Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Ridicu je dost?

Příspěvek

Zajima me vas nazor. Muj je, ze ridicu je az az. A zamestnavatele nemaji problem s nabidkou a stale ubyva kvalitnich pracovnich prilezitosti. Zamestnavatele jsou si toho vedomi a platy jdou , respektive nabidky za vykonanou praci se snizuji. Rad bych se pletl. Jaky je vas nazor?

Tohle povolani se mi zda jde mesic od mesice do kytek a hlasy, ze drahy profesak neco zmeni- nezmeni.

A bude hur. Kdy se to zmeni? slysel jsem, ze i v zahranici jdou ceny dolu a zahranicni ridici si taky nemuzou uz tak vyskakovat. O pristupu nadrizenych pracovniku radsi nemluvim. Kazdej s nama chce ojebat. Jsem ted fakt nasranej, jelikoz nevim kde za svou praci lze dostat kvalitni plat, aniz bych nemusel krute prekracovat aetr a tim byt jednou nohou v krimu- vnitro. Mkd- mesic venku, dva dny doma. Des.

No cekal jsem, ze pomalicku a i takove byli predpovedi- se to ma lepsit, ale prave nevim, jestli je to muj subjektivni dojem, se deje spise opak. Jinak treba i cs cargo nenabizi praci- prijmeme ridice a ma vlastne plno, coz o necem svedci. Ono to neni moc dobre, protoze bych nerad zazil to o cem se tu pise. Jak drive rekl zamestnavatel nelibi se ti, tam jsou dvere. Takze tyhle podminky, nebo zadne. Mam kamose v Nicotransu a rika, ze kazdej mesic naberou spoustu novych lidi a tedy jim uz moc nezalezi jestli nekdo zajetej vypadne. Viz ze borec, kteremu se jiz nechtelo jezdit pres aetr musel odejit, jelikoz takove nepotrebuji. Respektive ho vyhodili. Po roce.
Takze si opravdu myslim, ze je nas az az, at uz novacku jako ja, ci zkusenych pilotu. Hlavne ze to nekdo odtahne. Jenze bohuzel stylem, kdy se jde pod vlastni cenu. Vykrik do tmy: Lidi nenechejme si srat na hlavu!!!
Naposledy upravil(a) Esprit dne pon lis 24, 2008 3:00 pm, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázek
pon lis 24, 2008 1:05 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

To přeci záleží jen na mastných hlavách v parlamentu, co s tím udělají...... I mého "přítele" posílaj po všech čertech, do zemí kam se nejezdilo...
pon lis 24, 2008 1:40 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Přítel v uvozovkách? takže spíš milenec? :lol: :lol: Sorry za OT :lol:
pon lis 24, 2008 5:14 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Njn, jinak bych sem dala fotky...
pon lis 24, 2008 5:26 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Esprit: Nevím, jestli se to horší, protože nejsem v o oboru dostatečně dlouho, ale opravdu se neprojevuje, že by řidičů ubývalo. Důkazem je i to, že máme potřebu se sdružovat do jakési obdoby odborové organizace (Sdružení profesionálních řidičů), abychom si vydupali základní práva. Kdyby skutečně řidičů ubývalo, řešil by to trh práce sám - dopravci by se předháněli, aby získali dobrého řidiče pro sebe. Není tomu tak. Zatím totiž stále platí, že profesák je prakticky zadarmo, zákon o povinných "drahých školeních" je sice v platnosti, ale není ho jak provést, tak to nějak usnulo na mrtvém bodě. Taky mě zajímá, kdy a jestli vůbec se to zlepší. Zatím je to tak, že kdo získá slušné zaměstnání v tomto oboru, má prostě kliku a jiný má smůlu a bohužel to nebývá o skutečných schopnostech dotyčného.
pon lis 24, 2008 5:30 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Dcerkaluciferova píše:Njn, jinak bych sem dala fotky...
Jo jo to je v pohodě :wink:
pon lis 24, 2008 6:21 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Radek Smuda píše:Přítel v uvozovkách? takže spíš milenec? :lol: :lol: Sorry za OT :lol:
Ku...a tady se to za chvilku začne párovat :lol: :lol:
pon lis 24, 2008 6:29 pm

Drak
Příspěvky: 697
Registrován: stř dub 23, 2008 6:19 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Řidičů je málo, ale kokotů s řidičákem je bohužel dost, proto to vypadá, tak jak to vypadá. To, co řidič odmítne jet, tak za dveřama čeká dalších pět volů, co to odjedou, předpisy nepředpisy.
http://www.drakk.eu
http://www.dentalnihygiena.com

Je těžké být debilem, neboť konkurence je vysoká.
pon lis 24, 2008 6:48 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

talas.m píše:
Radek Smuda píše:Přítel v uvozovkách? takže spíš milenec? :lol: :lol: Sorry za OT :lol:
Ku...a tady se to za chvilku začne párovat :lol: :lol:
Ale di Ty, já mám svojí Scániu ráda, i svého řidiče, už jsem starší člověk a těžko bych si zvykala na nové věci a hlavně kecy.
pon lis 24, 2008 7:15 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Doufám Helčo, že mi nevychytáš nějakou chybku, už jsem z těch zvědavců tak v rozpacích, že bych chybku udělat mohla.
pon lis 24, 2008 7:21 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Kdyz ono se zdalo, ze se bude blyskat na lepsi casy, ale ted uz nevim nevim. Navic jsem si vsiml, ze spousta ceho vezu, tak toho maji vsichni dost a na sklad. Aby nezacaly hubenejsi leta, tedy o neco mensi potreba transportu. Co dal by to potom znamenalo je jasny.
ObrázekObrázek
pon lis 24, 2008 7:24 pm

Helena

Příspěvek

Dcerkaluciferova píše:Doufám Helčo, že mi nevychytáš nějakou chybku, už jsem z těch zvědavců tak v rozpacích, že bych chybku udělat mohla.
:D neboj, já kritizuju jenom měkký a tvrdý a jenom, když je to do očí bijící
pon lis 24, 2008 7:26 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Je blbě dvousečná tahle věta jinak by to byl zajímavý koníček.
pon lis 24, 2008 7:40 pm

Helena

Příspěvek

:D To radši ne, to už bych byla úplně odštemplovaná a já se chci taky ukázat na nějakým truckfestu. To by bylo nebezpečný :D .
pon lis 24, 2008 7:41 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Helčo buď seš bůh nebo ďábel:-)))Vyber si
pon lis 24, 2008 7:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 4 hosti