Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
fatal_netware

Příspěvek

Pro Hroch.R420:
Vždycky jsem byl a bude to už jen horší :-D
P.S. Děkuji náčelníku že jsi se mě zastal ;-)
stř lis 03, 2010 2:01 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

rofl, ten kombajn, to je dobry :lol: ale je to nejakej mekejs, spravnej dzizidak by jel i s nasazenou listou, aspon 7 metrovou :lol:
stř lis 03, 2010 11:24 pm

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

globe: to si musíš počkat zase do žní, teďka na kukuřice 7mi metrovou lištu nedělají :lol:
Borci největší jezdí až v létě :twisted:
čtv lis 04, 2010 7:18 am

Tom.Tom
Příspěvky: 251
Registrován: pon kvě 04, 2009 7:27 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Ale on má nasazenou lištu
čtv lis 04, 2010 8:14 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Jasne, na turkyn.
čtv lis 04, 2010 8:24 pm

Bambino

Příspěvek

Jeden ten takhle jedem po dálnici (A1) v Salzburgu a kdo ví tak jak se jede směrem na Hallein, nebo i na D. tak kousek od servisu Scania je letiště hned vedle dálnice toto sem tam potkal a celkem sem zíral :)

http://www.youtube.com/watch?v=WawqK4SKMY4
sob lis 06, 2010 12:54 am

Hroch.R420

Příspěvek

Tak jsme v sobotu jeli do Klatov do Tesca,zastavím vedle Seatu Todleto a jak jsem vyndaval malýho vzadu ze sedačky,tak jsem trochu tuknul svýma zadníma dveřma do jeho zadních dveří. Když jsme se vrátili zpátky tak tam stála nějaká kravka s fialovou palicí a hned že jsem jí promáčk dveře a že babička seděla v autě a že to byla rána že se strašně lekla a podobný duperele. Tak koukám na ty zbořený dveře a tam tukaneček jak desetník a trocha mojí černý barvy na její stříbrný,tak jí říkam co s tim a ona "no tak mi dejte pětset". Tak ji říkam jestli jsem nepraštil dveřma i jí,že tu barvu utřem mokrým ubrouskem a co chce řešit a ona že to chce přes pojištovnu,tak jí řikam že než jí dát prachy tak at si to řeší přes pojištovnu a že jsem zvědavej co ji na to technik řekne,jak jí pošle do hajzlu. A dneska dopoledne volám na pojištovnu,že se zeptam kam jim to mam nahlásit a paní na telefonní lince mi říká,že už to tam maj od ní nahlášený. No to mě málem jeblo,ta kráva určitě nemohla dospat a vartovala dneska už půl hodiny před otvíračkou u pojištovny,že to stihla tak rychle. O bože,jak jsou některý lidi debilní.
pon lis 08, 2010 5:52 pm

Pauli

Příspěvek

Měls jí to objet pořádně desetikorunou, aby měla proč pí*ovat :roll: Takovýhle lidi miluju
pon lis 08, 2010 8:25 pm

Uživatelský avatar
Bejk13
Příspěvky: 45
Registrován: pát srp 21, 2009 7:58 pm
Bydliště: Polná

Příspěvek

Hroch:A buď rád že tě nezažaluje za ublížení na zdravý tý babičky,tou velkou ránou mohla dostat infarkt a co potom. :lol:
úte lis 09, 2010 1:05 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

někërý jsou prostě velký kokodák
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte lis 09, 2010 2:18 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

a Doufam ze sis to ofotil , takovi muzou pak navymyslet kravin co se vleze ... Mimochodem kamos dela likvidace tady v uk , a kazdy Kdo sedi v aute at jde jen na vysetreni maji hned plneni min 1000 na hlavu :D No I kdyby uhrala jen opravu dveri , coz je min cely prestrik tak budes mit bonus v prdeli a navic jeste navyseni , tak nevim Jestli to petikilo nakonec nebylo lepsi ... :(
úte lis 09, 2010 2:28 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Hroch.R420
Hrochu, teď mě klidně nenáviď, ale nesouhlasím s Tebou. Pro některé majitele aut ( zvlášť pro ty, kteří na něj dlouho šetřili ) je auto něco jako člen rodiny. Já vím, že ty bereš auta úplně jinak, já je taky beru úplně jinak než ta paní. Souhlasím, že dělala divadlo kvůli prkotině z mého úhlu pohledu, ale lidi jsou takový. V první řadě jsi měl s klidnou hlavou nafotit co se dá, lepší deset fotek navíc než aby jedna chyběla. A následně jsi ji buď těch 500 měl dát, nebo to dát pojišťovně. A zbytek ať řeší pojišťovna od toho si ji platíš. Já osobně bych nikomu ani korunu nedal, protože on ty peníze může zapřít a následně to dát stejně k pojišťovně. Jsi přece řidič profesionál, vždyť víš, že kolem je spousta ….....
Já beru, že to nasere, ale já už takový věci neřeším. Co naděláš, když Ti hřebíkem někdo obejde auto v noci a ty nezjistíš kdo to byl, nebo Ti ho v noci nabourá a ujede a ty nezjistíš kdo to byl?
Jednou jsi jí do dveří ťukl a příště si dáš pozor ;) Má přítelkyně by Ti řekla jak parkuji já, abych se podobným situacím maximálně vyhl :D ( už si vybírám aji abych neparkoval pod stromem :D )
úte lis 09, 2010 7:29 pm

Uživatelský avatar
Jurzi
Jirka
Příspěvky: 822
Registrován: sob led 27, 2007 2:39 pm
Bydliště: Ostravice

Příspěvek

Dneska jsem sel po delší době přes Havířov a jak je tam ten kruháč nově udělaný jsem dočela překvapený kruháč a ještě k tomu semafory to jsem viděl poprvé :shock: :lol:
úte lis 09, 2010 7:59 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jurzi, zavítej někdy sem do Hradce, tady funguje kruhák se semaforama celkem uspokojivě dobrejch deset roků... ;)
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
úte lis 09, 2010 9:52 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Není nad to se vzbudit v 5 ráno úplně vykoslej když zacne stávkovat bufík...A hned jak ho človek skoro po hodině rozchodi,tak ten neřád musí zahulit takovym zpusobem že jsem musel další skoro hodinu větrat auto :x


btw: Je normální že z vodníka občas vyletí semtam nějaká žhavá jiskra?
...Moje práce je mým domovem...
stř lis 10, 2010 6:09 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů