Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ja bych na sebe nikdy nejezdil, jsem dobre zamestan, ale vyfas jsem holt cernyho Petra no, uz jsem tam nebyl asi dva roky.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte zář 18, 2018 6:15 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

EL, Na Kaufu se to oproti dřívějšku trochu zlepšilo a něco pochopitelně i zhoršilo. Na chlaďáku to nebývá zase taková hrůza, ale záleží na množství aut a taky kolik tam toho vezeš. Palety se dají naložit rovnou při vykládce, většinou tam jsou. Na sucháči to bývá horší, dlouho trvá, než někdo přijde a začne to přebírat. Posledně jsem ale bral palety i na sucháči rovnou na skladě, tedy na paletárnu jsem vůbec nejel. Jestli to máš kombinovaně, tedy chlazená/zelenina/suchá, tak musíš nejdříve složit jedno, počkat na hotové papíry a až pak se můžeš jít hlásit na další úsek. Dříve šlo vše vyložit a pak teprve objet papíry a eventuelně paletárnu.
Taky záleží na odesílateli, významní dodavatelé mohou mít menší či větší páky na rychlost pozvání si tě dovnitř.
Jak fungují časová okna netuším, ty jsem nikdy neměl :lol: .
Také tam jednou za pár měsíců musím a jedu tam nerad, ale přijde mi, že to není takový strašný průser jako to býval...
Při hlášení se na vrátnici už se nevypisuje takový ten extra papír, jen dáš DL sekuriťákům a oni si tě odbaví.
Další novinka, kterou mi nikdo neřekl a já se tam vztekal zbytečně je to, že vjezdová karta (s klíčem od elektrického paleťáku) po přiložení otevírá vstupní dveře na sklad.
Úroveň chování tamějších zaměstnanců je stále, až na naprosté výjimky, otřesná.
Dříve bylo běžné, že když jsem tam jel s 20 pal. tak jsem tam strávil klidně i 8 hodin. Naposledy jsem tam byl s 18 pal. chlazená/suchá a za slabé 3 hodiny jsem byl venku.
úte zář 18, 2018 7:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

EL: tak když se osvědčíš třeba budeš jezdit na Kauf častěji :wall: hlavně si vem boty s pevnou špičkou, jinak tě nepustí na rampu a budeš poslouchat kecy tlusté Mařky :pray:
úte zář 18, 2018 7:37 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Boty mam, jinak jedu s plachtou a mam tam naky hebedi cinsky z Hamburku, ted jsem tam vlezl a jedna paleta na pul rozsypana, me jebne.Palety zpet brat nebudu, nevozim je, moje parketa je spis zelezo, papir,big bagy atd.Mam ja tohle zapotrebi? Slibuju, ze uz nikdy nebudu nadavat v zelezarnach, kde je hrozny horko a musim nakladat strechou a budu si toho krasneho vonaveho zelezicka, ktere mi prdnou na zem, zatahnu kurtama a muzu letet o stosest, ze si toho zelezicka budu vazit, budu si s nim povidat,nebudu po nem pri vykladce slapat a uz vubec na nej nebudu hazet bedny s kurtama, jen at to zitra dobre dopadne a neojebou me o palety a brzo slozim a hlavne uz tam nikdy nebudu muset 😫😭😖🤕🤒. Chce se mi tam zhruba jeste mnohem mene, nez Jozinovi do Anglie.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte zář 18, 2018 8:32 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

DriverBrno:jak kdyz se osvedcim? Ja myslim, ze se neosvedcim, skoro si rikam, ze tam po zitrku asi dostanu zakaz, znate ten vtip o tom krtkovi, jak zlomi lopatku a jde za jezkem, at mu pujci? Tak neco takoveho jsem ja ted.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte zář 18, 2018 8:35 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

EL: jedeš tam na okno? To si raději ověř, já tam jednou zmatkoval bo mi to neřekli, nakonec se to nějak trefilo, že jsem stál na parkále jen hodinu, ale bylo to v Olmiku
úte zář 18, 2018 8:44 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No mam to na desatou a mam to jeste 300km a vyrazim v pet,tak doufam, ze Praha bude cista a za 4,5hod to dam, jedu na Petrovice, nebo muzu pres Sebika, ale nevim, co bude lepsi.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte zář 18, 2018 8:47 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

tak Praha je čistá tak do 7 ráno, minulý týden zavřeli D5 u Rudné ve směru na Prahu nějak ve 4 hod ráno v 10 hodin pustili jeden pruh, ale byl tam nějaký smrťák, takže dnes nikdy nevíš jak jsou ty uzavírky a někdo se tam vykokotí :pray:
úte zář 18, 2018 9:02 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

rozhodne radsi jedu na kaufland nez na hopi. jazlovice jsou aspon pro me opravdove peklo. prostejov o neco lepsi.
úte zář 18, 2018 9:39 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No to jo, kolega projede, ja jedu 15 min. za nim a uz stojim, v Praze budu tak kolem osmy, coz je blby, asi pojedu Sebikem a budu doufat, ze okruh bude v pohode,ale zase u letiste to je taky na nic.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte zář 18, 2018 9:41 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 3:09 pm, celkem upraveno 1 x.
ned zář 23, 2018 10:20 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To kazdopadne, ten na vikend doma nebude :D
ned zář 23, 2018 11:00 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já nedávno koukal na tenhle dokument, taky dvě Scanie, v Africe.

https://www.youtube.com/watch?v=G5ILu4RAP0g
BES - běs
ned zář 23, 2018 11:11 am

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Sof, informácie sú na stránke firmy na Fb, ale len v japončine :doh:
Bude tam písať blog, včera iba začali na IAA v Hannover, takže ešte treba vyčkať. :dance:
ned zář 23, 2018 11:45 am

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Až tam dojedou, tak by mě zajímala nějaká fotka, jak ty auta vypadají. To bude ulomený úplně všechno.
ned zář 23, 2018 7:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 13 hostů