Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jirka382

Příspěvek

Tvoje starosti bych chtěl mít.
čtv srp 09, 2012 9:41 am

Tomas4x4
Příspěvky: 16
Registrován: pon črc 25, 2011 10:33 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

interiér

Příspěvek

nechápu jako proč,zrovna na tohle jsem se neptal jinak moje starosti by jsi honem rychle vrátil :P
čtv srp 09, 2012 10:22 am

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

...čím víc bambulek a třásní,tím víc jsi trucker ne.... :lol: :lol: :lol: taky je mám :shock:
čtv srp 09, 2012 12:54 pm

jirka382

Příspěvek

Kup si několik těhle zimních setů a budeš mít třásní ještě i domu na okna http://zimni-cepice.heureka.cz/nordblan ... a/galerie/
Jo a koukal jsem maj i červeno černý. :valetsesmihy: :valetsesmihy: :smich: :smich:
čtv srp 09, 2012 1:07 pm

Uživatelský avatar
klidas pepe
Příspěvky: 97
Registrován: stř lis 24, 2010 5:07 pm
Bydliště: tak všeljak

Příspěvek

Tomas4x4 zkus se podívat tady mají velký výběr http://www.stoklasa.cz/trasne-x2s01251
pát srp 10, 2012 12:52 am

Tomas4x4
Příspěvky: 16
Registrován: pon črc 25, 2011 10:33 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

interiér

Příspěvek

tak mě docela zamrzela moje představa o tomto foru,vždy jsem to měl za to když potřebuju poradit nebo se něco dozvědět ale bohužel v našem státě to tak je a vždy se najde nějaký idiot viz třeba i tu Jirka 382 a je jich i vícero,nehodlám se tu dohadovat ale je to tak nepochopím proč někoho s..e že jinej chce mít vyjímečný auto a ne prachobyčejnou ludru jako ostatní,ale když pak něco takovýho je tak všichni akorát slintaj bohužel,
edit děkuji Pepe za odkaz ale třásně objednány v polsku
pát srp 10, 2012 7:46 am

jirka382

Příspěvek

Idiota si nech pro svýho otce, kterej měl místo tebe radši udělat metr dřeva. Třásněma určitě vyjímečný auto neuděláš a už vůbec nevim proč bych měl slintat. Tyhle věci zásadně nesnášim a nechápu co kdo na tom vidí. Je to fakt strašně přiíjemný když jedeš a před očima ti poskakuje hromada pí*ovin. Vidět pak z toho pořádně není a většinou to smrdí nějakým průserem. Věř, že třásně z tebe šofera na úrovni neudělaj.
pát srp 10, 2012 8:06 am

mili

Příspěvek

jirko nechápu proč vůbec reaguješ,Tomáš se jen zeptal a je jen jeho věc co si tam dá nebo ne.
pát srp 10, 2012 8:13 am

Tomas4x4
Příspěvky: 16
Registrován: pon črc 25, 2011 10:33 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

interiér

Příspěvek

protože potrefená husa se vždy ozve si přečti jeho příspěvky a je ti hned jasný co je zač,nechápu proč teda radši nemlčíš když máš na vše tak debilní názory,nikdo ti je nevyvrací ale radši si je nech pro sebe,nikdo netvrdí že takovýhle věci z někoho udělaj šoféra a já si to rozhodně dokazovat tímhle nemusím,a nezlob se sprostej normálně nejsem ale to přirovnání bohužel muselo být, normální člověk totiž neodpovídá jako ty.

edit tímto končím diskuzy., co jsem potřeboval jsem sehnal i bez pomoci prosím jen další příspěvky ohledně interiéru jinak prosím admina promazat
pát srp 10, 2012 8:27 am

pát srp 10, 2012 8:34 am

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Hele snažil jsem se jen vtipně reagovat jinak nic proti.Osobně sedlám volvo FH 500 EEV a myslím,že bimbátka za oknnem z něj auto nedělají,ale i přesto i já mám v kabině pár těchto serepetiček.Třeba poličku přes 2/3 palubky,3 dílnou sadu závěsů s třásněmi.Jen pro info za tu polici jsou ti schopní dát v GB docela slušnou pokutu cca 60 liber (předmět bránící ve výhledu),za ty závěsy zasahující do bočních oken ve španělsku cca 80 eur atd atd.Pro tu poličku mám využití i přes to,že zakrývá dost podstatný kousek výhledu,ale ty závěsy už vozím zhrnuté jako ty origo.Ono když tak brouzdáš evropou a všude číhají policajti a vím,že mám vše v poho a můžou mě zkasírovat jen za tyto ptákoviny tak to je radši oželím, hodím za okno jmenovku a hotovo.
pát srp 10, 2012 12:46 pm

jirka382

KUMULUS31

Příspěvek

Někomu tohle nevysvětlíš.
pát srp 10, 2012 1:01 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a co je komu do toho, co chce mít v autě? ... vaše auta to nejsou, tak mlčte... buď poraďte, nebo šoupejte nohama a šťourejte se dál v nose...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pát srp 10, 2012 1:21 pm

Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvek

Gepas: pravdu díš bratře. Ja taky netušil že jsou nějake směrnice co si ma kazdej dat za okno. Vzdyt co auto to napad, co auto to ridic. Tak je kazdeho vec co si tam da. Co jednomu vadi to ma treba jinej rad. A tomu chytrousovi co tady pise jak mu to za oknem hrozne vadi tak ja pochybuju ze on te do toho auta pusti za volant tak te to nemusi trapit. To je trosku na lecebnu ne?
To je jako kdyz potkam u pumpy auto a on bude mit za oknem vlajecky tak to za nim mam bezet, servat ho ze mi to vadi? Nebo kdyby prisel soused a rekl mi ze mu vadi jakou mam v obejvaku sedacku.
Tomas4x4: vyprdni se na nej. Ty v tom zijes tak si to udelej podle sebe. A forum neodsuzuj. Je to tady obcas opravdu na ranu ale to uz tak v zivote je. Hodne stesti a hodne km.
pát srp 10, 2012 1:51 pm

Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvek

Gepas: pravdu díš bratře. Ja taky netušil že jsou nějake směrnice co si ma kazdej dat za okno. Vzdyt co auto to napad, co auto to ridic. Tak je kazdeho vec co si tam da. Co jednomu vadi to ma treba jinej rad. A tomu chytrousovi co tady pise jak mu to za oknem hrozne vadi tak ja pochybuju ze on te do toho auta pusti za volant tak te to nemusi trapit. To je trosku na lecebnu ne?
To je jako kdyz potkam u pumpy auto a on bude mit za oknem vlajecky tak to za nim mam bezet, servat ho ze mi to vadi? Nebo kdyby prisel soused a rekl mi ze mu vadi jakou mam v obejvaku sedacku.
Tomas4x4: vyprdni se na nej. Ty v tom zijes tak si to udelej podle sebe. A forum neodsuzuj. Je to tady obcas opravdu na ranu ale to uz tak v zivote je. Hodne stesti a hodne km.
pát srp 10, 2012 1:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů