Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Chápu tě, taky nemám rád když se někdo naparuje a dělá se sebe kinga. I když jsem dal tady někde výplatní pásku, nemyslel jsem tím, že bych chtěl machrovat (ono moc není čím, je hodně líp placených kluků), spíš mi šlo o to ukázat, že i v české firmě to jde platit vše tak jak by to mělo být.
sob led 23, 2021 3:49 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ja myslím , že je vše o tom úhlu pohledu. Všude je to o lidech. Když vykládám ve Schweiz a je tam jejich trucker baví se se mnou a je férový a mám pocit ,že mně respektuje i když moje němčina je ruka noha a 5 vět.Má vyšperkované V 8 nelítá jak chuj na vykládce a na vše má čas a systém. Ve Francji, kde mi někdy připadá venkov jako rozvojová zemně jsi pro Francouze odpad a polovina šoféru ze Sýrie neumí používat záchod . Pro ty mladší co s mysl, že vše z východu a Ruska je špatné . jen pro informaci mám kamaráda v Kyjevě je mu cca 52 celý život jezdí. Za jeho dům by se nemusel stydět ani premiér. Moje kamarádka a bývalá spolupracovnice jedí na LKW 15 let . Ovládá 5 světových jazyků protože má víceleté gymnázium na jazyky . U nás v Čechách jsou všichni kdo jezdí ven chuji. Moraváci jsou uplní protože dělají víkendy a on jen pondělí čtvrtek za 55 litru vozí cihly a ve 16 hod je na pivu. Ukrajinci mu serou pod auto (a kde mají srát když máme 3 pumpy na dálnici s 2 kabinkami) .Potom zjistíš ,že na nakládce se neumí podepsat a mobil pro něho jsou dvě tlačítka o navigaci ani nemluvím a nejdál byl v Brně. Hlavně nenávidí Poláky ,Ukrajince a Rumuny protože on je tu doma . Taky mně je někdy hamba za Poláky a jejich chování nejen na kamionce ale i těch ostatních i když mám více jak 50 % jejich krve. Tak jako za Čechy a Marováky ,kteří si myslí že praotec Čech je stvořil proto ,aby všem dávali rozumy . Mrzí mně třeba, že u českých šoféru se vytratila nějaká taková profesní kolegialita. Když kouknu třeba na Slováky , Rumuny jak drží spolu Ukrajince a nebo Poláky či Turky . Turek ti nabídne kafe ,Polák pomůže s defektem. Ukrajinec ti ukáže na parkovišti a s vychodňarem si dáš pivo a pokecáš jak bylo na vojně . Tímto jsem chtěl napsat ,že vydávat kategorické soudy o tom kdo je jaký a jaké má vzdělání je trochu zavádějící. Tímto jsem se nechtěl dotknout všech fajn kluků z Čech protože všude se najdou féroví chlapi. :lol:
ned led 24, 2021 8:07 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Eště štěstí žes to zachránil tou poslední větou, tam se vlezem šici co jezdíme :lol: No jako souhlas no, ono je to složitý.. Když vidím jak se bijem mezi sebou na firmě, jeden druhýmu nepomůže, přece jeho problém a zadarmo?!? Bacha jedu já a po mě třeba armageddon :doh: Když to takhle máš mezi vlastníma, tak jak to může asi fungovat mezi firmama natoš národama :roll: Pak si stěžuješ nadřízenýmu, že to nefunguje a dostaneš to od všech z5 aj s navyjákem jako já teď v úterý :wall: A vůbec je nezajimalo, že kopu za všechny :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 24, 2021 8:18 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Luky

Příspěvek

Ty Prouziči jsi heavy weight vy máte pořád něco extra . Myslím v lese . Stylem jízdy a váhami by jsi měl přejít na polské spz. zároveň :lol: :lol: .
ned led 24, 2021 9:19 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ono už ani mezi poláky to není takové jako dříve. Spíš mi přijde, že v současné době je to boj o koryto, to znamená, jen naše firma je jednička a ostatní to jsou kurviči cen a je potřeba je zničit. A řidičů je stále dost a bude jich dost jak jsem psal. Však truckdriver může být každý, kdo udrží volant, analfabet, kuchař, číšník, soustružník, svářeč, operátor výroby, atomový vědec, genetický inženýr. Ostatní zařídí různí jízdní asistenti a dispečeři.
Čeho je málo, to jsou pitomci, kteří by v té kabině bydleli,řešili si problémy jako špičkový manageri, nechtěli by domů (to znamená, bylo by jim jedno, kam je dispečer pošle), ba ani peníze, nebo by jim bylo jedno, jak se jim ta výplata počítá.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 24, 2021 10:27 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Prouza 88: Nebreč. Já myslel, že Ti je celkem jasný, že člověk tvého naturelu může být na firmě dost neoblíbený... :wink:
ned led 24, 2021 10:39 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Atw, moment, trochu v tom děláš hokej :wink: Jedna věc je jak děláš, a druhá jak se chováš :idea: Já makám za 2, ale chovám se ke všem jako k vlastním, uhnu, pustím, pomůžu, dám, půjčím, ohřejz... Někteří to pochopili po tom co sem jim pomoh, někteří toho zneužívají a někteří mi dělaj pomale naschváli.. Neoplácím a pomáhám bez rozdílu, jen jsem dosti pohodlnej(neplést s línej) a sem tam mě něco nenapadne, jak pomoct :think:

Mareczek, to není o tom co teď dělám, to je všude :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 24, 2021 11:30 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Mareczek,hezky napsané a podepisují se pod celý tvůj názor.doporucuji každému si to přečíst dvakrát,Rak a Martin 3 krát :D ...
ned led 24, 2021 11:37 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Prouza 88: Pokud si v předposledním příspěvku (9:18 am) mluvil o sobě, potom žádný hokej... V kolektivu může být pracovník neoblíben, jak známo, nejen kvůli svému charakteru, ale i kvůli své výkonnosti... :wink:
ned led 24, 2021 1:38 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

To jo,takovýho joudu,kterej dělá za dva a je aktivní jak prase,toho je radost mít za kolegů...Oblibenej u všech....bože
ned led 24, 2021 2:05 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

TWL ..nechápu, proč mě do toho vůbec motáš :wall: :wall: :wall: ja s Marečkem souhlasím, máš to v tý šišce trošku nějaký pomotaný ......

daf VM..jj tak nějak :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 24, 2021 4:39 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Dafe, to zas ne, žadný švestičky a podobně neprobíhaj :idea: Osobně to vidím na závist, ale to je normální, od těch co neumí :mrgreen: Ale nechápu co by ste eventuelně chtěli takovýmu Stachanovy závidět.. Prachy? Uznání? To že je jednička? Nebo to že je v práci odnevidim do užzasvidim, dřinu, že se ani nenají, to že vy ste v knajpě když on maká, nebo doma? Tak, dafe, zkus se mrknout z druhý strany, upozorňuju že podmínky stejný a o to je to trapnější :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 24, 2021 5:33 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

pokud dělaš za dva průměrné a máš 2x větší příjem tak ok, pokud máš jen příplatek a zvedl jsi průměrnému normu, tak dostaneš deku, to je taky ok.
ned led 24, 2021 8:56 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

To sem nějak nepobral. Výkon asi máme daný, nebo se pletu ?
ned led 24, 2021 9:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Myslim ze tu resi Prouzu,zvany Rak.:-)ten ma vse jinak.
pon led 25, 2021 12:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 53 hostů