Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Se divím, že ho tam nezrychtovali jak sviňa.. Žasnu jak někteří přemýšlí, to se pak přenáší i na silnicu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 30, 2020 8:35 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

poslední dobou začíná lidem pořádně jebat..jeden s nožem chycen v parlamentu, druhý si to jede "vyřídit" do Bohnic, zatím "vede" magor s kvérem v té fakultce. Mimochodem, všiml jsem si že už vozím v autě nože dva a jedno pětikilové kladivo :mrgreen: člověk nikdy neví na koho na cestách narazí.
čtv led 30, 2020 8:49 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

A to ten magor z Ostravy měl pokazeny ten kver prej :shock: Já mám nůž z kaufu čepel tak 30 cm,několik mi jich polamali ty idioti v Dover.
čtv led 30, 2020 8:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak kluci, v případě že se jmenujete Pohlreich, Ramsay nebo Mohamed, tak ty Vaše mačety chápu :D Já mám 13cm se zalomenou špičkou a mám klid, a chleba s tím uříznu, bo nejsu kopito 8) Myslím, že to byl bratránek, vozil takovej messer zapíchlej u řidiče za oknem, do první kontroly :wall: Osobně tu hysterii nechápu, nůžkama, tužkou nebo montpákou tě sejme taky a vůbec, jak si dáš něco do ruky, průser..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 30, 2020 9:11 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No ono to nejspis bude tak, ze jakmile te prepadnou, tak se mas nechat v klidu pobodat, podriznout, zastrelit, osukat bez obrany,hlavne at nejsi oznacen za rasistu nebo nedejboze xenofoba😂. Takze nejdriv se nech zabit a pak muzet vznest stiznost na Policii a oni pripad radne prosetri.Je to v klidu,verime preci nemecke Polizei nebo ne? 😂😂😂
...rád se svezu s čímkoliv...
sob úno 01, 2020 9:17 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/schi ... ejte-88446

vláda, která zdraží pivo, padne!
čtv úno 06, 2020 8:36 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 23, 2020 6:55 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
čtv úno 06, 2020 9:49 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Nic se na tom vašem ostrově nezměnilo a furt tam jezdte v protisměru.,.. :D byl jsem let v Tescu a tam opravdu Angličana nepotkáte....
pát úno 07, 2020 8:21 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

https://www.novinky.cz/auto/clanek/jak- ... lanky-home

takže ten blbý nápad už tu byl... nedopadlo to a asi i tentokrát to bude slepá ulica :doh:
sob úno 15, 2020 5:39 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Odkloním debatu z vlákna truckerské kidy. Teď jsem byl několikrát na misi v Brně, a připadá mi to, že si brňáci hrají na větší pražáci než je ta naplavenina v Praze. Byl jsem skládat v jedné firmě, a na skladu, kde byl nápis příjem materiálu mi vysvětlili, že to není pro ně, že to je pro výrobu. Tak mě poslal tam a tam, dojel jsem podle plánku na místo určení, chodím po objektu, nikde nikdo až jsem narazil na dvě ženské(ukázalo se že to jsou ukrajinky) tak mi nepomohly, chodil jsem dál až jsem narazil na jedného a ten místo pozdravu, "co tam dělám, že tam nemám co dělat až se mi něco stane, tak že ho zavřou." Mu vysvětluji, že mě tam poslali, že tam mám skládat. Odpověď: "Tady můžeš skládat tak akorát uhlí." Tak jsem se vrátil na příjem materiálu, řekl story, a odpověď. "Počkej zavolám šéfovi." Ve finále jsem to musel složit téměř sám.
Podruhé, přijedu na vykládku(vykládka jeřábem) přijetí stylem co jako chci, a že to musím otevřít i střechu.(Pršelo, lilo) Říkám O.K. já jen čekám aby to nezmoklo, tak po mě koukali jako co to je za výmluvu. Mi to připadlo, jako by dopravci v Brně uměli otevřít jen vzadu vrata bo co.
Takže možná umíte udělat víno a prodáte pražákům i vodu ze septiku, ale na tu práci moc nejste. Kdyby nebylo Ukrajiny, tak už jste skončili.
Jo a vzkaz pro DriveraBrno. Asi to kolego děláš špatně. Na jednom parkovišti jsem viděl jak se to dělá. Přijel děda s pěknou holčinou, překvapilo by mne zda by to byla jeho vnučka, skočil do náklaďáku, zkontroloval auto,od motoru po doklady, hned na to přijel šofér,teplákovník, nastěhoval spacák, karton plasťáků, krabičku cigaret a pár rohlíků a vyrazil. Když projel okolo mne, tak koukám na dveřích nápis Autodoprava (dívčí jméno) Brno. Takže ta dívčina byla asi majitelka a přítelkyně onoho strejdy. Tak jeden člověk musí uživit svou rodinu i firmu a asi to i funguje. Hold je to o přístupu k práci. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 18, 2020 3:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215: Takovýho bylo, ani si nevzpomenu, bylo jedno zda na Moravě, v Čechách nebo Itálii :wink: Nesedící adresi kdesi v centrech, špatný papíry, neutralizace, nebo sis ten název blbě přečet :D Bych z toho nedělal závěry hned, nejspíš si měl štěstí..
Ono tady v těch zaběhlejch podnikách, když tam dojedeš, se šici dívaj jako:" Có? Tyv*le neznáš, támle ne kurňa" a neuvědomí si, že to asi neznáš všude na světě :wall: A podruhý jedeš jiný zboží, a hlavně jinam..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 18, 2020 4:35 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215: fakt se nedá takhle paušalizovat, kokoti jsou všude. Teď jsem jel z Prahy do Bratislavy a nakládka super hoši, vykládka taky super hoši všude běloší . Někdy Ukáčka na zabití jinde Ukáčka na pohodu. Je to o tom kdo tu firmu velí a jaká tam je atmoška potažmo motivace si peníze zasloužit.

z jiného soudku: ve Zlíně mají postavit super mega špitál za miliardu a za ty samé love postavili (zrekonstruovali) v Práglu jeden historický most:
http://www.rekonstrukce-negrelliho-viad ... ovu-ulici/ :doh:
pát úno 21, 2020 8:14 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv bře 12, 2020 10:33 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob úno 22, 2020 3:33 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Nevím, nějaké BMW s Vanosama?
BES - běs
sob úno 22, 2020 4:26 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv bře 12, 2020 10:34 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob úno 22, 2020 4:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů