Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pát črc 22, 2022 10:45 am, celkem upraveno 1 x.
čtv srp 06, 2020 9:38 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Alešak - piekneeee, toz uzivaj👍🏻

153 - zaujímavé informácie 👍🏻 myslím ze to je super idea.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv srp 06, 2020 10:50 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jozine nestojis na svinesunde? Volvo s modrou plachtou z bohumina, to je tvoj rajón .


Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv srp 06, 2020 3:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jožin má koše myslím a nablejskaný kola :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv srp 06, 2020 4:02 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Peter ja jsem doma.nemam pixel tak na to nevidim co tam je.treba nejaky kolega,ja se nestaram kdo kam jede.my jezdime vsude a nikde.
čtv srp 06, 2020 7:35 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jozine - je to Transeurope - taký je napis na plachte, ostravska ulice, bohumin. Volvo nejaké medené, či čo to je za farbu 😅🙈 tak reku či to ty niesi, alebo či nepoznáš? Asi má problem s váhou , bo stal na strane.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv srp 06, 2020 7:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To je jen prodany naves od nas.nic to nema spolecneho s nama.mame jen bile tahace.ja rikal at mi da nejakou Bosnu.tak jedu do svajcu v pondeli to je prej podobne
čtv srp 06, 2020 7:59 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

utajené EU referendum

Příspěvek

O takomto čase, pred dvoma rokmi EU urobila pre všetkých občanov referendum (prieskum). Bolo to prvé spoločné referendum EU a zároveň aj posledné o ktorom som počul, kde mali ľudia možnosť vyjadriť sa k spoločnému EU problému. Možno ich bolo viac, ale neviem o tom. Toto referendum bolo tak trochu utajené. Naše Sk a vaše CZ média o ňom občanov výraznejšie informovali len v posledných dňoch končiaceho referenda. Vtedy som bol celý mesiac v práci a každý deň som počúval český Radiožurnál. Ten sám o sebe vraví, že stačí počúvať len CZ rozhlas a poslucháč sa vždy dozvie všetko čo potrebuje vedieť. O referende CZ rozhlas Radiožurnál poslucháčov informoval v poslednej chvíli, len asi tri-štyri dni pred koncom referenda.

Nechápem prečo to média ignorovali a neinformovali o tom skôr a častejšie. Podľa mňa to bol zo strany EU dobrý nápad a takých referénd (prieskumov) by malo byť viac a častejšie. Ale!!! Ľudia by o nich mali vedieť a mali by dostať čas sa toho zúčastniť. CZ Rádiožurnál o tom informoval neskoro.

Bolo to referendum (prieskum) s názvom "Verejná konzultácia o úprave letného času".
Pýtali sa v ňom ľudí, či chcú alebo nechcú dva krát do roka zmenu času a ak nechcú, aký čas by chceli používať. Tým že sa o ňom nevedelo a neviedla sa žiadna informačná kampaň sa referenda zúčastnilo len minimum Európanov a podľa mňa to boli väčšinou len tí, ktorí si naozaj zrušenie striedania času želajú, lebo im vadí. Tí čo im to nevadí, alebo im je to jedno, alebo dokonca považujú striedanie času za správne na rozmyslenie a zúčastnenie v referende sa nedostali čas. Zmena času je pre väčšinu ľudí nepodstatná kravina a tak k tomu referendu aj pristupovali. Lenže EU výsledky referenda zobrala ako smerodatné a ďalej konala podľa toho, ako sa hlasovalo v referende.

Referenda sa zúčastnilo len 4,6 milióna Európanov a za zrušenie striedania času ich bolo asi 80 percent. A následne nato poslanci EU parlamentu odhlasovali zrušenie striedania času. Neviem presne termín zrušenia striedania času, ale zdá sa my, že v budúcom roku 2021 už letný čas nebudeme mať a toto leto máme poslednú možnosť zažiť v lete letný čas. Tento článok sem píšem práve preto, aby ste si teraz uvedomili, aká zmena to bude na budúci rok. Teraz v auguste je výhoda letného času vidieť najlepšie. Teraz je stále svetlo približne od piatej ráno a tma je okolo deviatej večer. Na budúci rok o takomto čase bude svetlo o štyroch ráno a tma bude o ôsmej večer. A za pár dní a ku koncu augusta a začiatku septembra sa to ešte viac posunie. Svetlo bude od piatej do siedmej večer. Môj názor je, že mať večer hodinu svetla navyše je dobrá vec. Nieje my jedno, že o rok tma bude už o siedmej večer a pritom mohlo byť ešte hodinu svetlo.

Ja som sa referenda zúčastnil, považoval som to za dôležité. Samozrejme, hlasoval som proti zrušeniu. Ale keď EU parlament rozhodol inak, prispôsobím sa. A o rok už na na čas po novom ani nebudem nadávať. Skôr ma budú zaujímať reakcie ľudí na nový čas. Predpokladám, že veľa ľudí si až o rok uvedomí aká je to veľká zmena. Až o rok mnohí prídu na to, že tá hodina svetla navyše každý deň je dobrá, ale to už bude neskoro.


Na tejto adrese sa dá stiahnuť to referednum (prieskum) o zmene času. Už sa samozrejme hlasovať nedá, ale príde my to ako zaujímavý pokus, poznať názor občanov EU.
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/20 ... anguage=SK
pát srp 07, 2020 10:12 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne sob říj 10, 2020 12:48 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob srp 08, 2020 10:17 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

S tvým nickem flexou zboku :mrgreen: Když máš ochozený těsnění(nebo blbý vrata) tak otevřeš násilím levý dveře :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob srp 08, 2020 10:21 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Polaci na anglii s chladakama maji dva ty zamky.vlevo vpravo.a stejne tahaji negry v Dover ven.jinak vrata normalne vysroubujes,kukni jak maji nekteri ty srouby matky.flexou akuckou se u vas v gb rezou ty plachty co maji pletivo v sobe to jsem videl na M1 rano jak vypada dira metr na metr
sob srp 08, 2020 4:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ve švajcu jaks neměl panty zavařený, tak tě rovnou od boku odbouch, běda jak na to přišel :wink: Já bych ty dveře ale sundávat nechcel, 100kg a víc a jak je dáš z5 nevím :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob srp 08, 2020 5:02 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Zlodej vrata zpet nenasazuje prece.povoli ty srouby akucky,vypaci a vrat visi za tyc dolu.a vyklada v klidu.v rusku sem videl chladak z boku pilou otevreny ale to je extrem asi
sob srp 08, 2020 5:14 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne sob říj 10, 2020 12:48 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned srp 09, 2020 12:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ja se taky ucim cely zivot.u vas co vidim me hlava nebere.uz nekdo nekdy videl vyrezanou plachtu na tandem souprave,auto vlek,plachta,dira hned za kabinou,ve vysce spojleru...kde jak deset cm mista...to mu sedel na kabine ten debil a rezal?to ze tam je celo az nahoru ho asi nenapadlo..england=nejhloupejsi narod.
ned srp 09, 2020 12:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 37 hostů