Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Ponorka při jěždění ve dvojce :o)

Příspěvek

To je téma pro Petra 75 a mě,ale i pro ostatní. :lol:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob črc 22, 2006 11:30 am

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

solo nebo ve dvou

Příspěvek

S Mirou jsme se o tom ted bavili.Ja rikam ze na me by to nebylo.Umim byt pekne protivnej a ponorka by vypukla asi hodne rychle.Ja rika Miruna:Na pokec dobry a ja dodavam:Prvnich 14 dni...!Sam se sebou bych teda rozhodne tahat nechtel,asi bych si dal brzo par facek :lol:
sob črc 22, 2006 11:35 am

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Re: solo nebo ve dvou

Příspěvek

Petr.75 píše:S Mirou jsme se o tom ted bavili.Ja rikam ze na me by to nebylo.Umim byt pekne protivnej a ponorka by vypukla asi hodne rychle.Ja rika Miruna:Na pokec dobry a ja dodavam:Prvnich 14 dni...!Sam se sebou bych teda rozhodne tahat nechtel,asi bych si dal brzo par facek :lol:
JJ,dobrý ve dvou kdzž si potřebuješ dáchnout na 1 jízdu do němec azpátky.Jinak vražda smrt zabití :smich:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob črc 22, 2006 11:46 am

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Re: solo nebo ve dvou

Příspěvek

mirasa píše:
Petr.75 píše:S Mirou jsme se o tom ted bavili.Ja rikam ze na me by to nebylo.Umim byt pekne protivnej a ponorka by vypukla asi hodne rychle.Ja rika Miruna:Na pokec dobry a ja dodavam:Prvnich 14 dni...!Sam se sebou bych teda rozhodne tahat nechtel,asi bych si dal brzo par facek :lol:
JJ,dobrý ve dvou kdzž si potřebuješ dáchnout na 1 jízdu do němec azpátky.Jinak vražda smrt zabití :smich:
Jde taky o to ze s tim druhym si vazne musis sednout.Myslim ze to tady nekde nekdo uz psal.Ja treba mam docela problem usnout kdyz ridi nekdo jinej...!Pak prijde problem kdyz treba jeden kouri a druhej ne,jeden ma rad otevreny okna a druhej trpi na pruvan...je proste strasne moc veci ve kterych si ti dva musi vyhovet a to neni jednoduchy...!
sob črc 22, 2006 11:54 am

Návštěvník

Příspěvek

Zdarec,chci jenom prihodit zkusenost.Jezdil jsem1,5 roku ve firme,za tu dobu jsem byl u 2 lidi na zecvik a za zhruba 14mesicu jsem mel do dvojky 7 lidi.Muzu vam rict ze to byl des a bes!!!!!!!Nekteri musim rict(2-3) byli v pohode,ale zbytek stal opravdu za to.Po tehle zkusenostech jsem se zarek ze ve dvojce uz nikdy a pak mi zavolal dobrej kamarad,ze nekoho shani!Rikal jsem si ze to bude v pohode.Jezdime spolu 8mesicu a neni jedinej den bez konfliktu!.......v8lado.....
sob črc 22, 2006 4:11 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Anonymous píše:Zdarec,chci jenom prihodit zkusenost.Jezdil jsem1,5 roku ve firme,za tu dobu jsem byl u 2 lidi na zecvik a za zhruba 14mesicu jsem mel do dvojky 7 lidi.Muzu vam rict ze to byl des a bes!!!!!!!Nekteri musim rict(2-3) byli v pohode,ale zbytek stal opravdu za to.Po tehle zkusenostech jsem se zarek ze ve dvojce uz nikdy a pak mi zavolal dobrej kamarad,ze nekoho shani!Rikal jsem si ze to bude v pohode.Jezdime spolu 8mesicu a neni jedinej den bez konfliktu!.......v8lado.....
Takova zkusenost asi zrovna nikoho nepresvedci aby sel jezdit do dvojky:-).Jedna vec je v zacviku,to si projde asi kazdej co nekde zacina,ale kdyz pak s tim clovekem mas travit 20 dni v mesici,podle me nejde si nelizt na nervy!Na druhou stranu kdyz si s tim druhym sednes jako ted Ty s kolegou a muzete se jeden na druhyho spolehnout,je fakt ze to pak lip utika,kdyz pak treba trcis nekde v poradne "stau" :D A nezarli manzelka trochu? 8)
sob črc 22, 2006 6:45 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Jo, přesně tak, jde o to, jak si ti dva sednou. Když jsem na pekárně zaučovala, byla to vždycky změna, ale byla jsem ráda, že to je jen na pár dní a pak jsem se těšila, až pojedu sama.
S přítulou si sednem tak, že jeden už ví, co udělá ten druhý, už máme takovej ten šestej smysl, takže když jsem jezdili spolu, byli jsme nepřekonatelně rychlí :lol: Ale mít autí jen pro sebe je k nezaplacení :wink: No, zvláště, když je moje, že...
sob črc 22, 2006 10:29 pm

Návštěvník

Příspěvek

Jak rikas na neco je to dobry,vim,ze kdyz jdu spat v praze,tak ze se vzbudim v norinbergu a on pak za kasllem a ja v bruselu,ale to je pro me trochu malo,nez kdyz si vse udeles sam a mas to 100%ni a nemusis se s nikym hadat, ze ted jdes do sprchy, nebo varit obed.
ned črc 23, 2006 3:02 am

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No zaučoval jsem mladýho,jeli jsme do Lille a zpátečku z Antwerp,vyrazil se 2 suchejma bagetama,10 dkg šunky a sýra a 1 minerálkou.Na každé 2 parkovišti jsem stavěl aby mohl kouřit,pak usnul,tak jsem to na jeho kolečko zatáhl do Lille :oops: ,tam jsem složil poštu,on spal,dojel jsem do Antwerp,tam vstal,začal mi do toho kecat,že jsem chytl nerva a přejel jsem s kamionem lávku ze dřeva která byla jen pro Pkw :evil: .Na nakládce alespoň kurtoval,vezli jsme hliníkové cihly,vypadá to jako zlaté cihly :lol: ,pak jsem šel dělat pauzu.To pořád lezl ven kouřit protože byl vyspalý,pak jsem vařil jídlo tak jsem ho i živil,copak to by mi ani nevadilo,zasoby vozím pořád,člověk neví kam pojede a kdy se vrátí 8) .Ale jde o princip.Stavěl jsem na hofu,že si dám Kebab tak jsem mu ho taky koupil.blný 3 eura,ale jde o princip.Shvili řídil a když nás málen na 60 dálnici zabil a to na rovině,tak jsem mu to sebral a řídil jsem až do čech sám :evil: .Fakt hrůza,rád s někým pokecám ale tohle byla síla. :mad:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
ned črc 23, 2006 11:26 am

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

mirasa píše:No zaučoval jsem mladýho,jeli jsme do Lille a zpátečku z Antwerp,vyrazil se 2 suchejma bagetama,10 dkg šunky a sýra a 1 minerálkou.Na každé 2 parkovišti jsem stavěl aby mohl kouřit,pak usnul,tak jsem to na jeho kolečko zatáhl do Lille :oops: ,tam jsem složil poštu,on spal,dojel jsem do Antwerp,tam vstal,začal mi do toho kecat,že jsem chytl nerva a přejel jsem s kamionem lávku ze dřeva která byla jen pro Pkw :evil: .Na nakládce alespoň kurtoval,vezli jsme hliníkové cihly,vypadá to jako zlaté cihly :lol: ,pak jsem šel dělat pauzu.To pořád lezl ven kouřit protože byl vyspalý,pak jsem vařil jídlo tak jsem ho i živil,copak to by mi ani nevadilo,zasoby vozím pořád,člověk neví kam pojede a kdy se vrátí 8) .Ale jde o princip.Stavěl jsem na hofu,že si dám Kebab tak jsem mu ho taky koupil.blný 3 eura,ale jde o princip.Shvili řídil a když nás málen na 60 dálnici zabil a to na rovině,tak jsem mu to sebral a řídil jsem až do čech sám :evil: .Fakt hrůza,rád s někým pokecám ale tohle byla síla. :mad:
Musim se trochu cervenat,ale ja jsem se uvedl podobne kdyz jsem zacinal :oops: Penize jsem mel,ale nekoupeno skoro nic.Kdyz jsme staveli,jeste nebyla zatazena brzda a ja uz jsem visel na zrcatku a skrabal se ven na cigaro:-D.Stridal jsem normalne,ale delal jsem hrdinu kdyz jsme tenkrat v Nice skladali a drbnul jsem zadkem o rampu.Ten clovek co me mel na krku malem zesedivel a ja se mu dneska ani nedivim!Jak me bylo trapne to si nikdo nedokaze predstavit!!!Byl jsem mladej smrad co se uz videl jako velkej tirak a tohle byla skola jako hrom!S Jirkou-ten kolega-na to dodneska vzpominame a uz se tomu jen smejeme,ale nezapomene vsude rikat:"Nebyt ja takovej klidas,tak je z Petra mrtvola".Brrrr...jeste ted se cervenam!!!
ned črc 23, 2006 11:35 am

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Petr.75 píše:
mirasa píše:No zaučoval jsem mladýho,jeli jsme do Lille a zpátečku z Antwerp,vyrazil se 2 suchejma bagetama,10 dkg byla síla. :mad:
Musim se trochu cervenat,ale ja jsem se uvedl podobne kdyz jsem zacinal :oops: Penize jsem me.Brrrr...jeste ted se cervenam!!!
Jo,tak já měl pro mě lepší začátek,posadili mě do Iveca Turbostar a zeptali se; Víš kde je Triptis?Já samozřejmě,že jo,tak prý jeď a přivez nový návěs který šel na výstavu(Autotec).Tak si dovedete představit moje první jízda s "káčkem" a ještě pro návěs na výstavu.Teď to jezdím 3 hod. z Plzně,ale prvně mi to zabralo skoro celý den :oops: a když mi ve Flieglu němec řekl,a? zkusím zvednout nápravu,tak jsem koukal jak z jara. :shock:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
ned črc 23, 2006 12:17 pm

Návštěvník

Příspěvek

Ja mel jednoho mistra,kterj si na tocku CZ-chorvatsko-italie-spanelsko-CZ vzal 2 matonky a s tema ten tyden vydrzel.a jinak mi taky daval hrozne pokourit.Jednou jem mu ukazoval v NL mape kam ma jet a on si ji vzal do ruky a hrozne se zacal vstekat ze to tam neni,ze to nemuze najit a kdyz jsem se kouk,tak ji drzel vzhuru nohama.Pak jsem se jednou probudil v polsku,kdyz zacinal najizdet na"dalnici"do protismeru,a muzu vam rict,ze uz jsem tu noc nezamouril oka.
ned črc 23, 2006 12:20 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

to já sem taky jel s jedním co si vzal na cestu cz-anglie-cz 2l pepsi-coly a čekal na které benzince mu dají oběd za to že tam natankujem :roll:
ned črc 23, 2006 4:28 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

riko píše:to já sem taky jel s jedním co si vzal na cestu cz-anglie-cz 2l pepsi-coly a čekal na které benzince mu dají oběd za to že tam natankujem :roll:
To jsou ti co to berou jako výlet a ne práci :lol:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
ned črc 23, 2006 5:04 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

mirasa píše:
riko píše:to já sem taky jel s jedním co si vzal na cestu cz-anglie-cz 2l pepsi-coly a čekal na které benzince mu dají oběd za to že tam natankujem :roll:
To jsou ti co to berou jako výlet a ne práci :lol:
NO,ja uz jsem na sebe prasknul ze jsem byl taky poradny trdlo nez jsem se naucil jak to chodi...:-) Ale tim si asi projde kazdej,alespon se ted mam cemu smat!Jinak jidlo dneska resim tak,ze si necham neco ukuchtit,zamrazit,pak nacpu do lednice a ohrivam.Dokupuju jen pecivo po autohofech.Ale pokud dojde,zacina nekonecnej serial"!Testoviny 1000x jinak" :lol:
ned črc 23, 2006 5:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 29 hostů