Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak jsem dneska měl s sebou na cestě fo?ák a kousíček za Libercem z důvodu nehody byla asi kilometrová kolona. Jel jsem v levým pruhu (s transitem) a tak jsem v něm zůstal a chtěl dojet dopředu co to šlo. Přecijen systém zipu se má aplikovat až u překážky a ne kilometr předem.
To se ale nelíbilo mladíkovi za volantem velkýho Atega, kterej jel uprostřed a případné pokusy o předjetí řešil zablokováním i levého pruhu.
Řidič červené fabie to zkoušel dál...a dál Atego na něj najíždělo a tlačilo ho do svodidel. Po zastavení řidič Atega si šel s řidičem Fabie popovídat. Fo?ák jsem už měl nastartovanej a tušil jsem, že bude třeba i fyzická inzultace, zvláště, když se šel přidat asi na obranu "fabie" řidič Caravelly.
Nakonec se asi po půlminutě rozešli, fabie se protáhla, ale Atego zůstalo uprostřed. Udělat on tohleto v Praze někde na magistrále, tak bude fyzicky inzultovanej on, protože tam to jsou na to lidi zvyklí, nebo ne?

No...ale řeknu Vám, že se nedivím, že pak lidi nadávaj na kamiony. Fakt mi je z tohodle "truckera" smutno.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) david dne čtv kvě 18, 2006 7:32 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv kvě 18, 2006 6:15 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

no jo,ale to by se museli naši řidiči systém zipu naučit,zatím to vypadá tak,že většina lidí neví co to je
čtv kvě 18, 2006 7:17 pm

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dobre tema taky určitě někdy přispěju z cest po Moravskoslezskem kraji. Jinak ten řidič toho kontejneráku musel byt dobrej tupoun hlavně že tam má dva smetáky :D
edit:
Má tam 3 smetáky :D
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
čtv kvě 18, 2006 7:51 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Tohle je dobrý téma a já mám taky jeden malej přispěvek.
Po našich silnicích se potlouká organizovaný polský gang, který pomocí jednoho zoufalce maskovaného za řidiče kamionu si od vás půjčí klíč a potom se po něm slehne zem. Takže bacha na ně, protože sedmnácku už maj.
čtv kvě 18, 2006 8:43 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

octavus píše:Tohle je dobrý téma a já mám taky jeden malej přispěvek.
Po našich silnicích se potlouká organizovaný polský gang, který pomocí jednoho zoufalce maskovaného za řidiče kamionu si od vás půjčí klíč a potom se po něm slehne zem. Takže bacha na ně, protože sedmnácku už maj.
No, kdyby zmizel jen klíč, bylo by to dobrý...
čtv kvě 18, 2006 8:47 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jaký klíč?
čtv kvě 18, 2006 8:47 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Bagr píše:Jaký klíč?
http://www.ploberger.cz/shop/product.ph ... rodid=3789 Pomocí tohohle klíče tu hádanku rozluštíš
čtv kvě 18, 2006 9:30 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

MUHEHE setsakra dobrý téma :twisted: :twisted:
Dneska sem měl taky zážitek.
Padla mi zelená a tak jedu a v tom do křižovatky vjela nějaká baba s kombíkovou astrou na červenou. Chvilku sem přemejšlel jestli budu brzdit ale vzhledem k tomu že sem vez maminu do arbeitu tak sem holt zastavil a tu zas***** vyje**** pí** jenom vytroubil. A vono to s ní ani nehlo furt jenom čuměla dopředu a jela jyko by se nechumelilo :x
Inu (Andy zavře voči) ženská za volantem=auto bez řidiče :lol:
čtv kvě 18, 2006 10:41 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já jsem jednou viděl jak takhle kamion blokoval ty který při koloně předjížděli odstavným pruhem v pravo a kdyby se něco dělo tak jdu pomoc řidiči kamionu
pát kvě 19, 2006 9:45 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše:já jsem jednou viděl jak takhle kamion blokoval ty který při koloně předjížděli odstavným pruhem v pravo a kdyby se něco dělo tak jdu pomoc řidiči kamionu
Tak to jo...ale to je jiná situace, to bych blokoval taky.
pát kvě 19, 2006 4:08 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No tak takovej to bejval krásnej provoz to se nedá dneska srovnat :lol:

Zajímavé jak dneska člověk kouká na takový fotky a říká si "podívej ten pěknej Tráboš a ten R?ák co ta 100 ,ježíši ta T138 na ten cement no paráda"
A dřív , jéé ten tráboš smrdíí , Mamíí jdem do hračkářství... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ObrázekObrázekObrázek
čtv kvě 25, 2006 7:16 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

To je žráááááádlo :shock: Takových fotek by mohlo bejt víc :cry: :!: :!: :!:
Ty hundrti jak předjížděj tu starou pixlu to je krááááása :!: :wink:
čtv kvě 25, 2006 8:57 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Tak jsem se před chvílí vrátil s mladou z hospy a jelikož jí údájně bolela hlava, tak mám čas tu něco málo napsat.
Ve čtvrtek si to tak pěkně hasím domů a dokonce už vidím zřetelně nápis Prostějov na značce. Krásně se držím ve svým pruhu a zničeho nic se pořádně leknu. Neuvěřitelnou rychlostí mě zprava předjede nějakej blbeček na motorce, a aby toho nebylo málo, tak se hned vzápětí za ním vynořil jeho kolega na další mašině. Tito motorkáři nemají žádný pud sebezáchovy. Kdybych to býval trošku v tom úleku strhl ke kraji, tak by si policajti ze zbytků helmy mohli vyškrábat ke svačině tresčí pomazánku. Takže jsem měl štěstí, že jsem nebyl hlavním aktérem čtvrtečních večerních zpráv na Nově.
sob čer 24, 2006 11:52 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše:
cuisine píše:já jsem jednou viděl jak takhle kamion blokoval ty který při koloně předjížděli odstavným pruhem v pravo a kdyby se něco dělo tak jdu pomoc řidiči kamionu
Tak to jo...ale to je jiná situace, to bych blokoval taky.

No jo ale to je pěkná blbost vem si třeba než udělali tři pruhy u agipu před začátkem Brněnský (Směr z prahy) tak tam byla dvouproudovka.
A ty když si chtěl na odbočku na Opatov tak by si musel čekat půl hodiny a někdy i dýl než by ses tam dokodrcal.
takže ty co chtěli na Brno tak čekali a ty co chtěli na odbočku tak z vyhozeným blinkrem frčeli v odstavným pruhu :!:
Pokud nějakej neznalej trouba se ho nesnažil blokovat ,a asi si myslel že
ho ostatní chtěj předjet .
Nevidim důvod proč bych měl čekat frontu na Brno když jedu na odbočce pryč.
No ale už jsou tam naštěstí pruhy tři.
Jiná je když nějaký frajírci se pak suveréně nacpali místo odbočování rovně ,to taky nesnášim.

Jo a na průmyslový jsem viděl jak dva uchylové v T815 jeli vedle sebe a blokovali ostatní i když ke zůžení zbejvalo skoro 2km.
naštěstí kde se vzal tu se vzal policajt na motorce
vzal si toho v levim pruhu na autobusovou zastávku a asi mu domluvil v Kč
že takhle by to nešlo :lol: (taky díky nim byla prům.zacpaná už od Aralu nebo co je to tam za pumpu)
stř čer 28, 2006 5:07 pm

msifa
Příspěvky: 2104
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

Zážitek z 11.7.2006, cca 15 km za Louny směrem na Slaný (silnice č. 7). Jedu služební oktávií do mírného táhlého kopečka (90 – 95 Km/h). Proti mne cca 200 – 300 metrů z kopce jede pomalu avie a za ní několik aut. Najednou začne v této koloně předjíždět souprava s bílým tahačem Scania – po vyjetí do protisměru a zaregistrování mého vozidla řidič Scanie dále v klidu pokračuje v předjíždění. V okamžiku, když je jasné, že předjet nestihne, ani se zařadit a hodlá mne nabrat, tak mne jestě problikne světly, jako že mám uhnout……
…… I když já jedu zcela dle předpisů, nezbývá mi nic jiného než prudce brzdit a strhnout auto na krajnici. (přeci jen poměr hmotností 1,5 t proti 20 t hovoří v můj neprospěch).
A ptám se – jaká je obrana proti takovému praseti za volantem kamionu?
stř črc 12, 2006 9:08 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů