Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
JakubS

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Prý- kolega tam aj 9ti hodinovou pauzu spravil... :valetsesmihy:
Ale já jsem měl podobnou story, jako SOF. První jízda do belgie po zavedení mýta, na hranicích jsem asi půl hodiny vztekle kloval do té obrazovky, než mi tam jakýsi Jaciek z polskej poradil, že tam musím naskenovat techničák. Tak zase z5 do auta pro papíry a další pokus. Tentokrát úspěšně a po asi 45ti minutách pyšně odcházím s přístrojem pod pažu 8)
Po návratu na základnu, mi šéf důležitě předává nový přístroj, už přednastavený na paušál. Říkám si fajn, aspoň netřeba dokupovat kredit.
Dálší výlet do čurákova a já zapínám jednotku do zdroje,která mě přivítala nápisem NOT READY a červeně svitící pičurkou. Mezitím jsem šel odevzdat tu starou (debil) a chtěl vyjet vstříc novým dobrodružstvím. Nicméně zbrusu nová jednotka čerstvě nalepená na okně byla proti. Ani po hodině a x pokusech o vyp. zap. opravě, žádná změna nenastala, takže telefonát se základnou, co s tím kurva mám jako dělat. A rozkaz zněl jasně. Zavolej si na podporu, číslo máš tam a tam :shock: Takže volám. Na výběr ze tří jazyků belgicky, francouzky a anglicky na mě zbyla právě ta angličtina a směsicí angličtiny a němčiny (s občasným slovíčkem KURVA!) vysvětluju té pindě na druhém konci můj problém. Po čtvrt hodině koktání a pátrání v počitači jsme se dobrali k závěru, že je jednotka "KAPUT" a že si mám jít nafasovat novou :wall: Super!
Takže zase z5 do budky- mimochodem ze čtyř budek fungovala jenom jedna a to tam ještě někdo v noci nasral (asi proto jako jediná ještě nebyla vyprodaná) a celý vydávací proces nanovo. Pak jsem tam ještě pomoh jakesimu bulharovi, bo se ze mě za tu chvilku stal odborník na vydání a vracení přístrojů a on vypadal dost v koncích. Takže dvě hodiny v prdeli a já mohl za doprovodu zelené kontrolky vyjet k cíli.
Týden nato mi šéf hlásí, že už má pro mě novou jednotku, tak jsem mu řekl, ať si to nalepí do svojeho osobáku, nebo ať to dá děckam na hraní do vany třeba.

Ono by stačilo náhrát do těch budek vícero jazyků a bylo by po problému.
pát zář 01, 2017 1:00 pm

slobo

Příspěvek

\9/
pát zář 01, 2017 1:10 pm

DriverBrno

Re: Zážitky ...probuzení V Teplicích

Příspěvek

navečer vyloženo v Krupce. Přejíždím na centrum Teplic s tím, že se navečeřím v jedné slušnější restauraci, kde už jsem jednou byl. Odbočuji na parkoviště u bytovek, kde jsem minule přenocoval- takové zaplivané pro osobáky, ale celkem velké, poloprázdné. Proběhla večeře a dva škopky navrh, jdu spát. Někdy nad ránem za svítání mě probouzí rána, hlavou mi proběhlo, že mi snad bouchlo kolo. Ne, asi nějaký ofouklý důchodce venčící čokla praštil do kabiny, slyším hysterický řev "Vypadni!, vylez ty kurvo"... a furt dokola. Kouknu přes závěs a vidím nějakého cikána jak poskakuje před autem. Nahmatám, ještě ne pořádně probuzený mobil a přemýšlím že zavolám benga, ale najednou si uvědomuji, že neznám ulici kde se nacházím. Kontroluji ještě jestli jsem zamknutý a znovu mrknu ven na toho magora a už tam má i nějakého dalšího hnědobráchu a furt řve něco o kurvách (asi je zfetovaný), mele něco o tom, že mi propíchá gumy, což mě definitivně probírá, nahazuji cukle, otvírám dveře s bojovím výkřikem " Co je ty pičo!!" Morgoš se zklidňuje a prý ať vyleze ven ta kurva...v tom mi to docvaklo, on si myslí, že ji schovávám v kabině. Prý měl ucho na kabině a slyšel hlasy:) Říkám mu v zájmu uklidnění situace, ať se přesvědčí a nahlídně dovnitř, že tam nikdo není a maximálně mohl slyšet naftové topení. Čumne dovnitř, zjihne a začne se omlouvat, že už 4 dny hledá tu svoji šlapku. Nakonec promluví konečně i jeho soukmenovec, prý jestli nechci nějaký životabudič:) Ukončuji komunikaci, spát se mi už nechce a přesouvám se blíže k nakládce. Zajímavé město ty Teplice.
stř zář 06, 2017 8:10 pm

EL

Příspěvek

Ještě že jsi zachoval chladnou hlavu,to bys asi pak byl ve zprávách,no jo,halt jinej kraj,jinej mrav.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř zář 06, 2017 8:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“