Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

pokud tam bude mít plný koš na odpadky tak asi jo
ned bře 29, 2009 3:56 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Tak uz me ta opicarna dohnala taky,akorat to tam nemusim mit nastalo,udelal jsem je sundavaci a budou odpocivat v kasliku.
Obrázek
úte dub 28, 2009 9:28 am

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A setkal jste se už někdo s kontrolou :?: jaký chtějí papíry, atd. Co s toho člověk bude mít když to "A" nemá. těžko si představím, že přijedu někomu na soukromo odvážet suť a on mi bude vypisovat nějakou průvodku nebo tak něco. :roll:
úte dub 28, 2009 11:12 am

Drak
Příspěvky: 697
Registrován: stř dub 23, 2008 6:19 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mě jebali za to, že to A nemám, když vezu suť z bouračky, tak sem jim odvětil, že to není suť, ale stavební materiál k dalšímu využití a ať mi dokážou, že není. Tak mi dokázali, že za úkap oleje se dá pokuta udělit taky a šel sem o pětikilo lehčí... :roll:
http://www.drakk.eu
http://www.dentalnihygiena.com

Je těžké být debilem, neboť konkurence je vysoká.
úte dub 28, 2009 2:04 pm

R500
Příspěvky: 30
Registrován: stř úno 18, 2009 4:58 pm
Bydliště: H.K.

Příspěvek

Hroch R420:čau prosim tě k těm A tabulím máme začít jezdit matroš na který je potřeba mít na scančách tyhle paskvily můžeš mě napsat jak to tam máš přidělaný,že to je celý oddělávací já je mám už doma,ale nemám je zatím na čem vyzkoušet kobyly budou až po neděli jsou zklápěcí do strany ještě nevím kam s nima,aby to co nejmíň hyzdilo předek.Dík za radu.
stř kvě 13, 2009 1:24 pm

Fery33
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:45 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Drak: tak to sedí,když už tě stopnem,tak bez flastru neodjedeš.A ještě chceš být chytřejší...no tak to tím tuplem ne.
Člověk je nakonec rád,že je to jen pětikilo.
Až uvidíš na dálnici Titanic,zastav a vyspi se!!
pát kvě 15, 2009 11:38 am

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

A

Příspěvek

Tak jsem slysel ze ty Acka musi mit i pohrebaci kdyz maji vic jak 3,5 t. Taky vezou odpad pod ornici. :cry:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
sob čer 06, 2009 6:40 pm

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak sem dneska to "A" řešil na úřadě a bylo mi řečeno, že ho musíš mět na autě pokud materiál vezeš na skládku nebo do firmy, která se zabývá recyklací. Pokud vezeš materiál a je určen k deponaci ( skládka daného materiálu, odkud se bude zase převážet jinam, na mysli je třeba jílovice, stavební suť, a jiné haldy) tak na to áčko nepotřebuješ. Když jedeš na skládku odpadu, bez Ačka se neobejdeš a papír k tomu odpadu, musíš jako dopravce 3 roky zakládat pro případ kontroly. A pokud odpad nevezeš máš mět Ačko přeškrklý, zavřený nebo ho tam nemět vůbec.

Takže nakoupím cedulky udělám držáček, cedule hodím do auta a kdybych někdy musel jet na skládku tak je jenom vytáhnu a nasadím. Zase jedna zbytečná investice :roll: At žije Bývalý zelený mozek Bur ík :roll:
* LIAZ 150.261 4x2 S3 s HNJ Fassi F95 *
stř čer 10, 2009 2:14 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

No tak to je opravdu debilita, na to nic jinýho napsat ani nejde!
BES - běs
stř čer 10, 2009 4:55 pm

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

A-čka už vidím jazdiť aj u nás. Započul som však, že pri prevoze dlhých predmetov, na označenie konca ktorých doteraz stačila červená vlajočka, sa má vraj používať nejaka reflexná tabuľka cca 30 x 45 cm (tak nejak). A má to byť bez rozdielu či veziem na Tatrovke fúru dreva alebo mi z vozíka za autom trčí pol metra nejakej plastovej lišty. :roll: Detaily ešte zistím... :lol:
stř čer 10, 2009 5:45 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Z té vygumované hlavy ani nic rozumného vylézt nemohlo... Ať žije biomasa :roll:
OT: sorry, ten dnešní kocert v Luhačkách jsem nějak nestíhal
stř čer 10, 2009 10:58 pm

toumas
Příspěvky: 69
Registrován: pon pro 22, 2008 11:47 am

Příspěvek

Tak sem se na školení dozvěděl nevim jestli už od příštího ruku přibude další celulka:-(....Pokud to co se převáží bude ohrožující životní prostědí /prej klidně to co vozej popeláři...přibude cedulka tzv. Ryba a strom...jestli jste to už viděli...bílej kosočtverec s leklou rybou a uschlím stromem
stř bře 10, 2010 5:32 pm

Ma'a Nonu
Příspěvky: 668
Registrován: pát črc 03, 2009 7:46 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

To označení platí pro ADR, ale od 1.1. 2011 se tak má označovat zboží které obsahuje látky nebezpečné pro životní prostředí. Nevím jestli se tak mají označovat i auta nebo jen zboží ( bedny, kontejnery apod.)
stř bře 10, 2010 6:02 pm

Wolfi
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 25, 2013 2:03 pm
Bydliště: Orlová

Re: Tabulka A aneb przníme svoje auta

Příspěvek

Ahoj,nevíte jestli ještě pořád platí mít povinnost označení vozidla ačkem?
pon kvě 08, 2017 6:28 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Re: Tabulka A aneb przníme svoje auta

Příspěvek

Ahoj, samozřejmě že Ačko platí. Pokud vezeš zboží, resp. náklad který je vedený jako odpad tak musíš mít ve předu i vzadu Ačko. Měla by to mít Tatra s hlínou, i kamion s lisovanýma pet flaškama atd... Cokoliv co je odpad. Další označení už určuje třeba případné nebezpečí (ADR, kosočtverec s leklou rybou...)
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
úte kvě 09, 2017 11:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 7 hostů