Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

U nás byl taky zákaz parkování náklaďáků, odhlasovaný zastupitelstvem (kvůli 2 kamionům co tu stávaly přes víkend, jeden místní ožrala si stěžoval, že kolem nemůže projet na kole když jede z hospody+naše sousedka od naproti,měla špatný výhled z okna k nám do zahrady :) ), ale změnil se starosta a je to pohoda.je to o lidech.
ned pro 07, 2008 12:42 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Já ale prostě apriori ustoupit nemůžu, protože si nenechám vycucnout nádrž, vybrat náklad, nedejbože kabinu. a na to, že tu stojim maximálně dvakrát třikrát do měsíce a teď jsem jednou tu stál přez pracovní den a voni zrovna měli objednanej hovnocuc. nehledě na to, že mě večer před tim viděl v hospodě tak se s tim nechalo ráno něco udělat, ale když neotevřel lusku a pak si de stěžovat...
ned pro 07, 2008 12:43 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Vis co to jsou plzenaci ktery se pristehovali pred par lety na ves,pred tim byl starosta jeji manzel a bylo to to samy,jen jsem zastavil tak jen buzerace. Pritom z lidi na vsi si nikdo nikdy nestezoval. Az tam bude znacka tak neni co resit,ja nejsem povinnej kdyz prijedu nekam do mesta si bezet na urad precist vyhlasku jestli tam smim stat. Jen blbost a zavist nic jinyho.
ned pro 07, 2008 12:44 pm

Uživatelský avatar
socoman
Příspěvky: 193
Registrován: ned črc 06, 2008 7:11 pm
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

blbost, zavist, skodoradost...
(skoro) kazdy rad robi poriadok najprv v susedovom dvore a az potom vo svojom
Ritero Xaperle Bax
ned pro 07, 2008 12:49 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Helena: Začnu od konce :D Na to jsi přišla kde, že v německu smí pes nebo kohout štěkat maximálně půl hodiny za den :D Něco o zákonech o psech v německu vím, ale toto slyším poprvé, tak mě to prosím Tě vysvětli. Prosím
A s tím plotem kdysi platil zákon, nebo vyhláška, že každý ( nerad bych spletl strany ) si musí udělat oplocení na levé straně svého pozemku. V současné době platí, že každý majitel pozemku musí zabezpečit pozemek proti zabránění vstupu na pozemek. Ale na druhou stranu Ty musíš zabezpečit svou drůbež tak, aby nezpůsobovaly škody. Neznám přímo Tvou situaci se sousedem, ale já bych si moc nevyskakoval :D Buď ráda, že jsi to vyhrála :D Asi jsi měla pádné argumenty.
Gratuluji :clap:
ned pro 07, 2008 12:50 pm

Uživatelský avatar
jelda
Příspěvky: 153
Registrován: ned úno 10, 2008 11:46 pm
Bydliště: česká lípa

Příspěvek

To já mám taky podobnou zkušenost. Zaparkoval jsem poprvé v životě před barákem. Dokonce tam je parkoviště, kde se kamion krásně vejde a nikomu nepřekáží. Dneska shodou náhod stojím taky doma, tak ilustrativní foto - http://img255.imageshack.us/img255/1746/obraz084kh5.jpg Akorát když sem včera přijel, tak už tam stál osobák, tak se mi nepodařilo zaparkovat až tak dobře a stojim trochu do silnice. Ale minule sem stál úplně ukázkově a ani tam není nikde cedule zákazu a ráno jsem vyjížděl a za stěračem tohle - http://img152.imageshack.us/img152/9392/obraz036gs5.jpg :lol: :lol: :lol: škoda že nevím kdo to tam dal ...
ned pro 07, 2008 1:06 pm

Helena

Příspěvek

fatal_netware píše:Pro Helena: Začnu od konce :D Na to jsi přišla kde, že v německu smí pes nebo kohout štěkat maximálně půl hodiny za den :D Něco o zákonech o psech v německu vím, ale toto slyším poprvé, tak mě to prosím Tě vysvětli. Prosím
A s tím plotem kdysi platil zákon, nebo vyhláška, že každý ( nerad bych spletl strany ) si musí udělat oplocení na levé straně svého pozemku. V současné době platí, že každý majitel pozemku musí zabezpečit pozemek proti zabránění vstupu na pozemek. Ale na druhou stranu Ty musíš zabezpečit svou drůbež tak, aby nezpůsobovaly škody. Neznám přímo Tvou situaci se sousedem, ale já bych si moc nevyskakoval :D Buď ráda, že jsi to vyhrála :D Asi jsi měla pádné argumenty.
Gratuluji :clap:
U nás v obecním listě jednou otiskli zákon o sousedských vztazích. Tam bylo to s tím štěkáním a kokrháním. A ta strana se sousedem je levá, pravou máme oplocenou. Naši sousedi byli toho názoru, že řídkej, hodně řídkej živej plot stačí. Nám taky stačí, pro mě za mě nemusí bejt žádnej. Ale slepice stejně už nemáme, odnesla nám je liška :? , takže už to je jedno. Fakt je, že už to je několik let, co to v tom obecním listě vyšlo, ale naši sousedi už si ten plot udělali :D . Takže jestli se to změnilo, je to stejně už fuk.
ned pro 07, 2008 1:15 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Helena: Díky za vysvětlení s tím štěkáním. To jsem nevěděl, aspoň jsem o něco chytřejší.
Jinak Tvých slepic je mi líto, protože ikdyž slepice moc inteligence nepobraly jsou hodně moc užitečné a málo náročné na chov.
P.S. Není nad dobré sousedy.
ned pro 07, 2008 1:21 pm

Helena

Příspěvek

Mě jich bylo taky strašně líto, když jsem dělala na zahradě, běhaly za mnou a já si s nima povídala :D . Měly i jména, byly jenom na vajíčka, nezabíjeli jsme je. A teď se budete smát, když byla liška u nás poprvý, bylo to v zimě za dne, ukradla nám naší Bertu, ale my jí ještě zachránili. Nojo, jenže Berta byla tak zraněná, že by to nepřežila a já s ní jela k veterináři jí nechat uspat, chudinku. Každej normální člověk by vzal sekeru a bylo by to.
ned pro 07, 2008 1:25 pm

fatal_netware

Příspěvek

Osobně se Ti smát nebudu, protože pocházím z vesnice. A má babička bydlela sama na baráku na vesnici a taky si s nimi povídala. Cítím s Tebou jak Ti jakýkoliv živý tvor přiroste k srdci tak už tam bude mít vždy své místo. To je taky to co mi nejvíc chybí tam kde teď bydlím. :cry:
Ale hlavně nejsme nějak daleko od tématu ? Z parkování na slepice ? To aby jsme udělaly nové vlákno :D
ned pro 07, 2008 1:32 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jelda píše: a za stěračem tohle - http://img152.imageshack.us/img152/9392/obraz036gs5.jpg :lol: :lol: :lol:
Co to je to poslední slovo????
ned pro 07, 2008 1:33 pm

Helena

Příspěvek

No tak ho zaveď, asi všeobecně o zvířatech?
ned pro 07, 2008 1:34 pm

Helena

Příspěvek

david píše:
jelda píše: a za stěračem tohle - http://img152.imageshack.us/img152/9392/obraz036gs5.jpg :lol: :lol: :lol:
Co to je to poslední slovo????
Varuji. Jinak nebyl to náhodou řidič toho osobáku, co byl naštvanej, žes mu tam zaparkoval?
ned pro 07, 2008 1:35 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

S parkováním kamionů je to problém.Znám více měst (např. Domažlice), kde si zastupitelé odhlasovali zákaz parkování nákladních aut na území města, nechali osadit značky a potom si pan zastupitel otevřel placené parkoviště pro kamiony. Placené, nikoli hlídané. To mi přijde hodně napřesdržku.
ned pro 07, 2008 1:39 pm

fatal_netware

Příspěvek

Helena píše:
david píše:
jelda píše: a za stěračem tohle - http://img152.imageshack.us/img152/9392/obraz036gs5.jpg :lol: :lol: :lol:
Co to je to poslední slovo????
Varuji. Jinak nebyl to náhodou řidič toho osobáku, co byl naštvanej, žes mu tam zaparkoval?
Typuji to taky na řidiče osobáku, který Tě považuje za bezohledný hovado, který zabírá parkovací místo osobákům. Ale dokud si to obec či město neupraví můžete parkovat kde vám to dopravní vyhláška dovolí. Je pravda že na to mají docela účinné páky to regulovat. Není to na druhej den, ale omezíto a pak jedině hledat nové parkovací místo.
ned pro 07, 2008 1:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: oska a 48 hostů