Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 135
Registrován: pon bře 03, 2008 10:35 am
Bydliště: Zlín

Pracovni pohovor

Příspěvek

Ahoj vsem tak mozna to sem nepatri nevim ale mam dotaz ceka me pracovni pohovor v dopravni firme a nevim naco se mam vse ptat abych si udelal dobry obrazek o deni ve firme otazky typu co za kolik a kam a scim jsou samozrejmosti ae nic vic me nanapada. Mozna zbytecne zakladani tematu ale pro me celkem velke rozhodnuti takze chci aby to vyslo :wink:
pon úno 09, 2009 6:51 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

no kdyz si muzes vybirat misto tak si nachystej otazky ja chodim ted taky a spis se ptaji oni a pak jako bonbonek ti reknou je krize moc se nejezdi penez malo uvidime a jeste ze maji 60 zajemcu to me otravi a jdu dal todle uz delam mesic dokola porad
M-B Atego 1218 frigo
pon úno 09, 2009 8:47 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Tak moje první otázka se tě netýká, já se nejdřív musela ptát, jaký mají názor na baby za volantem. :D Pak mě zajímalo, jestli mě nebudou nutit do překračování AETRu, kam všude se jezdí, tzn. jak dlouho bývá člověk pryč v kuse, kolik víkendů do měsíce, jestli se auta střídají nebo dostaneš "svoje", kde se parkuje (nestřežené parkoviště je opruz), jak tě vybaví na cestu (tankovací karty, hotovost, karty na dálnice, jestli má auto OBU jednotku na Německo, atd). , jak je to se servisem (aby tě nenutili dělat generálku motoru o volném víkendu), jak je vybavená kabina, ... možná jsem ještě na něco zapomněla. Informace o způsobu placení je samozřejmost. Všímej si, jestli v kanclu panuje pohoda nebo napětí - i kancelářské myši musí být spokojené, aby to vyšlapovalo jak má. K celkovému obrázku patří stav vozového parku a sídla firmy, ideální je, když si můžeš pokecat i s druhou stranou (nějakým budoucím kolegou). Pak si sečteš plusy a mínusy a uvidíš. :?
stř úno 18, 2009 1:03 am

ja
Příspěvky: 183
Registrován: čtv pro 11, 2008 4:54 pm

Příspěvek

jaké kancelářské myši :mad: :wink:
No ono to neplatí, u nás to šlape, ale v kanclu po sobě jedem občas až hrůza.....máme otevřenou kancelář, tak kapičku ponorka.....no a když k tomu přičteš, že děláme za to za co by většina chlapů ani nevylezla z postele.... :?
Na tohle by mohl být fain pohovor v pátek, protože to se (aspoň u nás) na firmě ukáže nejvíc řidičů....nebo v pondělí.....
Jo a možná bych se zeptala na pojištění - blbenku apod.
stř úno 18, 2009 6:05 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

ja - nerada se termínem kancelářská myš nějak dotýkám - mně to prostě připadá nejvýstižnější. Když jsem jednou měla vyplnit kolonku "pozice ve firmě" v nějakém dotazníku, měla jsem okno a napadla mě jedině KK - Kancelářská Krysa (kterou jsem tenkrát byla) :D .Takže když píšu Myš, považuji to dokonce za eufemismus. :wink:

A jinak - věř tomu, že do kanceláře, kde je pohoda, se chodí úplně jinak než do takové, kde je dusno a atmosféra jak v rozvodně vysokého napětí. Měla jsem možnost to porovnat.
čtv úno 19, 2009 12:50 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů