Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak rozvoz balíku může jezdit každý jouda co má řidičák B a navigaci. To je trochu jiná liga než dát cca 40 -50 litrů za za C+E nebo D .
Zijte dlouho a blaze.
pát pro 21, 2018 1:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Dnes jdu po place,sme takova stredni firma.Cumim jak pero,tri tahace bez SPZ.Dva e6,jedno eev,vse nove modely.Za mnou jde muj chlebodarce,mu rikam co ti jebe,ty to zaviras?On ne,dal jsem SPZ do depozita nema stim kdo jezdit nejsou lidi,a tu eev strelim,na chuja take auto...Tak asi fakt nejsou lidi. :D
pát pro 21, 2018 8:07 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

to jozin: No nebo je normální, nebo vyléčený a než by to auto dal nějakému střelci a zoufalci,a na noc si bral prášky na spaní, tak to radši dá do depozitu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 21, 2018 9:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ja to vidim naprosto stejne jako ty.
pát pro 21, 2018 10:04 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

No u nás jedno auto v depozitu je taky. Je nas celkem 13. Pred vanoci jsme si vyslechli prednasku o tom ze bereme 2k denně (zaklad+diety) a ze to mame tezkej nadstandart. Vozime ADR hodně. Parkujem praha, hradec, kolín. Pak zaznělo at si uvědomíme kdo je chlebodárce a kdo je jen veslař. Vymyslely střídače (nemají ani normalního řidiče) aby auta nestáli.... Muj argument že pokud mi vleze střidač do auta tak okamžitě končím, se moc vážně nebere. No už se poohlížím po jiné flotile. Majitel si zrejme myslí ze ridicu je hodně, asi je. Mě spíš nevycházejí počty proč je 6 lidí v kanclu na 13 aut :?
ned pro 23, 2018 11:32 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak ono se muze stat taky ze bude tvuj chlebodarce bude veslovat sam.At se hodi do klidu,ze ho zdravi Pepa z Bohumina...Muj sef taky za to sedne a jede,i kdyz uz nerad,doba pred 20 lety a ted se neda srovnat,navic ta jeho maximalni snaha o ekojizdu a dojet na plac za prumer 15litru nema pochopeni u ostatnich ucastniku provozu.Lidi opravdu nemaji zajem o jezdeni kamionem,tach par mladych to nevytrhne,silne rocniky 70 se na to zanedlouho vyserou uplne a dotoho nase dementni vlada na cele s Tokem,ktera dela vse proto aby tu praci zhnusila uplne .Jezdi uz plno majitelu dpravnich lidech,proto ze musi,treba jen nakladat,ale jezdi.Treba syn od JM speed,a to je nejaka firma,nebo sam pan Frank at to maji na Frame takove rakety jako FH750e6....Veslari uz proste dochazeji...
ned pro 23, 2018 3:02 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Je fakt, že třeba já už vesluju z posledních sil. Jsem si ted v listopadu zkusil "normální" život doma, vyzvednout děcka ze školy, poznat jejich učitelé, zajít sednout s kamarádama na jedno pětipivo... Prostě normálka, ale paráda. S děckama jsme se nablbli...
O to horší byl pak zase návrat do rachoty, kde jsem každý večer se slzama v očích uvažoval co dál. A vidina že to lepší nebude, mě docela drtí.
Člověk by tak jaxi očekával, že když nejsou řidiči, tak že se zaměstnavatel bude chovat trochu lidštěji. K mému úžasu se tak neděje. Dokonce ted vyhodili tři řidiče a jejich arogance pokračuje vesele dál stylem- nelíbí se ti? Zkus to v nějaké jiné firmě. Nazdar.
Tak vymýšlím jak to udělat, abych už mohl s tím konečně seknout a zůstat doma. Asi pošlu robu na cestu a já půjdu trénovat děcka na můstky :think:
ned pro 23, 2018 4:05 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

JakubS
ty vole to splacis kanalizaci ve Frenstatu nebo co? Ja jezdil MKD 10 let, ted boucham v JZD, mam mene( ne zas o tolik) a zijem. Nejezdim V8 ale jinak si od huby utrhavat nemusime. Penize nejsou vsechno
ned pro 23, 2018 4:30 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Kanalizaci nee. Jen kuřim, piju a doma děcek jak na kolotočách. :lol:
ned pro 23, 2018 4:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Kazdy mame jine priority prece.Ja po tom ani moc netouzim byt doma,jak rika mam baba,ty jsi doma dva tri dny a uplne to nam tady dojebes ten rytmus :D .od vozeni decek treba do skoly atd.Tak jsem dal dceri nesjtarsi karu v baraku a ta to ma po d palcem ted,vozi vnuka syna a ja muzu chrapat do 8 :D .Jak pise Vence,ja sie jezdim v V8(pokud to byla narazka teda)ale nikdy jsem nehuli a chlaastam na amaterske urovni.
ned pro 23, 2018 5:55 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

ridičů kamionů v ČR fakt ubývá, ale pořád je jich dost, jináč by s něma chlebodárci nevymetli kdejakou mrdku aby bylo pětikolo na kafe páč ceny jsou brutálně konkurenčně zmačkané,ale pořád se to chlebodárcu rentuje, ..pouze za cenu že se z to šofér ojebe, a stačí aby ještě něco dojebal nebo měl blbé kecy, tak mu řekne něco o tom že může jít - jak se muto nelíbí. a to je celé. V momentě že by nebyl opravdu nedostatek řidičů a nákladní doprava by začala kolabovat, tak může nastat změna. Ale to se nestane protože Poláků, Ukrajinců a jiných pakošů co sem budou najíždět je jak sraček. Nebo ten maďarské žlutej mor -Horváth, tam vidím za volantem čistokrevné cigoše.
sob pro 29, 2018 5:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ukrajinci muzou od ledna jit legalne do nemecka pracovat,tak se muzou z vysoka vysrat na polsko ceske dopravce a jdou rovnou za lepsim.Odserou to predevsim polsti dopravci tam bude uplny nedostatek ridicu .A knam nasstupuji od ledna tri polaci,takze jich bude 5 celkem.A me to je vcelku jedno.To co ty pises o madarech je uplny nesmysl,neznamena ze kdyz vypada jak cikos ze je spatny.Ja potkal nejvetsi zmrdy za svuj zivot lidi bile pleti stejne jak ja mluvici plynulou cestinou.A mysli si co chces o tom.
sob pro 29, 2018 6:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

adresně jsem se zmínil o žlutých Horvátech, protože to co oni předvádějí už je za hranicí chápání, jinak rasista nejsem,ale víš jak to je :lol: , může to být jen výmluva
sob pro 29, 2018 7:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Pro me to jsou sracky kecy jen,nic vice.Startoval me bulhar,polak ,pres kable,jen cesky driver mel problem ze to nejde,od zlatych baterek vymluva po nejake super pocitece v aute.Dojedes nekam na konec sveta do fabriky,vidim tam cz spz navic T,to znamena ,,od nas,,jdu pozbirat rozumy jak to tu chodi na te nakladce a cyp z Ostravy ti stahne okno 3cm a vystekne-co chces?Ja to mam tady stabilku...A zavre okno.Jde za polakem vedle,ten vyleze ven z auta ukaze ti kde je kancl,vaha,rampy atd.Tak si nech ty reci o svatych cesich bo to neni pravda,Samozrejme zmrdi jsou vsude,i v PL o tom nepochybuji.Ridici nejsou a nebudou,mladi na to serou,my uz to doklepem,ukrajinci pujdou dale ta nevim kdo stim bude jezdit.Ale krize v doprave nastane zanedlouho,automotive ja pujde do kytek bude ridicu opet dost a vypadat to bude v CZ jako v Detroitu...Pamatuj na tu posledni vetu a vzpomen si na ni za pet let.
sob pro 29, 2018 8:42 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

nepsal jsem o Češích, že jsou svatí, ale to že na jednoho Čecha přibude deset cizáků, kteří by normálně doma nejezdili ani traktorem. Nevím proč do toho pleteš automotiv, nicméně s tímto tvým názorem souhlasím.
sob pro 29, 2018 9:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů