Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Bilda
Příspěvky: 74
Registrován: úte úno 03, 2009 11:45 am

turek na vinohradech

Příspěvek

pro ty kdoz dnes videli zpravy tv nova o tureckem kamionu, kterej zabloudil v praze na vinorady a orval tam 6 osobaku, nez se totalne sprajcnul a tahali ho ven... co na to rikate??? nerikam ze jsem se nikdy nikde nezasekl do nejaky soustky ale tohle je trochu moc... ve finale rekli ze dostal pokutu 2000kc. to je celkem mazec ne???
pát úno 06, 2009 10:54 pm

Bilda
Příspěvky: 74
Registrován: úte úno 03, 2009 11:45 am

Příspěvek

pát úno 06, 2009 10:55 pm

Blondcka.007
Příspěvky: 262
Registrován: pát úno 06, 2009 10:29 am
Bydliště: V chaloupce na kuří nožce..

Příspěvek

Jo u nás je to kocourkov na kolečkách :doh: :think:
pát úno 06, 2009 10:58 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jestli mazec nevím ,spíš to je nešťastník ,kterej "věřil" ,jako hodně jiných "dokonalé navigaci" a nikdy tu nebyl ,je to spíš k pláči..... :?: :roll:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 06, 2009 11:00 pm

Bilda
Příspěvky: 74
Registrován: úte úno 03, 2009 11:45 am

Příspěvek

nemam nic proti ze zabloudil, to se nam stava vsem, ale rozmydlit pulku ulice to je narez... v finale dostal 2000pokutu. kdyz kolega v italii tuknul do auta ktery se mu tam nacpalo na dalnicni pripojce, tak ho zavreli do vazby a cekal nez mu ze sprateleny spedice privezli cca 500eur kauci (jestli si dobre pamatuju...)
pát úno 06, 2009 11:02 pm

Vegáč

Příspěvek

No trochu zrada,já na chytrýho strejdu nespoléhám,ale občas je to dobrej pomocník,ale 2krát mě protáhnul centrem dvou měst v Belgii a od tý doby se radši kouknu kudy mě chce véct,nechci dopadnout jako turek...
pát úno 06, 2009 11:04 pm

Bilda
Příspěvky: 74
Registrován: úte úno 03, 2009 11:45 am

Příspěvek

GPS uz me parkrat vyskolila v it a moc ji neverim - prujezdny body si radeji urcuju sam... je pravda ze je to chudak, rozhodne bych nechtel byt v jeho kuzi... jen ze jsem kousek odtud vyrustal a vubec nechapu jak se tam mohl dostat... tam to stoji za hovno i osobakem
pát úno 06, 2009 11:09 pm

fatal_netware

Příspěvek

No právě si říkám. Byl někdo z Vás v cizině v cizím městě a kompletně zakufroval? Mě se to stalo několikrát a je pravda, že jsem to řešil jinak, přesto člověk v takové situaci je pod nemalým tlakem.

A k té pokutě. To mu měly dát pokutu 200 tisíc, nebo ho rovnou lynčovat? Jestli má zelenou kartu tak jim to stejně zaplatí pojišťovna. Šáhněme si do svědomí jestli jsme někdy něco v životě nezvoraly.
pát úno 06, 2009 11:10 pm

Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Příspěvek

Myslím, že jsme se někde zasekali asi všichni. A já sám za sebe musím říct, že radši budu hledat firmu v kterémkoliv městě v Evropě než v Praze! Jak slyším do Prahy, tak mám pupínky :roll:
pát úno 06, 2009 11:13 pm

Uživatelský avatar
harry-ventil
Příspěvky: 25
Registrován: sob led 24, 2009 12:46 am
Bydliště: Teplice

Příspěvek

Jenže jeho tam vedl Aláh a né navigace :D
pát úno 06, 2009 11:16 pm

Bilda
Příspěvky: 74
Registrován: úte úno 03, 2009 11:45 am

Příspěvek

nemyslim ze by ho meli lyncovat, jen chci upozornit na to jak se s ridicema zachazi v nemecku, v italii, v rakouzsku... vsude te hned sejmou... na to ze jsme v podstate tranzitni zeme tak se ty nasi kokoti vozej zase jen po cesich... a o tom zaseknuti vim svoje... horsky cesty atd. jen se mi nezdal ten jeho pristup... nevim jestli si videl tu reportaz v tv... povedlo se mu orvat prvni auto a pak jedno po druhym dokud te totalne nesprajcnul v krizovatce. to prece nejde takhle resit... pak jsme zase za kokoty vsichni jako kamionaci... - nehodlam ho nijak napadat - musel si tam uzit svoje - jen mi to vsechno pripada naprosto absurdni tak jsem na to chtel slyset nazory ostatnich...
pát úno 06, 2009 11:18 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

myslim ,že měl sakra strach a chtěl vzít kramle ,ale asi mu nedošlo ,že je v evropě?....alláh kurusum :?
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 06, 2009 11:21 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro martin440: to co píšeš dává smysl, těžko co se mu honilo v hlavě

Pro Bilda: každá země má své zákony a hlavně se na ostatní cizince dívá svýma očima. Jak my se například díváme na ukrajince a vietnamce tak se staří členové EU dívají na nás a budou se na nás dívat. Jinak z té reportáže jsem viděl jen to video na Tvém prvním příspěvku a zbytek jsem si vygoogloval. Jinak TV nova jsem neviděl ani nepamatuji a hlavně TV nova není můj šálek čaje. Takže kdoví jak to bylo doopravdy a hlavně jak to s ním bude dál. Zítra už pokračování na TV nova asi nenajdeš, protože to nemá ratings.
pát úno 06, 2009 11:31 pm

Bilda
Příspěvky: 74
Registrován: úte úno 03, 2009 11:45 am

Příspěvek

tak to ja se snazim koukat na vetsinu zprav kdyz jsem doma... tohle davali v 17:00
pát úno 06, 2009 11:34 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Bilda:
Tak to promiň. Zprávy jsem neviděl ani nepamatuji. Někdy v čekárně pro řidiče když je puštěný BBC, nebo v supermarketu u pokladen sem tam něco vidím, ale to jsou všechny zprávy co zkouknu. Ale hlavně upřednostňuji čtené informace. Čtené informace nejsou tak nahuštěné a psychologicky připravené, aby Ti nedaly čas se nadechnout na přemýšlení. Televizní zprávy raději ani nechtěj vědět jak se dělají :smich:
Naposledy upravil(a) fatal_netware dne pát úno 06, 2009 11:47 pm, celkem upraveno 1 x.
pát úno 06, 2009 11:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů