je sobota , v kalendáři datum 13, ty na mne fungují, vždy je to zajímavé. I tentokrát to začíná už ráno. S šestou hodinou procházím branou areálu a vydávám se najít autobus s koncovým číslem 76. Hledám , bloudím , bloudím pasáží, kde výkladní skla obchodů nahrazují čelní skla autobusů. Tak ještě jedno kolečko po place , ale autobus nikde. No tak to jsem v háji. Přede mnou je 690 kilometrů na cestě tam a zpět pro děti vracející se z tábora , kde celý týden jen hrály hry na PC. Vždy jsme to jeli ve dvou , tentokrát jedu sám. Tak snad se mi podaří udělat bezpečnostní přestávku před tím než je naložím. Ale to tam musím dojet včas. No bude to kouzelný výkon s ohledem na to že jen třetina cesty je po dálnici a další zbytek po cestách nižší třídy. Po dalších pár minutách nacházím bus na dílně, jež je zamčená. Po pár munutách nalézám garážmistra, který je tu jen náhodou. Na autobuse je ucházející měch. Po zjištění , že mám před sebou oněch 690 kilometrů je jasné , že s tímto busem to nebude. Hledáme řešení. Vedle 76 stojí axer, který se má jen vyčistit. Kontrolujeme zavazadlový prostor. No a zde překvapení. Bordel, jaký jsem neviděl. Deset krabic s harampádím nakonec vytahuji ven. Nedivil bych se kdyby se někde mihnul krysí ocásek. po pár minutách jsem jak prase. A to si nadiktovaly. řidič vstřícný, košile světlá jednobarevná, kravata, tmavé kalhoty. No nakonec vše zbytečné. Dispečer rozhoduje , že pojedu Crosweyem , ten má velké kufry. Na jednu stranu mám radost, na druhou ne , autobus je na kartu. no budu kouzelník jestli to za deset hodin sjedu. Většinou jsme to jezdili za 11.

Do půl osmé čekáme na kolegu, který je ještě s busem na cestách a který není vůbec nadšený , že se má vrátit do garáží a vzít si devítkovou karosu. Už je tu. ,, Zdar , mám jet tím tvým. Také z toho nejsem nadšený. Je dotankováno?,, Snažím se nastolit přátelskou atmosféru. ,, Ne dotankováno není.,, ,, Dobrá tak si prosím dotankuj, ať je jasné za kolik kdo z nás jel, ať potom neřekneš, že jsem ti naboural spotřebu.,, Přesvědčuji kolegu. Dotankováváme a mne nenapadá, jaká past na mne ještě čeká. Jedna věc mne nenapadla. To mne pak bude nervovat. No člověk se stále učí. Teprve s osmou hodinou vyrážím. Tak a mohu letět v kuse , jinak na mne budou čekat. Cesta do Brna utíká v rámci hledání vhodné pozice. Stálý řidič tohoto busu mi připomíná Fantoziho, vzezřením i výškou. Nohy mám pod bradou, sedadlo dole. Před očima mám stínící roletku . No za Brnem už je roetka o půl metru výš a sedadlo v poloze , ze které kolega na pedály nedosáhne. promiň kolego ,ale fakt to nešlo. Za Brnem začíná kapitola s názvem oprava D1. Dnes super výživné. U Devíti křížů právě usměrňují provoz jen do jednoho pruhu pro každý směr a to v délce 8 km.To bude nářez na cestě zpět. Plánuji, kde si zastavím pro něco sladkého a nějaký ten energi nápoj. Na dálnici jen osobáky a autobusy. Sjíždím z D1 na 90 kilometru a začíná tour de objíždka. První hned mezi Pelhřimovem a Táborem. V půl jedné mám nakládat palety, které mluví. A před tím potřebuji pauzu 45 minut. Co chvíli sklouzávají mé oči na údaje s časem. Potřeboval bych být v cíli cesty v 11 45. Je 12 15 a já míjím ceduli Strakonice. Za 15 minut budu za volantem 4,5 hodiny. Šlapu na plyn, nyní jsem bez lidí a tak se dá jet svižněji. Přede mnou 12 km k cíli cesty. No a přede mnou sváteční jezdec , který jede v obci 40 a za obcí 60. Budu v háji. Já snad budu stát 3 km před Volyní. No nakonec 12 28 zastavuji u internátu, kde jsou děti ubytovány. Vymačkávám šipku pod slotem jedna a s úlevou sleduji symbol postýlky, který se zobrazuje. Hlavou se mi žene starost o to jak to dám zpět, když ještě musím jet pro sedm dětí do Blatné, cože je dalších cca 40 km směrem opačným než je směr návratu. K tomu za zády náklad nejcenější pro každého , který se stal rodičem. Stačí vzít pár zatáček rychleji, jednou dvakrát zpomalit nečím jiným než retardérem a bude nějaký klenot hledat sáček . zatím si zakládám na tom, že se mnou se nezvrací. Tak a mám dilema. Čas a výkon 10 hodin, nebo blinkáníčko. No zatím mám 45 minut na zvolení taktiky. Ještě zbývá vysvětlit náctiletým vedoucím tábora, že odjezd bude v 13 15 a do té doby, že se nepohnu ani centimetr.

Mám dopsat jak to pokračovalo?
MILDATRUCK
ned srp 14, 2016 7:58 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

ano, prosíím
ned srp 14, 2016 9:47 pm

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Příspěvek

Milan Černý: :-) taky prosím
pon srp 15, 2016 7:32 pm

pepino_ei
Příspěvky: 251
Registrován: pon pro 07, 2009 7:13 pm
Bydliště: budějovicko

Příspěvek

Taky prosím
pon srp 15, 2016 8:15 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Neptej se a pokračuj, zaklikni si, tohle upozornění už příště nezobrazovat a pokračuj rovnou.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pon srp 15, 2016 8:47 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak co je Milane ? :lol:
pon srp 15, 2016 9:09 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

OK omlouvám se a určitě dám pokračování. Jen jsem nevěděl zda vás tím neobtěžuji či nenudím. Díky za zájem . Bylo to výživné. Dovolím si ale až zítra, abych tam mohl popsat vše a hlavně ne nudně. Přeji hezký večer Milan
MILDATRUCK
pon srp 15, 2016 9:17 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Příspěvek

úte srp 16, 2016 8:53 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hezká reportáž, není to žádná sranda ty začátky.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte srp 16, 2016 10:43 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

pekny...ta fotka s rozmazanou jesterkou me docela rozesmala :-)
úte srp 16, 2016 11:22 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 20 hostů