Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Když je nejhůř nasadit zlehka šrouby a spustit auto a cuknout :lol: Ale prevence je prevence a ty hliníkáče je něco i na osobáku :evil:
pát kvě 10, 2013 10:09 pm

Stralis 500
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 213
Registrován: čtv lis 03, 2011 1:52 pm
Bydliště: ČR

Poděkování

Příspěvek

Ahoj,chtěl bych tímto vzkazem poděkovat ridičovi (podle cedulky za oknem)Koníkovi.Nějaká ad z Pelhřimova.Název přesně nevím.V Pátek 17.5.2013 mi bouchla hadice u serva.Stál jsem na parkovišti na A45 u Dillenburgu,hned pod kopcem,za mostem omezení na 40 km/h.Potřeboval jsem půjčit klíč 22,abych ji mohl rozdělat,protožeš kolega od nás mi koupil novou a vezl mi ji.Po CB nikdo dlouho nereagoval,nebo až když jely kolem mně.tak si říkam asi ten kopec ruší signál.A tento Koník se mi ozval,že tam jede,zastavil(byly ve 2)a půjčil mi ten klíč.takže ti Koníku moc tímto děkuju,moc jsi mi pomohl.Díky.
ned kvě 19, 2013 11:20 am

Radys

poděkování

Příspěvek

Můj velký dík patří Rendovi ze slovenského papoilu Trnava(červené premium a silo na mouku), za ochotu a nezištnou pomoc na hraničním přechodě Brest při moji první cestě do běloruska. Pomohl s překladem napisu,s papirama a jak mohl tak radil a pomahal v podstate i v okamziku kdy uz mohl byt pryc,tak zustal a vytahl me od tama. při přejezdu hranic asi ve dvě ráno a po 19 hodinovym cukani mezi terminalama mi ještě hodinu na parkovišti pomáhal s překladem některych věcí a papiru.Ráno udělal kafe nadiktoval telefon a zmizel:)
Kamarade děkuju!!
ned kvě 19, 2013 12:18 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Jo tohle na západě jen tak nezažiješ. Mám podobnou zkušenost když jsem byl poprvé na Ukrajině, borec od Koleno transport. Jméno už nevim, je to cca 9 let.
ned kvě 19, 2013 12:52 pm

Radys

poděkování

Příspěvek

jak říkáš,ale má to tam něco do sebe libi se mi tam... hlavně se tam drží při sobě... nestalo se mi aby me čech nepomohl....
ned kvě 19, 2013 7:39 pm

nocnak
Příspěvky: 127
Registrován: ned pro 05, 2010 11:05 pm
Bydliště: Kaplice

Příspěvek

tady se prostě tak nechvátá jako na západě.je tu ve všech směrech líp než na západě,kde s tebou nikdo nepokecá ani na parkovišti,natož aby ti poradil,či pomohl
pon kvě 20, 2013 11:03 am

Radys

..

Příspěvek

ted uz pohoda... ale ta prvni jizda byla proste peklo...rusky neumim cist tak sem mel problem odevsadv me vyhodili... byl sem odhodlanej se otocit nebo odprïhnout a jet zpet,ale Renda pomohl a ted uz vse zvladam hlavne teda diky jemu:)
pát kvě 24, 2013 9:32 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Musím poděkovat kolegovi ve Scanii s námořním kontejnerem, který nám na Schenkeru v Pardubkách poradil :!: . S kolegou jsme neměli úplně nejlepší den a navíc jsme docela pospíchali a narychlo jsme sháněli přesnější pozici FedExu na Zličíně a onen dobrý muž (kolem 40 s knírem, culíkem a tričkem Jim Beam) nás nasměroval, abychom napoprvé nebloudili a pak se to tam nějak rozeběhlo a nestačili jsme poděkovat...tak díky! :wink:
pát črc 05, 2013 3:19 am

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

Díky že sem nemusel dneska na oběd skládat ve Vídni zboží z Hamburgu a dali to až na pondělí a já byl na oběd doma.
pát črc 05, 2013 6:21 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Doburácím z Prahy na plac, přeskočím z kamionu do auta a kousek po cestě stojí kamion očividně ztracen, tak se zajdu optat, co hledá, a že prý Litovel... uplně jinde byl... tak sem ho navedl, takovy 4km, ukázal cestu dál, byl sem obdařen dvouma kouskama Svijan a s díky odjížděl spokojen do Litovle... i já děkuju ;)

Obrázek
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
úte srp 06, 2013 8:46 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

to cumim to je drahy a na objednavku a naklada se to na kusy bud to mel on a nebo nekomu uzmul objednavku
M-B Atego 1218 frigo
úte srp 06, 2013 9:32 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

To Gepas:
Nevím proč, ale taky už jsem se párkrát přistihl, že jakmile někde zmerčím motající se kamion (většinou z cizí SPZ), tak se jdu optat co že se hledá..no nejlepší zápich byl skoro hodinu hledat s Rumunem firmu, která se za poslední rok asi 3x stěhovala (a navíc nebyla ani označená, ještě k tomu to bylo večer, takže už tma)..ale po pár telefonech a navigaci z jiné pobočky fy, půlhodinovém motání po areálu (mou dodávkou, kamionem by to nešlo) a nakonec ještě domluvě se skladníky v oné fy. že dnes už nee, ale zítra v 7h ano, jsem ještě odvezl Rumuna zpět k parkingu a pak teprve domů..musíme si pomáhat!
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
čtv srp 08, 2013 1:09 am

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Moc díky Wladovi za radu s Ružomberokem a Donovalama.. Měl pravdu, synek jeden, cesta krásná, okolí krásné, paráda.. A zachránil jsi mi polovinu žárovek na autě!! :lol: :lol: Je to 100 a 1 oproti těm Tur. Tepl. Takže dík.. :wink:
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
pon zář 16, 2013 9:30 pm

Uživatelský avatar
Wlado
Příspěvky: 816
Registrován: pát pro 25, 2009 12:31 am
Bydliště: Nováky SK

Adonisos

Příspěvek

:D Rado sa stalo . Na Tur. Teplice ta cesta je niečo podobné ako D1 u vás . A tá príroda je tam fakt parádna . Ak budem vedieť znova rád poradím :wink: :hands: .
http://www.profivodic.sk
MAN TGS 26.480 - SVAN CHPT 18
pon zář 16, 2013 9:39 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Chtěl bych poděkovat řidiči nákladního vozidla,který mi 27.září zachránil život tím,že udělal manévr,který si bohužel nepamatuji. Stalo se tak,že se mi částečně dostal do protisměru osobák,který se nestihl zařadit do svého pruhu a částečně mě ohrozil.Já jsem strhl řízení,ke kterému nemuselo dojít,ale v takových situací je bud a nebo...kdyby člověk měl k rozhodování minutu,tak by jsme ty nehody vůbec neměli. Byl to čelní střet s kamionem při 90 km/h...moje auto na šrot...Bohužel si nevybavuji,jak jsem se dostal z pravé strany do protisměru...pořád si říkám,že kdybych asi byl při vědomí,tak tomu zabráním :( ...ale žiju a dávám se do kupy...
Stalo se to 27.9.2013 na R7 u Loun
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
sob lis 16, 2013 5:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů