Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

ještě ,když tady čtu kdo lepší a horší, jestli řidiči kamionů a nebo osobáků,

myslím si , že vzájemné osočování nemá cenu, na silnici už jezdím nějakou tu dobu( řádově 27 let, a to jak osobákem, tak nákladákem)) a jediný na co jsem přišel , že je to v lidech, když je člověk debil, tak je jedno jestli řídí osobák nebo kamion, tomu stačí dát volant do ruky a je z něj bezohledný hovado, který je schopen čehokoliv

a je zajímavý, že třeba minulý týden jsem jel z Itálie, rychlost +- podle přepisů, a kdo to nedodržoval bylo pár aut z "A" v SPZ a CZ na zádi + tedy ještě jeden Bentley z Bratislavy
čtv črc 13, 2006 7:07 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Dneska měřili na přivaděči od Klatov na třech místech s jednim výběrčim místem v na začátku Plzně. Já sem jel okolo nich směr KT ráno a tak sem věděl kde sou. Cestou z5 sem u prbvních dvou hlídek velmi zpomalil a zamával jim . A tomu třetímu sem postavil pikapa přímo před bradavici a šel si dozadu urovnat vercajk , pak sem se šel pomalu vychcat do křoví a když sem konečně odjížděl tak bylo vidět jak bengoš supí páč mu hodně aut projelo a víc než 50km/h . No a na výběrčim místě na mě koukali dost zle ale nestavili mě . No tak sem jim apoň pokynul jako Brežněv ze Zilu
Já nevim proč je tak rád provokuju
_________________ :twisted: :twisted: :twisted:
čtv srp 10, 2006 5:51 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin_100 píše: Já nevim proč je tak rád provokuju
_________________ :twisted: :twisted: :twisted:
Týýýýý brďo....seš odvážnej...si seš asi hodně jistej, že máš i ten poslední obvaz v lékárničce v pořádku..co?
čtv srp 10, 2006 5:53 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

david píše:
martin_100 píše: Já nevim proč je tak rád provokuju
_________________ :twisted: :twisted: :twisted:
Týýýýý brďo....seš odvážnej...si seš asi hodně jistej, že máš i ten poslední obvaz v lékárničce v pořádku..co?
U pikapa asi i jo ale se svym bych se trošku bál páč třeba žárovky to auto nezná :oops: :oops: :oops: Ale taky v něm bengaboys provkuju :P
čtv srp 10, 2006 5:56 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

v pondělí při jízdě přes Valašské Meziříčí kolona jak obvykle,ale tentokrát je tam něco navíc!dvě Scanie od jedné firmy,které jely za sebou se srazily :roll: ,měl sem u sebe fo?ák,ale jel sem Liazkou,tak sem neměl čas fotit,jako už sem to párkrát viděl,že se srazí řidiči od jedné firmy,kteří jedou za sebou,ale ti nám dělají ostudu,ne?
stř říj 04, 2006 12:38 am

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

další příhoda je sice už trochu starší,ale je to pravda,mezi Lipníkem n/B a Hranicemi n/M ,jely tři auta od Hanzalíka s návěsy na dřevěné štěpky a ti chlapi pokud neudělali 1000 km denně,tak nic moc nevydělali,takže letecká společnost,no a jeli a prvnímu něco vlezlo do cesty,tak šel na brzdy a zastavil,ten druhý za ním taky a ten třetí čuměl nevím kde,napálil do toho druhého a potlačil ho až na toho prvního,tak si představte jak to vypadá tři auta od jedné firmy v sobě :roll:
stř říj 04, 2006 12:50 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

riko píše:další příhoda je sice už trochu starší,ale je to pravda,mezi Lipníkem n/B a Hranicemi n/M ,jely tři auta od Hanzalíka s návěsy na dřevěné štěpky a ti chlapi pokud neudělali 1000 km denně,tak nic moc nevydělali,takže letecká společnost,no a jeli a prvnímu něco vlezlo do cesty,tak šel na brzdy a zastavil,ten druhý za ním taky a ten třetí čuměl nevím kde,napálil do toho druhého a potlačil ho až na toho prvního,tak si představte jak to vypadá tři auta od jedné firmy v sobě :roll:
No....i chybovat je lidské....ale...stejně... :valetsesmihy: :smich:
stř říj 04, 2006 4:10 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já jsem slyšel něco podobného ... k jedné firmě vezli 3 soupravy poměrně drahejch suv nejmenované značky. první soupravě se nějak něco porouchalo a ta horní auta s tou plošinou spadla na tu dolní. řidič se bál aby to nějak ješt+ víc nepomlátil tak je začal na silnici skládat. v tom přilítla ta druhá a buchla do toho jednoho přepravovanýho auta a natlačila ho až na tu odtahovku. aby se nestala další nehoda zavolali to tomu třetímu borcovo síbíčkem - ten nelenil a jel se otočit na pole kde zapad tak že ho nemoh dosta ven ani traktor s vyproš?ovákem .... to během jednoho ani né odpoledne ... :lol:
stř říj 04, 2006 4:22 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

dnes ráno ve Vysokém Mýtě zkoušel tahač Man F 2000 s návěsem potlačit předkem vojenskou Tatru osmikolu,která zastavila před přechodem,no byla sice ještě tma a moc sem toho neviděl,ale myslím že s toho boje německý stroj vítězně nevyšel :(
pon pro 04, 2006 3:48 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

riko píše:dnes ráno ve Vysokém Mýtě zkoušel tahač Man F 2000 s návěsem potlačit předkem vojenskou Tatru osmikolu,která zastavila před přechodem,no byla sice ještě tma a moc sem toho neviděl,ale myslím že s toho boje německý stroj vítězně nevyšel :(
Holt vojenská osmikola je pořádná kovařina :twisted:
pon pro 04, 2006 3:53 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

jestli to klapne,tak bych měl za týden jet s kamionem do Rumunska do Bukurešti,vzhledem k tomu že sem tam ješte nebyl a co o tom tam slyším,tak to bude asi zajímavé :roll: ,no ale beru fo?ák a tu cestu zdokumentuju,jinak jestli tam už někdo z nákláďákem byl,tak tu hoďte nějaké postřehy :wink:
pát led 12, 2007 4:13 pm

guga

Příspěvek

riko píše:jestli to klapne,tak bych měl za týden jet s kamionem do Rumunska do Bukurešti,vzhledem k tomu že sem tam ješte nebyl a co o tom tam slyším,tak to bude asi zajímavé :roll: ,no ale beru fo?ák a tu cestu zdokumentuju,jinak jestli tam už někdo z nákláďákem byl,tak tu hoďte nějaké postřehy.
Tak to se těším na report až dojedeš 8) 8) Jinak tam bývalo vždycky divoký :lol: :lol:
pát led 12, 2007 4:27 pm

msifa
Příspěvky: 2105
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Vichr

Příspěvek

Včera 19.1.07 jsem jel ve večerních hodinách ze servisního zásahu z elektrárny Chvaletice domů do Tábora. Vichřice jako jako hrom, Felície se při 60 km/h chovala jako při 200 km/h – lítala za strany na stranu. Na silnici mezi Kutnou horou a Zručí spousta spadaných větvý, místy se jelo po vrstvě jehličí. Později i popadané stromy přes část silnice.
Cca 5 km před Zručí, 100 merů od konce lesa, přede mnou světla – v mém směru jiná felica, u ní čtyři chlapíci, 10 metrů před nimy leží přes silnici smrk jako. V protisměru za smrkem několik kamionu. Dozvídám se, že hasiči už jsou na cestě a tak pokojně čekám. Po 30 minutách situace stále stejná. Když na jednou rána a metr před první felicii padne další strom. S chlapíkama se dohadujem, že auta otočíme a sjedeme cca 500 metrů zpátky, kde je menší planinka a kde není riziko, že na nás něco spadne. (Mezitím člověk řeší dilema zda je lepší sedět v autě, které člověka ochrání před pádem menšího stromu, ale větší strom může člověka zabít, nebo stát venku a být připravem uskočit – i když člověk slyší praskání, stejnak pozná houby z jaké strany….). Prví felicia se otáčí ujede cca 15 metrů a čeká až otočím i já. Opět rána a další smrk padá 5 metrů před ní a odřezává nám cestu zpátky, jsme dokonale uvězněni Je slyšet jak v okolí padají stromy. Není čas na hrdinství – necháváme auta na pospas osudu a utíkáme z lesa ven.
Po několika minutách se vítr uklidnil a řidič jednoho z kamiónu za námi přichází z nabídkou, že zkusí řetězem odtáhnout/ulomit oba stromy které blokují cestu z lesa ven. Sohlasíme, a za 15 minut nám řidič ve starém náklaďáku mercedes uvolňuje cestu.
Tímto bych mu chtěl VELICE PODĚKOVAT.
Zbytek cesty (ideálně 100 km, reálně s objížďkami 180 km) jsem zvládl za 4 hodiny.
pát led 19, 2007 10:00 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No pane jo...jak to tak poslouchám a čtu....tak díky tomu větru má spousta lidí o podobné nemilé zážitky postaráno. Už aby to bylo pryč....nechtěl bych teď jet s nějakým malým (lehkým) a vysokým autem...
pát led 19, 2007 2:44 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Obrázek
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
pát led 19, 2007 3:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů