Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Helena

Příspěvek

:D já už si moc vybírat nemůžu, já jsem vdaná :? . Sakra přes 50 lidí je tu přihlášenejch a píšem jenom my dvě. A všichni se baví :D .
pon lis 24, 2008 8:03 pm

karD
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 20, 2008 10:32 pm

Příspěvek

Jj, je to sranda číst co tu všude píšete :D Taky bych něco přidal, ale zatím není co...a tak se jen bavím a hodiny čtu a čtu...
pon lis 24, 2008 8:16 pm

Helena

Příspěvek

:D Hlavně to všechno neber moc vážně a taky občas něco napiš.
pon lis 24, 2008 8:24 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Dcerkaluciferova píše: Ale di Ty, já mám svojí Scániu ráda, i svého řidiče, už jsem starší člověk a těžko bych si zvykala na nové věci a hlavně kecy.
Áááá slečna nám zpohodlněla :lol: to říká každá aby nemusela vyběhnout ze zajetých kolejí a přerušit tak své jisté...ovšem jen do okamžiku kdy se něco zlomí a hned vnitřně omládne. Někdy to není na škodu :wink: to už ale jinde jsme
pon lis 24, 2008 8:44 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Talas - ani se nemusí nic lámat.... :D Stačí neotřelé charisma, které my si vsugerujeme, že vy je máte - a oběť už neunikne. :banana:
pon lis 24, 2008 11:12 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

talas.m slečna už nejsem dávno, hold někdo si to umí zařídit :)
úte lis 25, 2008 11:46 am

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Myslite si, ze kdyz v tomto obdobi nejsou potreba ridici, to je zapricineno tim, ze je listopad, tedy pred koncem roku, nebo krizi celkove, nebo obojim? dnes jsem volal dvoum velkym dopravcum a maji plno, navic mi sami od sebe rekli presne: Kamionka je v hajzlu a jsou na tom vsichni stejne.
ObrázekObrázek
úte lis 25, 2008 6:18 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Esprit píše:Myslite si, ze kdyz v tomto obdobi nejsou potreba ridici, to je zapricineno tim, ze je listopad, tedy pred koncem roku, nebo krizi celkove, nebo obojim? dnes jsem volal dvoum velkym dopravcum a maji plno, navic mi sami od sebe rekli presne: Kamionka je v hajzlu a jsou na tom vsichni stejne.
Napiš co máš za školení,zkrátka to chce nějaký spešl..., pak už se něco vymyslí.
úte lis 25, 2008 6:30 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

ja zamestnani mam, ale hledam neco jineho. Skoleni zadne nemam, normalne to co je potreba na plachtu, chladak. ADR nevozim a ani nechci. To maji delat lidi s velkou praxi a ja jezdim prvni rok. Me jen zarazi, ze je neco ve vzduchu, neco se deje a tak jsem to tu natuk, jestli si nekdo taky neceho nevsiml. Kdyz jsem zacinal brali vsichni. samozrejme ne firmy, kde se lidi drzi a dostane se tam clovek leda pres znameho. Jo a taky ohodnoceni, i kdyz jde vsechno nahoru, nafta dolu je mensi a za chvili to bude na prumeru. Neresim za kolik hodin prace.
ObrázekObrázek
úte lis 25, 2008 7:11 pm

Helena

Příspěvek

Já bych řekla, že to vypadá špatně a bude ještě hůř.
úte lis 25, 2008 7:18 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

A Bude HÚŘ u nás v práci také na jaře porostou jen kopřivy:-(((Ale zatím z toho máme prdel, lebo jsme nejdůležitější z celé chemičky.Už jsme tak zmutovaní, že bychom nic jiného dělat nemohli.:-((((
úte lis 25, 2008 7:27 pm

Helena

Příspěvek

Ono se toho totiž sere moc najednou. To není jenom automobilová krize, ale taky bankovní krize, v Čechách sklárenská krize a nevím co všechno ještě. Jenom aby lidi ještě nepřestali žrát :? . Já bych dneska neměla nic psát, ze mě nic pozitivního nevyleze.
úte lis 25, 2008 7:35 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

zdarec Helčo, jeden můj známej má firmu na granule pro psy a také není odbyt, lidi už vysvětlili i mazlíkům, že je zle.... Navíc jsem poprvé neukecala cajty a dali mi pokutu( za tuning) takže se bude platit za každou kravinu.
úte lis 25, 2008 7:42 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

no nejhorsi je ze prestavaji i zrat :?
M-B Atego 1218 frigo
úte lis 25, 2008 7:50 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já jsem poznal první snížení zakázek v červnu a nyní je to přímo katastrofa. Naštěstí nemám zaměstnance a na nájem a energie ještě vydělám, ale může být hůř. Ta krize bude asi dlouhá a co pozoruju vývoj ve světě tak to nebude jednoduché nikde :( .
Volvo FL 614.
úte lis 25, 2008 9:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů