Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

PES
Příspěvky: 95
Registrován: stř bře 26, 2008 10:50 pm

Led na návěsu...

Příspěvek

Řešíte to někdo předtím než vyjedete na silnice? Dnes jsem jel za jedním borcem, kterému lítal ze "střechy" návěsu led snad celých 50 kiláků, co jsem jel za ním. Já to nemám moc rád, ono to občas škrábe lak. A kolegovi v práci se to prohnalo kdysi i předním oknem...
stř led 07, 2009 8:55 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

No jo, jenomže co s tím?
BES - běs
stř led 07, 2009 9:03 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

dobrý je postavit auto trošku do náklonu,když je teda možnost.já mám na place takovej malej hup,jak to stojí lehce ve sklonu,voda steče a nezmrzne mi tam.ten led nahoře je pěkně nebezpečná záležitost,to mužeš jet někde ve městě a na někoho to muže hupsnout a je pruser jako vrata
2x Nissan atleon 210
stř led 07, 2009 9:06 pm

Vegáč

Příspěvek

Jo jo,je to nepříjemný,já mám plachtu,jsem teď prázdnej,takže než vyjedu tak vlezu do návěsu a poklepám to koštětem,a pak to spadne během 5km,je to lepší...
stř led 07, 2009 9:06 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já to musel shazovat (většinou prknem), protože nás nakládali jeřábem. Jednou jsem to shazoval u chodníku a nějaká chytrá paní mi tam vlezla a málem jí to spadlo na hrb. To jsem ale dostal jmen. Ale byl jsem rád, že se jí nic nestalo.
stř led 07, 2009 9:11 pm

sanny
Příspěvky: 247
Registrován: úte bře 04, 2008 8:14 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

No u nas to funguje tak, ze kdyz se zrovna skladnik nekde nezasiva, tak si dam na vidle u jesterky palety vedle sede a uz jedu hore :) A pak to jde jedna radost... ale bezpecacka by ze me asi moc utrzena nebyla no :)
stř led 07, 2009 9:44 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Jednou předemnou hupla avie přes díru a cca 15cm vysoká kra mi vlítla před auto ... jí to do vokna tak už tu asi nepíšu. :roll:
stř led 07, 2009 10:00 pm

Uživatelský avatar
Lukasecek13
pravé světlo
Příspěvky: 2186
Registrován: úte bře 20, 2007 7:32 pm
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co mi jednou řikal táta tak nejlepši prej byli ty staré návěsy které měli střechu di "V" a tak led a snih sklouzl dolu a nebyl s tim problem...
DAF 95.430XF SC - 2001 + Schmitz - 2000 Současné
Volvo FH12 420 Globetrotter - 2001 + Kögel - 2004 bývalé

Scania 124L 360 CP19N - 1998 + Schmitz - 2000 Bývalé
stř led 07, 2009 10:13 pm

Hrib
Příspěvky: 226
Registrován: ned lis 02, 2008 8:33 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

Foglik píše:Já to musel shazovat (většinou prknem), protože nás nakládali jeřábem. Jednou jsem to shazoval u chodníku a nějaká chytrá paní mi tam vlezla a málem jí to spadlo na hrb. To jsem ale dostal jmen. Ale byl jsem rád, že se jí nic nestalo.
Ještě že to na ní nespadlo, by jsi měl asi problémy :oops:
stř led 07, 2009 11:51 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Asi jo, ale stejně to bylo tele jalový. Bylo to ve Škodovce v areálu, když chodili lidi do práce. Všichni viděli co tam děláme(stáli jsme dva za sebou) a přešli na druhý chodník, jenom tahle paninka tudy chodila každý den, tak co by přecházela. A pak se mohla zbláznit, že se strašně lekla.
Ono ve Škodovce je to těžký. Lidi chodí jako ovce a nekoukaj do leva ani do prava. Svého času tam byl hodinu ráno a hodinu večer zákaz vjezdu, protože právě chodili lidi do práce a z práce a párkrát vlezli přímo před auto.
čtv led 08, 2009 8:12 am

Hroch.R420

Příspěvek

V nemecku je na hofech udelany na zimu leseni nebo kontejner,na nej schody ze si tam zajedes a ocistis strechu. Tady by chytraci chteli za to davat pokuty ale udelat neco pro to to ani nahodou. Jak ma clovek ocistit nalozenej naves? Ja po zebriku nepolezu abych spad a byl doma pul roku za zaklad. A nejlepsi je ze kdyz teda ten led ze me lita tak osobaky jedou 2m za mnou a nenapadne je udelat si odstup.
čtv led 08, 2009 9:24 am

Uživatelský avatar
najbik
Příspěvky: 79
Registrován: ned kvě 21, 2006 1:27 pm
Bydliště: Bakov n. Jiz.

Příspěvek

A kdyz uz si nekdo nahodou odstup udela tak ho hned nejakej chytrak predjede protoze tam je mezera :lol: :lol:
čtv led 08, 2009 2:24 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Led na návěsu...

Příspěvek

PES píše:Řešíte to někdo předtím než vyjedete na silnice? Dnes jsem jel za jedním borcem, kterému lítal ze "střechy" návěsu led snad celých 50 kiláků, co jsem jel za ním. Já to nemám moc rád, ono to občas škrábe lak. A kolegovi v práci se to prohnalo kdysi i předním oknem...
1 normálně uvažující člověk v zimě za náklaďákem nejede v závěsu
2 když to mám prázdný tak tam vlezu a pak zvednu (sklopka) pokud je plno tak se nedá nic dělat a počkat až je za mnou prázdno a roztáhnout to a doufat že to odlítá -někdy jo někdy ne .............atd
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv led 08, 2009 5:53 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ten led jsem viděl často lítat na kruháčích a v zatáčkách a pokud by to na někoho spadlo tak to řidič může klidně i odsedět. Vždyť i za příjezd sanitky jdou papíry pryč a to může být jen škrábnutí. Takže radši bacha asi by se to posuzovalo stejně jako nezajištěný náklad.
Volvo FL 614.
čtv led 08, 2009 9:37 pm

čerf
Příspěvky: 19
Registrován: sob bře 22, 2008 6:32 pm

Příspěvek

Taky sem na to vyděl takovou vychytávku, pod střechou je takovej táhlej vak, kterej než vyjedeš napustíš vzduchem, střecha se změní v áčko, led slítá, vypustíš, a můžeš vyrazit. No jo, ale je to za příplatek tak co by to dopravce kupoval
asi teta, asi
pát led 09, 2009 10:48 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mickl a 41 hostů