Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Sem tě asi naštval co :roll: Se tak říká, mimochodem mám věk v profilu..
12 let praxe a chodím v tom od mala, tak si myslím, že už sem tam někomu můžu říct mlíčnáku :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 16, 2019 11:27 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Mě je to úplně jedno, jenom jsi se moc netrefil.
BES - běs
sob lis 16, 2019 11:35 am

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Prouza88: fakt si myslíš, že když se západní sociální systém začne v horizontu 10-20 let hroutit pod náporem migrantů, že se to našeho důchodového systému netkne, nebo dokonce přeroste možnosti toho západního? Neblázni a podívej se co vozíš a komu to vozíš :D Byli bychom první koho by to postihlo, a stačí aby srovnali sociální dávky napříč EU pro migranty a oni jsem dojdou i pozpátku, hranice se zápaem nikdo nehlídá a počítám že do pěti let jich jenom v DE bude na dávkách tak 3 mio.
sob lis 16, 2019 1:14 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Přitom by vše dávky vyřešily :hvizd: Jako vrah z hranice jsem si na leden objednal další dávkovač 8)
stř lis 20, 2019 10:10 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Před rokem odešel, tady kde jezdím šikovnej hoffárer(pravej rak), že mu nechtěj přidat(říkal mi že má 1500€ netto). Tak se taji rok střídaj šici na tom univerzálu a nikdo to pořádně neumí, rampy přezruku, furt něco vohlího, mlátěj s kontejnerama a nestíhačka. Poslední co tu byl tak strkal návěs obvedle, místa jak sviňa, nadjel si nakokot, tak to tam tak lámal až mrdl do wechslbrücku velde tak, že mě to zbudilo :roll: Toliko místa předemnou..
Obrázek
No a neska koukám, že jim koupili k tomu uni ještě tahač na návěsy(to samý jen krátký s točnou) :wall:
No jestlipak Kameraden(soudruzi) nebylo lepší přidat chlapovi, než koupit jednoúčelový auto za mega :doh: Toliko místa nalevoodemne..
Obrázek
PS: Vidíte ty nohy tam, tak ten mu eště ukazoval, páč to chtěl strčit za ten poslední návěs vlevo na fotce. Já nevím, ale takhle si najet můj šofér, tak ho rovnou vyrazím :roll:
Asi nejsou lidi :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 22, 2019 11:27 am

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

nepřekvapují mě ani tak další nabídky na práci řidičů, ale některé inzeráty jakoby nezohledňovali výjmečnou situaci, řidič má nadále na zpátečku dělat sběrku, prakticky si zvyšovat riziko nákazy, vím že mkd přeprava je nutná k přežití obyvatel, ale nemělo by se za této situace jezdit vše spíš v kole?
pon bře 23, 2020 1:04 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Přenesu diskuzi z volných míst sem. Řidičů je a bylo dostatek. A po dnešním poslechu Radiožurnálu ještě přibydou herci a zpěváci neb divadla se otevřou, nebo začnou fungovat až na podzim. A pak bude Jan Kraus a blondýna jedou s O.K.čkem do Špáňa. Nebo David29 s Jirkou Mádlem na benzince si jdou koupit tatranku. Kdysi byl hit ten Zonyga(nebo jak se jmenoval) v C.S.Cargo. Někteří podnikatelé vycejtili příležitost, jak vyměnit ancábl, tak schánějí s předstihem nové duše do firmy.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 02, 2020 8:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

To byl Pomeje :wink: Buď v klidu, nemaj praxi a sou k ničemu :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 02, 2020 8:42 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Habera taky jezdil Rusko..a měl tam i toho migranta :D
čtv dub 02, 2020 9:05 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak s Jirkou už asi nikam nevyrazím :D :D :D A že nemají praxi?? To je to nejmenší, kolik z nás mělo praxi když jsme začínali. Taky to je občas vidět. :D :D :D
Joooo jezdil jsem śpáňo, a netrefí na Folmavu, jediný přechod do Německa zná Rozvadov.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 02, 2020 9:49 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

DriverBrno: dobře ty :lol: :lol: :lol:

4215: přesně tak
BES - běs
pát dub 03, 2020 2:40 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Haberu jsem Rusku sice nepotkal ale ten jeho červený kenworth nebo co to bylo na jicinskych číslech gold trans jsem měl možnost řídit po Moskvě a už nikdy....
pát dub 03, 2020 8:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

A já budu jedou vyprávět mladejm, jak sem musel chrochtat v MP3 Merglu :D S tím taky jen tak někdo neodjede :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 03, 2020 8:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Však to bylo Gut auto
pát dub 03, 2020 8:36 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

indiánský bubny po studenu :D


rozjezd: hmmmmmm, hmmmmm,hmmmmm,trrrrrrrrt,trttttttt.trrrtttttt :D

jezdil jsem jen asi MP1 tak si na ty zvuky živě pamatuju
pát dub 03, 2020 8:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti