Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

Taky jsem takové problémy řešil když jsem míval doma liazku. Sousedské vztahy byly super když tak všichni potřebovali přivézt dřevo z lesa a podobně, nejlíp jenom za flašku ale lidi rychle zapomínají..
pon pro 08, 2008 10:07 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

No a teď stává liazka u Romana :wink:
úte pro 09, 2008 5:39 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkování doma - problém se sousedy

Příspěvek

Tak parkování dodávek doma na sídlišti bude brzo minulostí. V týdnu jsem slyšel reportáž na Radiožurnálu, jak města ve velkém zakazují noční stání na území měst. Prý to funguje už 3 roky v Porubě, a přidávají se další města. Dobrý byznys pro MP na pokutách.
Takže brzy s dodávkou do depa a hezky osobákem domů.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát čer 30, 2023 8:49 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkování doma - problém se sousedy

Příspěvek

Je sice štědrý den, ale čtu novinky.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-st ... .seznam.cz
Jen se zeptám, jak tam píšou parkoviště na Domažlické ulici, to myslí to parkoviště u celnice u toho motorestu??? Jsem slyšel, že to něčí bylo, a hospoda taky něčí byla a že tam byly tlaky na odprodej té hospody, jak by původní majitel neprodal hospodu, tak by parkoviště zavřeli a hospoda v té době žila jen z řidičů kamionů.
Jinak opět nesmysl a další důvod, proč to nedělat. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned pro 24, 2023 8:26 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Parkování doma - problém se sousedy

Příspěvek

Kluci to je teď velkej problém všude :doh:

U nás ve Znojmě je taky zóna nad 3,5t, estě jen přes noc.. Občas to nechávám u Penny, mam to tam 150m k baráku, je tam sběrný dvůr, plac na tři auta a 35let co pamatuju odtud litá bordel až k nám na bránu, nikdy neřekli pul slova že jim tam stojíme, ať uplně cizí nebo my, "místní".. A nebožka máma celý ty leta sbírala brajgl celejch těch 150m a všecko fungovalo.. Pak starosta zavedl zónu, tak sme stávali na prakáču u toho Penny, po domluvě s manažerem.. a hle pokuta :doh: Městapo nezajimalo nic.. Pak postavili na tom parkovišti u Penny myčku a už se tam nedalo, tak zas parkujem u těch sběrnejch surovin, 3x do měsica jak letim okolo, 2x do pul roku tam su přes vejkend a hle, tudle došla pokuta :doh: V nedělu ve 23:30 to tam měšťákum vadilo.. Nezmohl sem nic..
Mužu parkovat u baráku, ale je to v "lese" na louce a naloženej odtut nevyjedu.. Tata dělal leta u technickejch, několikrát tam nechal opravit asfalt, zařídil aby se tam v zimě sypalo, sou tam totiž garáže pro půl Znojma, ale stát tam, to nemužu :roll:
a pak babo raď..


U mě na vesnici taky problém, u obchodu si zastavim, to je vklidu, ale kdybych to tam postavil na noc, tak mě starousedlici zlinčujou :lol: Mam tu JZD kde se dá za poplatek stát, jenže na cestě sou mostky a to na 20t.. jak tam začnu jezdit :arrow: problém.. není to vubec jednoduchý..

Tudle sem to odhadoval, že ve Znojmě, při dejme tomu 50000 obyvatelech je tak 1% šoférů z povolání, od traktoristů po nás, to je 5000 aut nad 3,5t a kam by sme to dali?? Většina má náklaďák někde zašitej, ale co zbytek? Je tu pár placenejch míst a pár parkovišť, jinak smůla :think: A všude se krade a všude se na tebe divaj jak na teroristu :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned pro 24, 2023 10:17 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] a 42 hostů