Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V Pardubicích taky nic moc. Byly úseky, kde se jezdit dalo, ale byly úseky, kde to stálo za prd. Každopádně Služby města Pardubic u mě nemají v úklidu sněhu dobré jméno.
Karosa C744 s osmikvaltem - královna silnic...
Od teď všude autobusem a neuhýbám...
Co je největší záhadou přírody? Ženské oko! Z desíti metrů vidí blond vlas na světlém saku, ale z půl metru nevidí garážová vrata !!!
čtv led 15, 2009 3:23 am

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no jí se nechci cestářů zastávat ale taky jde o to že nemůčou být v jeden čas na všech místech najednou, a co se týká těch zvednutejch pluhů, pokud má pluh tak by neměl sypat ale u solniček to není problém, břečku ti taky nestáhne kdejakej pluh, z ocelovým břitem to nestáhne, jen ze silonovým, je toho spousta, samozřejmě jsou na vině kolikrát i dispečeři, ale aby tady mohl kdokoli objektivně posoudit jak je to doopravdy tak by měl strávit jednu směnu s někým na sypači a pak hodnotit...je to jen můj názor :roll:
čtv led 15, 2009 8:58 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

přidám další postřeh po rozhovoru s řidičem jedné soukromé fa. od údržby.........

dneska je hromada těchto firem soukromá a tudíž je jako by napojená na úředníky z úřadů... takže kolotoč probíhá prý asi takhle :

firma musí vydělat(majitel požaduje zisk) ...takže musí jezdit ....stát šetří-nemá prachy---dotyčný ouřada dostane prachy za "ušetřený "prachy--firma má malej zisk a tak dále prostě blbákov-kolotoč

ouřada nepovolí výjezd a jsme tam kde ,jsme ,všichni se musí ptát každýho ,jestli něco může nebo ne a my šofeři se můžem posrat ,když se někdo vyseká nebo zabije ,je tam najednou sypáků 5 šéfové řeknou ...bylo to ok a jede se nanovo to ,že v ten moment se tam vysype tolik jako ,kdyby se předsolovalo to už nikoho nezajímá ,ale v podstatě je každý připraven ,jen my debilové máme "letní gumy " a pod .......................zase známý kydy a lži a furt dokola až do jara ,aby to další zimu začlo nanovo a zase proti nám :kun: :driver: :wall: :woot:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 17, 2009 9:56 am

Vegáč

Příspěvek

Tak jsem si dneska drobík poskákal po D1...Z Prahy mi to dnes do Brna trvalo 4h,to je slušný a zas to jistě budou svádět na kamiony :mad:
úte úno 10, 2009 6:19 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Hale nech toho, vždyť ty jsi tam z žádným kamionem nejel :!: :smich:
BES - běs
úte úno 10, 2009 6:55 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:lol: EuroVegáč
úte úno 10, 2009 8:31 pm

Vegáč

Příspěvek

No jo,ale já tam taky do kopců nehrabal,já s tima 3 tunama pádil do kopců jak drak,já to myslel všeobecně 8) No jo dobelní kamiony za to můžou :lol: :lol: :lol:
stř úno 11, 2009 1:41 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

..tak jsem se na tohle tema pobavil dnes nad ranem.. vracel jsem se kolem pul treti z rumburku pres ceskou kamenici na decin a domu do usti.. z rumburku az do kamenice je silnice 2. tridy, v noci pomerne dost snezilo.. takze na silnici 10cm totalne neupravenyho snehu, ja se svoji predohrabkou s nalozenou prdeli mel co delat... a kdyz jsem dojel do Chribsky, neveril jsem vlastnim ocim.. na silnici tolik snehu ze se skoro nedalo projet.. ale po chodniku uz jezdil piditrakturek s radlici, takze po cely vesnici byly chodniky naprosto holy jak v lete :D skoda ze jsem to mel domu pesky daleko :D
stř úno 11, 2009 9:18 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já nevím čemu se divíte že nemaj sůl, vždyť cela kampaň českýho předsednictvý zní
" my vám to osladíme" takže se koupilo spousta cukru a na nějakou sůl už nezbylo..... :lol: :lol: :lol:
stř úno 11, 2009 9:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů