Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

V csad Havířov jak si začínal byl závozník jeden bývalý paragan.od pohledu sama šlacha,sval.tupy sice jak hovado ale síly měl na rozdávání.v té době skákal po autech,jak jel s kolegou z barandaku dolů s LIAZ,model sto,naložené kyslík plyn,ten prepalil start nahoře,v půlce se mu už dymylo z rezervy aj,jen zavelil,vstávej vyskakujem, ten závozník jak spal,jen otevřel oko,pak dveře,a byl venku....v klidu.ridic taktéž,lístky skončila dole,bylo to i v novinách tehdy.takze není závozník jak závozník.
stř kvě 13, 2020 1:39 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

jsem ani nevěděl že jsme druzí ve výrobě aut na hlavu (první jsou možná Slovač, bo jich je míň:)
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kome ... _campaign=
..ale větší průser vidím v tom, že místo aby to nechali "zdechnout", tak v té opičárně chtějí pokračovat..asi do doby než číňan se to pořádně naučí, pak už budou jen čučet na prázdné haly v polích.Já myslím že jak říkal Andrej že bud elíp tak já myslím že bylo..a to hodně dávno.Koronavirus jenom potvrdil že to byla naleštěná bída. Na dva měsíce vypneš a vše jde do řiti. Dyť Rus za pár měsíců vyhrál prohranou válku a tady si nevědí rady pod dvou měsících nečinnosti.
sob kvě 16, 2020 1:02 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

..a ještě jeden k nasrání viz. : marnivá baba v čele ministerstva financí co chybí u žlabu když se rozdávají miliardy z EU fondu, bo neumí anglicky :wall:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/schi ... _campaign=
a po mě chce finančák abych ji ten koberec asi zaplatil nebo co?
Naposledy upravil(a) DriverBrno dne sob kvě 16, 2020 1:09 pm, celkem upraveno 1 x.
sob kvě 16, 2020 1:08 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Very fak situejšn nau
BES - běs
sob kvě 16, 2020 1:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

..a jedna na dorážku
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/stat ... _campaign=

když do pekla tak něco miliardářům na cestu..

PS: COVID III se zdržuje protože ANO chce zablokovat zveřejňování příjemců, ale asi si to Piráti vydupou.
sob kvě 16, 2020 1:24 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ze neumi anglicky poradne je nepodstatne.at umi cesky a hlavne resit ceske problemy.prekladatelu ma urcicite kolem sebe dost kdyz bude treba.resi hovna v tv,jako obvykle.
sob kvě 16, 2020 7:57 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

jozine zamysli se, proč Andrey, který hovoří plyne několika jazyky má za ministryni Mařku, která se s kolegy v EU nedomluví? Nepřipadalo by ti zvláštní že tě do Anglie pošle dispo co mluví akorát česky? Jedině že by majiteli kouřil péro. Ona mu péro nekouří, ona dělá ještě horší věci, špinavou práci, ale ne pro občany. Pokud ovšem si nedělá vlasy nebo nevybírá koberec.
sob kvě 16, 2020 11:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já se o politiku nestarám.Je to svinstvo,je prohnila.Reagoval jsem je nad tou angličtinou.Tak neco snad rozumí ne???
ned kvě 17, 2020 7:35 am

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

především je to další lež, další z mnoha.......
ned kvě 17, 2020 9:45 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Pokud opravdu stát koupí Smartwings, tak fakt už nevím. Krádež x miliard za bílého dne. Jenom proto, že Šimáně je Babišův kámoš. To vše za potlesku teď už 34% voličů.
ned kvě 17, 2020 12:28 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Politika je svinstvo právě proto, že se o to většina lidí nestará, kdyby si každý hlídal toho svojeho, (v době internetu otázka chvilky), bylo by vše lepší.
ned kvě 17, 2020 12:38 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

SK premiér Matovič nevie anglicky. To čo prevádzal v predvolebnej kampani v telke, keď sa ho pýtali na angličtinu, to bola slabá angličtina. SK ex-prezident Kiska- slabá angličtina. SK ex-premiér Pellegriny hovorí asi slušnejšou angličtinou. Veľmy proeurópsky, mladý a progersívny SK politik Truban v telke na otázku odpovedal len slabou angličtinou..... Politici nevedia anglicky, len málokto. Najlepší bol Kotleba, ten povedal že anglicky vie, ale anglicky hovoriť nebude, lebo je Slovák. A bude hovoriť len po slovensky a na tlmočenie bude mať tlmočníka. A ja na tom nevidím na tom nič zlé. Keď politik nevie, má mať tlmočníka.


EU prieskum pre šoférov, môžte sa tam posťažovať (je to aj po česky a slovensky)- nech nám zvýšia pokuty.

http://survey.wilke-maack.de/index.php/168972
ned kvě 17, 2020 3:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Presne tak jsem to myslel jak pise sof v zaveru.jak nevi,ma tlumocnika.od toho tam je.neplati prima umera prece,cim lepsi anglictina tim lepsi politik.ja umim anglicky deset slov vcetne one,a nepripadam si jako totalni tupec,treba si moc fandim.
ned kvě 17, 2020 4:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Vrcholný politik by se měl domluvit hovorovou angličtinou. Stejně jako by ti řekl trucker, že je dobrý šofér, nemá problém jezdit po EU a když bude potřeba tak mu někdo na tu rampu nacouvá. Jsou profese a profese. Nepůjdu dělat kuchaře, když když umím svých max. pět jídel a znám tři druhy koření..to je prostě málo na profesi. Navíc Shilerová toho kromě posluhování v ANO "zaklekávání" na malé podnikatele moc nepředvedla viz rozpočet v schodku v době prosperity, je to klasická byrokratka, pro politika v postkuministické zemi má ale jeden dobrý předpoklad jde ji lhaní.
Všichni víme že nějaké profesní elity se v politice nedočkáme, ale dneska mluví anglicky perfektně kdejaký ligový hráč nebo trenér. Kdo má malé nároky na své šéfy bude vždy jen otrok primitiva.
Sof: Kotlebou jsi to zabil :)
ned kvě 17, 2020 4:28 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

DriverBrno: ačkoliv jsem se dřív s tvými názory rozcházel, začínám ti dávat za pravdu.

Jedna taková z mojí trakeřiny: před asi deseti lety jsem zastavil ve vesnici v Belgii a šel se zeptat na cestu člověka, co zametal chodník a on se mě ptá, jestli budeme hovořit anglicky, německy, francouzsky a nebo vlámsky? K tomu asi není co dodat
BES - běs
ned kvě 17, 2020 4:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů