Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ch0s3
Příspěvky: 277
Registrován: pon srp 01, 2011 5:51 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Brrr pendolino v Modleticích ... Tam jsem si to na pivu se soupravou fakt užíval 8)
Abroll gang Teplice
stř říj 12, 2011 7:33 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ondro neni to trošku přeložený s tou drtičkou??
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
stř říj 12, 2011 9:14 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

mates:Celkova byla okolo 90t.Meli jsme to brat s dollykem na predku,jenze to by jsme se odtam nedostali:-/
...Moje práce je mým domovem...
čtv říj 13, 2011 5:21 am

fatal_netware

Příspěvek

Tak tady dávám na ukázku jednu nakládku:
Obrázek Obrázek

Jednu příjezdovou cestu k zákazníkovi ( foceno od zákazníka směrem k hlavní cestě ) Fotil jsem to až jsem se otočil, protože to místní chtěli vytlačit z jedné strany na druhou a já jim řekl, že klidně, ale až se jim tam otočím. Protože to nehodlám zpátky celé couvat. Nakonec, až jsem se otočil, tak metodu vykládky změnili.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A tady jsou spokojení zákazníci:
Obrázek
čtv říj 13, 2011 9:59 pm

Martyn
Příspěvky: 39
Registrován: ned kvě 15, 2011 1:19 am
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvek

fatal_netware: pěkný fotky :D hele, když už jezdíš v UK, můžeš mi napsat, proč drtivá většina aut má 3 nápravy?
čtv říj 13, 2011 10:12 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Martyn:
Kvůli váze. Mohu tam naložit víc. Třeba tohleto bylo něco přes 42 tun. Ale myslím si, že i v čechách jezdí třínápravový.
čtv říj 13, 2011 10:22 pm

Martyn
Příspěvky: 39
Registrován: ned kvě 15, 2011 1:19 am
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvek

V čechách bych řekl skoro nejsou, spíš jen nadměry. Kolik se v UK může vozit?
čtv říj 13, 2011 10:50 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

v cechach muzes taky mit o napravu vic a nalozit 48 tun, ale je to k nicemu protoze do nemecka s tim stejnak nesmis :)
čtv říj 13, 2011 10:53 pm

Martyn
Příspěvky: 39
Registrován: ned kvě 15, 2011 1:19 am
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvek

Právě proto je to vidět minimálně :D
čtv říj 13, 2011 10:55 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

No u ex-firmy jsme měli jeden tahač 4x2, dva kousky 6x2 a jeden 6x4, ale jezdily jsme jen vnitro.
BES - běs
čtv říj 13, 2011 11:03 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Tak vám povim to byl zase tejden posra...m navrch!!! Vyrazím po dovolený vyložit do Plzně a zjistím že klouže spojka a nesvítí půl auta. Super. Složím a nakládka v Romcikánech. Tam jsem dorazil v poledne a naložili mě ve 22hod,akorát mi končil výkon. Tak jsem šel k Vegáčům a do tří do rána jsme probírali ježdění s cisternou. Ráno vyrazím a hned si o betonovej roh utrhnu dvě přezky na plachtě. Před Bochumí vychytám dvě stau,15 a 4 km,samozřejmě všichni Češi co jeli proti včas dávali info. Dojel jsem do Opelu (jak já tu firmu nenávidím) v 18hod,díky tý stau jsem tam dojel za 4.50. Odpřáh jsem návěs do ohrady a návěs mi dali složenej ve čtvrtek v 8 ráno. Takže 38 hod jako minule. Píšu na firmu že mám složeno,tak mě nechali do 13h stát,pak mě poslal do Koblenzu (pouhých 160km poprázdnu),tak celej natěšenej na volant vyrazím a po chvíli "nakládka padla,stůjte!" To už jsem přemejšlel opatřit si nějaký drogy! Za hodinu "tak to platí,pokračujte,nakládka do 18h!". Vyrazím,(ten menší zádrhel v Bonnu,kdy jsem při psaní sms sjel na jinou dálnici a skončil v centru a skrz dva zákazy se dostával na dálnici ani nevnímám) přijíždím v 17 na firmu. A tam že to je spedice a sběrák,takže to bude připravený tak před půlnocí. No tak po 2 hod jízdy dělám opět pauzu,vyjíždím ráno ve 2,jedna vykládka Regensburg a druhá Plattling,pak Grafenau naložit a že mam jet na firmu kde se v pondělí bude dělat spojka. Takže zase zásek,vymejšlím jak se dostanu domů,nakonec že to nechám ve Strakonicích a na firmu pojedu v pondělí. Tlačí mě čas,mám to tam na desítku tak tak ,doletím ve Freungu na kruháč a tam hasiči a směrem do CZ bouračka a zavřeno. To už se o mě pokouší infarkt,tak zpátky a rychle to po objíždce objet a tradá zaparkovat. Dorážím na místo,mám asi 9.45 jízdy a jsem hotov. Za celej tejdem jsem ujel asi 1600km,ale 3 dny proležel.
pát říj 14, 2011 9:19 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

a ted ti budou delat dva dny spojku nebo kdyby to bylo unas tak tyden vymena oblozeni zadny stres :roll: :lol:
M-B Atego 1218 frigo
pát říj 14, 2011 9:39 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Tak aby tady nebyly furt samý valníky :wink: fajnová nakládka s otáčením na pětkrát v lomu a ještě fajnovější vykládka na hopsnštráse u Rohlenky a sypat na pravačku,to vše dnes sedmkrát...
ObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pát říj 14, 2011 9:43 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ladix-a ted ti budou delat dva dny spojku nebo kdyby to bylo unas tak tyden vymena oblozeni zadny stres
Koukám že něco dělám špatně :oops: spojky dělám po sedmé večer a obložení v neděli před obědem 8)
sob říj 15, 2011 12:14 am

truckerzdenek
Příspěvky: 713
Registrován: stř črc 22, 2009 9:17 pm
Bydliště: Kvíčovice

Příspěvek

tak tady druhá část vykládky dnes v Sušici to bylo zas všechno o nervy :mad:
Obrázek Obrázek Obrázek
IVECO HI-WAY 460EEV low-deck r.v.2014, KÖGEL Maxx low-deck r.v.2006
stř říj 19, 2011 6:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů