Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Vegáč

Příspěvek

Já se fakt musím smát,přesně jak řekl PETR75 je to velice jednoduchý si to spojit,když jsi s ním mluvil a on ví,co ti řekl...I já jsem tu dřív uvedl na místo bývalého dispečera,že to dělal špatně a taky se to dozvěděl,ale je to bývalý dispečer a ne firma kam chci jít...přesně jak říká David,stačí zadat na seznamu nějakou firmu a jsem i na truckforu...
čtv úno 12, 2009 8:30 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Vegáči velice riskuješ že budeš stejně jako já označen za dementa,osla,různé tělesné tekutiny a podobně,takže važ slova,tady není místo pro kritiku :lol: :lol: :lol:
čtv úno 12, 2009 8:33 pm

Vegáč

Příspěvek

No tak jsem holt dement :lol: mě to je šumák,od kolegů z bejvalý firmy jsem se dozvěděl,že mi ten dispečer chce rozbít hubu,přitom jsem jen napsal,že se mi nelíbilo jak tu práci dělá,akorát jsem napsal debilní,holt si to vzal na sebe :roll: takže to,že jsem dement už je jen třešnička na dortu :lol:
čtv úno 12, 2009 8:40 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Já se s tím snad nějak naučím žit no :lol:
čtv úno 12, 2009 8:43 pm

Vegáč

Příspěvek

Asi si dám za okno 2 jmenovky-Prostě Dhement :lol: :lol: :lol:
čtv úno 12, 2009 8:47 pm

PES
Příspěvky: 95
Registrován: stř bře 26, 2008 10:50 pm

Příspěvek

2 Splinter: nemuzu si pomoct, ale za tenhle 'pruser' si muzes jednoznacne sam. V tomhle vlakne (ktery jsi zalozil ty) nikdo neresil jestli je to od zamestnavatele spravne nebo ne, ale resilo se tu, ze si nekdo (v tomhle pripade majitel te firmy) dal dohromady jedna a jedna, dokazal si spojit tvoje jmeno s nickem toho, kdo popsal situaci, kterou majitel na vlastni kuzi zazil s tebou.

2 Vegáč: zjevná nevýhoda těchto nicků, které používáš v soukromí i na netu. Vegáč asi není až tak používaný slovo, takže bych tipl, že takovej pan Google na tebe nabonzuje ledasco. Na druhou stranu takovej nick 'já' je natolik univerzální, že těžko něco na netu najdeš během chvilky.

Každej za sebou necháváme na internetu stopu, více či méně viditelnou.
Naposledy upravil(a) PES dne čtv úno 12, 2009 9:47 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv úno 12, 2009 9:20 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Já si za vším co tu píšu stojím, proto tu mám v user-foto odkaz na můj profil, kde mám jak jméno, tak bydliště... icq taky...
BES - běs
čtv úno 12, 2009 9:26 pm

Vegáč

Příspěvek

Správně,kdybych nechtěl,aby někdo věděl jak vypadám,tak si do User foto nedávám své fotky...Za nic,co jsem tu napsal se nestydím...ve většině případů semnou kolegové byli za jedno...
čtv úno 12, 2009 9:33 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Mě to taky nevadí, mám i jiné nicky, ale tenhle je nejoblíbenější. Víc mi vadí, že mi do pošty leze denně dvacet upozornění z truck fora a budu muset asi zrušit mailovou adresu, kdo má na to boha pořád klikat?
Naposledy upravil(a) Luciferka dne čtv úno 12, 2009 9:44 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv úno 12, 2009 9:34 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Já už tohle radši nějak neřeším.Vyjadřuju svůj názor ale nikdy jsem netvrdil že zrovna ten můj je jedinej správnej...Což všichni říct nemůžou!!!!
čtv úno 12, 2009 9:34 pm

splinter.1
Příspěvky: 146
Registrován: pát úno 06, 2009 10:21 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Fajn,tak když jste tací géniové,tak mi řekni,jak přišel na mojí pevnou linku kterou nikde neuvádím a ani není v telefonním seznamu?To bude pan majitel asi nějakej hacker ne?Nikomu jsem to číslo neposkytl.V celku je mi jedno,že si dal jedna a jedna dohromady,ale to jeho jednání je prostě prasárna.Samozřejmě,že vám to evidentně nevadí a raději se navezete do toho co se snažil upozornit ostatní na jednoho slibotechnu.Jen tak dál.
Počet policejních hlídek na cestě je přímo úměrný době překročení výkonu.
čtv úno 12, 2009 9:35 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ne, mě to nevadí, že ti někdo volal, nebo nevolal...
BES - běs
čtv úno 12, 2009 9:37 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jsi opravdu takovej tukan natvrdlej nebo Tě prostě baví vyvolávat spory????Nikdo se ho tu nezastal ve smyslu že je v pořádku jak se zachoval.Ty buď neumíš číst což nepředpokládám,nebo máš prostě potřebu bý litován...!Zase na mě nakydej spoustu urážek ty chytráku,jsem na to připravenej a je mi to jedno,ale od tebe co slovo to perla.Jestli jezdíš stejně dobře jako píšeš tak budeš určitě ozdobou každé firmy!!!
čtv úno 12, 2009 9:39 pm

Vegáč

Příspěvek

To,že na tebe sehnal telefon na pevnou je divný...to je fakt...A taky se ho nezastávám,taky jsem si to zažil-Den,hodina domluveno kdy budu odjíždět a nakonec se nedělo nic,vím,že to dokáže naštvat...Ale jak říkám,nediv se,že přišel na to,kdo o něm mluvil :?
čtv úno 12, 2009 9:46 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Davide pamatuješ o čem jsme se bavili u nás? :wink:
čtv úno 12, 2009 9:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 57 hostů