Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

jojo, decka...no,taky mam,ale napr.neumim jim vysvetlit,ze jim fotr nedavno spadl z navesu a ma narazeny zebra, tak at po nem neskacou, mysli si, ze skucim ze srandy a hrozne se tomu smejou....
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv dub 02, 2020 8:57 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Alešák... bejvávalo...... dneska někomu zavoláš, tak Ti to típne, nebo rovnou nezvedne a píše Ti na fejsu :wall: :wall: :wall:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv dub 02, 2020 8:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To už ani ty firmy neska neexistujou :mrgreen: No jo, dřív.. Jak pustili net do telefonu, tak konec :think: Ani na to nemám náladu, zkrátka jiná doba :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 02, 2020 9:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Dnes jak mi někdo řekne a ty nemáš Whats Up? Nemám, nechce se mi s tím otravovat, mám hloupé telefon. A to jsem byl kdysi velká nadšenec do IT. Prostě normálně zavolám jak něco chci. Asi stárnu.
čtv dub 02, 2020 9:10 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Martin: když se pilo u mě na zahradě... i vejtra se utopila... :-) Jak skončí tenhle moribundus tak to musíme z opakovat. Prostor mám.
čtv dub 02, 2020 9:14 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Alešák.. vo tom snad se nás pár sejde.... :thumbud: :hands:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv dub 02, 2020 11:06 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to klapne...
Obrázek
čtv dub 02, 2020 11:39 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Prouza,v klidu...žádné steroidy neboj.nejhorsi je další den vylect z postele nějak, rozlámaný....pak už to je brnkacka a na dnešních 16 kurtu se vyloženě tesim :D
pát dub 03, 2020 7:36 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Chcem si do auta namontovať strešné okno. Jednoduché, manuálne vyklápacie, lacné. Hľadal som na nete, ale zatiaľ som nič nenašiel. Nepozná niekto, kde by som to mohol kúpiť? Len kúpa, bez montáže.

Niečo takéto. Toto je webasto, cenu neviem, to bude určite predražené.
Obrázek
pát dub 17, 2020 1:10 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

sof: Třeba tu https://www.prokes-auto.cz/cz-kategorie ... basto.html, ale nejlevnější bude vyndat si nějaké na šroťáku nebo vrakovišti. Na Škodovky se jako značka luxusu dodělávaly celkem často... :wink:
pát dub 17, 2020 8:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jako do osobaku?to okno?za me osobne zbytecnost.mam ho origo v bavoru,elektricke,stinitka ,hovadiny za x tisic a kdyby tam nebylo vubec by mi to nevadilo.snizuje to totiz strop,min mista na hlavou,jak to otevres v lete ,jakokoliv do polohy za jizdy,jen kraval,osvezeni zadne.a jak jen sundam tu clonu,necham zavrene,upecu se..k tem fejbukum,twitrum a nevim co jeste,ja nic z toho nemam a taky ziju.k nevire.by me jeblo jak nekdo dojde na pivo ke grilu ke me a prvni otazka,heslo wifiny je jake? :wall:
sob dub 18, 2020 9:00 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne stř dub 22, 2020 6:41 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob dub 18, 2020 9:19 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Na bavoru ti to par cm ubere.origo to je.jak sundas clonu hlava se ti upece.jak to otevres uplne,na pul,trochu,vzdy je kraval zadne ochlazeni.mluvim o bmw.pred tim jsem to mel naJEEP,to same.a jsou znacky jako land rover,jmenovite model disco3,tam je ten sibr uplne nestesti,tece do vseho,cela el.v riti.ale samozrejme at koupi co se mu libi.ja jen napsal svuj nazor.
sob dub 18, 2020 10:29 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to peter gasparovič: Nevím jaká je filosofie vašeho klubu, ale němci mají ve zvyku nejprve poslat dopis s výzvou na firmu, kdo s tím jel a do druhého kola ti pošlou domů resumé, kolik eur a kolik bodů.
Ale moje otázka na toto forum??? Bodový systém má každá země svůj, nebo je jeden bodový systém. Zda se může stát, že mám v CZ 5bodů a v Německu 3body, zda se to sčítá?
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 18, 2020 10:47 am

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

4215

Příspěvek

Nemusíš mít strach,každý bodový systém zatím platí pouze na území toho konkrétního státu. Například Němci nadělují 8 bodů, mají jiné ohodnocení přestupků a odmazávají bod po dvou a půl roku, ale nemusíš zase splnit podmínku, že jsi mezitím nechytil další bod, jako je to u nás..
Jak je to se zákazy řízení v praxi, nevím. Ale logicky by zákaz měl platit pouze na území toho státu, který ho vydal a pokud je součástí odebrání Řidičského průkazu, a tys řídil na území jiného státu bez řidičáku, tak si myslím, že by šlo pouze o přestupek "jízda bez předepsaných dokladů".
Jinak všichni známe ty stórky o zabavených řidičácích v Itálii.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob dub 18, 2020 11:32 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů