Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

jezdil jsem za zivot ve 4 firmach a vsude se furt dokola resilo, kdo co jede, jakou ma zpatecku, kolik ma km a v kolik kdo byl v patek doma. podle toho se usuzovalo, kdo donasi a leze vedeni do riti. :-D byl to i jeden z nnoha duvodu, proc jsem s jezdenim prestal. v te dobe jsem myslel, zw uz natrvalo. pak se mi naskytla moznost jezdit si sam, a tak uz si 3 roky jezdim sam bez zavistivych kolegu a dementnich dispeceru a mam svaty klid. to ta prace fakt muze i bavit.
sob bře 07, 2020 9:37 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

:D :D :D Jožine to je dobrý vejmrd. :D :D :D
Jsem si vzpoměl na jeden rozhovor s podnikatelem. "Budu kupovat 2 nová auta. A už jsem je slíbil 5 řidičům. To máš vidět co se děje. Už i vím, kdo s kým spí." :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 07, 2020 10:26 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215 ....... :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 08, 2020 12:43 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Lestim kola v pátek,šéf mi asistuje a mele to své.ja mu říkám,já si počkám na vlajkovou loď,až mi kupis,ne nějaké lowdecky na plechových kolech :wall: ,co jsi tě kupil...kolega Pavel má ve vedlejší firmě černou 750tku,v další firmě 540stou vlajkou,tak mi kup bílou zadeklovanou na hlínách,jedna postel otáčecí židle,bez všech asistentů můžeš,kožený paket jak mám teď,navi.motor nechám na tobě ale pod 500 nejdu :D at mužů prouzu tlačit po okresce :D
ned bře 08, 2020 9:40 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jožine :mrgreen: Že si nedáš pokoj :D Ty koně taky nejsou všechno, jak jedeš ECO, neznáš cestu, nebo máš strach letět, tak ti 40k navíc nepomůže :wink: To mě tak teď tlačil z Vimperku na Strážný jeden s frigem, v kopcu sem na něj neměl(mám to totál mrtvý), ale pak jak se to zlomí a je to klikatý se nějak přestal tlačit 8) No za čárou sem dělal pauzu, šel sem hodit švihadlo, obešel auto a jak sem lez do kabiny tak mě teprve míjel :mrgreen: Ale je pravda, že mě na návěsu smrděli brzdy, což je do kopca a když mám retardér divný :mrgreen: Tak se nevytahuj :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned bře 08, 2020 9:56 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já se nevytahuje nikdy ničím.o autě mám jasno co tam chci a co ne.toto už dosluhuje,mužů s klidem říct že vypadá lépe než některé dvouleté a to mám 700 najeto.ten dojem dělají hlavně disky stav 1A.a dekle kolem taky jak nové.ja nepotřebují v autě ty asistenty na všechno,naopak nesnáším i destovy senzor,nepotřebují ani xl a to nejsem malý.jak vyhodis tu vrchní postel je tam placu plno.a ani nespěchám,teď to mám vychytaný bych řekl a jezdí to fakt bez závad,včetně 4 letech baterek.
ned bře 08, 2020 6:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak podle auta se pozná šofér žejo :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned bře 08, 2020 6:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jsou tu lidi co tady jezdí 30 let a jejich auto obejdu obloukem.to není o věku.
ned bře 08, 2020 6:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Brejle jožine, brejle :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned bře 08, 2020 7:03 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jj tak už do roboty já jdu zkusit bench :D
ned bře 08, 2020 7:07 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tý jo Jožine, jezdil jsem autem s jednou postelí a bylo to terno. Je fakt, že jsem to přežil, ale druhá postel jako odkládací prostor je druhá postel. To samé když ležím a čumím do stropu, tak si říkám, kde "autíčkáři" mají věci.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 08, 2020 8:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

A to je právě ono....odkládací prostor.....já mám vše v kastlich naházené nic vytáhane venku.nesnasim bordel.na tě posteli horní která tam je úplně zbytečný a jen překáží mám jen peřinu.uz jsem ji chtěl vyrvat tu postel tu z toho ale Peter říkal nechto tak,to už doklepes.ale znám lidi co tam mají třeba vařič :shock: ,nebo jízdní kolo...
ned bře 08, 2020 9:30 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Kastlíky mám plné. :D :D :D Horní postel slouží jako šatní skříň. Nic těžkého. :D :D :D Už jsem viděl nespočet vysvětlování, proč je rozbité okno zevnitř pojišťovákovi. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon bře 09, 2020 7:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

By me zajimalo co vnich mate.v tech kastlach.ja osobne ten nad hlavou helmu bryle atd.ten uprostred,poloprazdny.ten pravy kafe hrnky atd,byla tam mikrovlnka,tu jsem vyrval a vyhodil.v zadnim nahore hygiena,uprostred hadry na tyden,za mou nahore kokoiny,nezarazene.nabijecka na mobil nad oknem.uterky papir taky,z prava z leva.v sejfu pod lehatkem prachy,tablet.nemam xl,nejezdim eu.normal fh.z venku kastle,spolujezdec,kuchyn.z venku za mou reflex bunda,kable,hadice,vercajk.vse najdu po slepu nikde nic za jizdy neni vytazene.
pon bře 09, 2020 3:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak já už toho bordela nemám tolik ale:
Nad hlavou papíry(od auta,CMR atd..) žárovky, mauty a co vezu dom nějaký oplatky, toustový chleby, kafe zrno..
Prostředek mám kuchyň(bejvala bedna s kořením) hrnce 2, rendlík(můj talíř) a velká pánev a poklice, max tam ešte dám prkno a tácek, pod tím pytle na bordel otvíráky, drobnosti do kuchyně
Vpravo mám teď hotovky, konzervy, polívky, těstoviny, pečící papír, vejce(jinak lednice), oplatky(abych nedosáh za jízdy(stejně dosáhnu :mrgreen: )), pod tím někdy vejce a drobnej vercajk..
Pravej kastl mám nářadí(celej ten MANbordel), olej, naftu do topení, vodu do ostřikovačů, káble, hadicu na kola, boty druhý..
Levej kastl mám kastl piv, někdy dva, balík vody, vzácně vařič neboli druhou bombu..
Horní postel mám pověšenej ručník, tašky z hadrama a balíky s kapesníkama popřípadě co vezu dom..
Pod postelí další voda, víno, pivo, činka..
Kanystr s vodou u spolujezdce, teď tam eště stojí lopata a čeká na návěs.. Na motoru stojí vařič a vedle lednice kufr s druhou činkou, za sedačkou(na ní bunda) boty dom a pantofle do sprchy, za řidičovou kladivo. Na palubce je noťas a kopec kapesníků, pod ňou příbor, nůž s chráničem hrnek a v něm sůl.. V tom vyklápěcím šuflíku akorár nůžky, gumičky a špunt na bombu. V šuflíku flaša, karty a papíry od nákladů a pod ním elektrárna. Vedle sedačky prkno a desky s papírama k práci, koše nepoužívám, mám pytel pověšenej na Feetboardu.. Nad hlavou na bokách, stěrače, síťka do okna müsli, spreje a igelitky.. ve dveřích pití, šistící prostředky, vesta, šroubovák a hrníček s pastou a kartáčkem.. Na posteli chleba na tácku a něco k zakousnutí :mrgreen:
Už se nevešla ADR šaškárna, další olej a voda do ostřikovačů, koště za kabinou, boty na schodech, v nouzi i ten kanystr na olej a tak..
Za mě kastle velký, ale chybí police, bo bych musel přehrabovat.. Takže bych narval do boudy jednou tolik, ale nesnáším když na to nevidím.. Toš tak :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 09, 2020 3:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů