Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No jo tak to začíná, z doslechu od starejch matadorů mám, že tu kdysi mohl kdo jel dom strčit pistol do osobáku a zadarmo do plna natankovat.. Pak prej přijel vykuk s kanystrama na vozejku a bylo po tankování :wall: Tak to dali bez daně a stejně furt kanystrovali.. Když sem přišel já za vrátným v nedělu(v rakousku všecko zu, aus a geschlossen) že mě to nevydá na dálnicu, tak mě poslal do háje, že nic nebude :roll: Musel sem si štípnout "do topení" :roll:
Minulej tejden sem jel přes Hatě a bral sem za 28,xxKč.. Slušný, má to tam majitel Shopu na lákačku zákazníků(sousedka je s ním kámoš)..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 07, 2020 6:12 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Šéf si jezdí sám s cisternou,a naváží naftu na firmu,i benzín na benzinku.benzinmi prodává za 25,asi bez dane :D ,naftu ještě levněji.na 80 litrech tomas 400kc ušetřených na plné nádrží,to na zemi nenajdeš.udajne to je benzín bez bioslozek :D .naftu má pořád skladem,benzín jen občas.
sob bře 07, 2020 7:01 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jožine mě vychází, že jsi měl v nádrži jen 3 litry benálu. Co je na tom divné???
Kdyby to bylo obráceně, tak jsem občas slyšel od cisternářů, že se tankovalo v rafinérii studené palivo, cestou se ohřálo, nabylo a vždy se vytancovávalo na počítadlo, né do prázdna. Výsledek, že vždy něco zbylo :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 07, 2020 10:06 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To bylo za minulého režimu, šici kradli a nikde nechybělo :mrgreen:
Anebo má šéf cinklý počítadlo a pak drbe šoféry, že maj velkou spotřebu a eště je natáhne na tankování :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 07, 2020 10:12 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Rezerva svítila to jo ale 3 litry???rezerva je na deset píšou.to je jedno,chtěl jsem vědět kolik tam vůbec vleze,napsal jsem si datum stav km,vyjedu to do sucha a spocitam reálnou spotřebu ,ne tu z počítače.pod deset to nepůjde urcite :D
sob bře 07, 2020 11:45 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Koukám že ti za míň jede FH :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 07, 2020 12:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Prouza88...nechápu vo co gou ...jednu šelku mám na velký, jednu na malý..... :think: :think: :doh:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 07, 2020 1:20 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

S fh jezdím eco,ať jsem na nastence :D ,s bramborem podlaha......
sob bře 07, 2020 1:47 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

na nástěnku sere pes .... :wall: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 07, 2020 4:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No já se nástěnce vyhejbám, bo jak se tam objevím, tak je to dycky za průser :mrgreen: No eště se musím učit :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 07, 2020 4:28 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Delam si prdel prece hosi..neznate muj blby humor?u nas na nastence jsou pokyny kudy jezdit,kudy ne,pak tam jsou pokuty,kdo kde za co proc. Rubrika v zemi nezadouci,nemecko italie,byla zrusena,oba v duchodu uz.
sob bře 07, 2020 5:31 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Hlásím, že já to pochopil 8) Hele vy máte nástěnku, my máme Fleetboard, jenže mě ty věci 3roky nechodili, a teď jak mě někam pošle to je.. :D V tejdnu mu říkám, dá se v Salzu někde natankovat, u Schreiera? Prej: "Kde? Né ve Walsu" Říkám aha, tak adresu :doh: No dojedu tam a vzpoměl sem si.. Říkám paráda tady si naberu aj vodu a olej, du a dveře zazděný :D Kurňa, jak to mám vědět :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 07, 2020 5:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

My mame nastenku.pak mame fleebort,tam kazdy vidi vse.pak mame grafy na stole rozlozene,tam pisou kdo je jaky curak,kolik tempopatu,volnobehu,predvidavost zatizeni.a pak maji facebok,kde to resi.to nemam.jeste maji jine kokotiny,to taky nemam,ze na svem mobilu sleduji kde kdo je.a co je nej,co si zadam do navi,v volvu co je origo,to jim tam vyskoci.tak jsem v patek zadal Porto,umyl kurvu a sel domu.po ceste tri hovory ze to je v pici ze jezdi do antwerp a ja do porta.(jel jsem do roterdam)
sob bře 07, 2020 6:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jožine to Porto :D Takhle rozvracet kolektiv :D Dobře ty..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 07, 2020 6:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak vis jak.my sme firma na picu.placeni od km,auta vyrobene turkem v patek v belgii.jak tam zadam antw.nikdo se neozve,bezna destinace od nas,po -pa.jak napisu Leeds,taky nikdo,bo pulka tam nepojede.a druha je nemocna.a jak zadam nejaky spanel,kazdy vyvolava co to jak to.od nas do porta jedes dosla tyden rovne..to chce kazdy...jel jsem do Sarajeva,nikdo nevolal,zajimave...
sob bře 07, 2020 6:54 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů