Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jozine,

dneska jsem si dal do nosu pro zmenu zase morozenoe s rozinkama! :lol:

Obrázek Obrázek

Tady to jejich klasicke morozenoe, je velice dobry! Smetanova zmrzlina! Ale fakt smetanova!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pát čer 19, 2015 9:50 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Našel jsem jednu fotku pro Arktika:

Obrázek

Jde samozřejmě o obsah kufru žigulíka, a konkrétně 16ky ;)
sob čer 20, 2015 8:50 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

:lol:
ned čer 21, 2015 2:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

der sankte-neni lepsi vozit basu?
Neřeším...
ned čer 21, 2015 2:59 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ned čer 21, 2015 8:38 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek
ned čer 21, 2015 8:39 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ned čer 21, 2015 8:42 pm

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

ty hořčice jsou bezva,máme je taky doma,ale ty koblížky jsou nějaký pomačkaný :P
Na mě se nemusí křičet,mě to stačí říct desetkrát!!!
ned čer 21, 2015 9:24 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ze jsou koblizky pomackany, to rika o tom ze ti ukrajinci oni nemaji zadny smysl pro originalitu.
Oni umi udelat vse, jenom porad zustava otazkou ten konecny vysledek.
Takze u tech koblizku, jo jak jsou napecene tak jsou pekne, ale uz v pekarne k expedici do obchodu, oni proste ty koblizky nahazou do jedne bedny pro dannou prodejnu, takze v te bedne je tech koblih nahazenych na sobe 10-15 kg. Ted pekarna je ve Velikem Bereznem a doprava do Uzhgorodu je nejakych 50 km, Prijde blb ridic ktery take na tech rozmlacenych silnicich jede jak hovado. Takze na prodejnu prijde cerstvy koblizek unaven, a vypada jak koblizek v duchodu, pomackanej!
Vzdyt kvalita prace ukrajincu je znama i na stavbach v CR. Oni ukrajinci o sobe rikaji ze jejich ruce umi vse, co je i pravda, ale ten konecny vysledek kdyz se clovek podiva, tak jenom rekne ze je jim potreba nasrat do rukou a nepustit k vode! A takova prace je k nicemu!

Dejme tomu!
Stary Sambor, 19.02.2014 rano zajdu do obchodu na kafe! Ja si vzal kafe, sednu venku na lavicku abych ho v klidu s cigarem vypil. Tady prijede dodavka z pekarny ktera dovezla cerstvy chleba a pecivo. Ridic nacouval ke dverim obchodu, vystoupil a otvira bednu nakladoveho prostoru. Jak ty vrata otevrel tak se mu to pecivo vysypalo na zem! A ten ridic jednoduse zalezl do kabiny ridice, vytahl tam nejaky hadr do ktereho si pri oprave vytira pracky, a tim spinavym hadrem zacal utirat to pecivo a ukladat do bedny! Pak tu bednu capnul a odnesl do prodejny kde to prodavacka prevzala k prodeji.

Obrázek

Tak co k tomu rict? Asi ani neni vice co k tomu dodat! Slovem kvalita ukrajinske prace!
Oni ukrajinci jsou verici pravoslavni narod, ktery chodi kazdou nedeli se modlit do kostela. Ale ten narod nema zadnou uctu k bozimu daru jako je chleba! Protoze kdyby mel, tak by s tim chlebem trochu jinak zachazel.

Horcice, jo horcice je dobra, silna! Ta "micna" to je fakt uragan! :lol:
ned čer 21, 2015 11:32 pm

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

Tyjo tak ty ukrajinský pekaři jsou hustý,to by nám ve firmě asi neprošlo :shock:
Na mě se nemusí křičet,mě to stačí říct desetkrát!!!
pon čer 22, 2015 11:15 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

To nejsou jenom pekari! To je celkove ta jejich ukrajinska mentalita! Jak byly tak i jsou strasni bordelari!
Co umi kvalitne, tak jenom chlastat! To jim jde! Ale das jim neco udelat, tak oni udelaji, jenom ta jejich odvedena prace je za hovno!

Proto dejme tomu, ja tady co kupuju maso, chleba, pecivo, slovem potraviny, tak ja je beru u svych sedlaku co jim verim!
Tak abych sel do obchodu a neco tam koupil, tak to ani nahodou!
Dejme tomu oprava auta!
Ted u pikapa spravuju brzdy. Tak stojim u toho a divam se jim na pazoury, at vidim a dohlizim aby ta oprava byla provedena poradne.
Jinak to tu asi ani nejde! :lol:
Poslali mne posilovac brzd ktery je z jine felicie, dneska jim tam na sklad volam ze mne to nepasuje, tak se mne omluvili a uz mne poslali original ktery potrebuju. Takze oprava ktera zabere hodinu a pul, uz se dela tyden a auto porad stoji, az zitra odpoledne tady bude original posilovac, ktery pote namontuju a pak uz auto bude jezdit. Dneska je tomu 8-ej den a jeste dva takze vymena posilovace brzd u felicie tady zabrala 10 dni!
pon čer 22, 2015 11:24 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pernicky s cajem!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pon čer 22, 2015 3:57 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Snidane,

Obrázek Obrázek Obrázek
pon čer 22, 2015 3:58 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jak vypada ten ukrajinsky chleba!
Tady je bily kyrpic, Velikobereznanska pekarna kolos, ta jedna pekarna ktera tady na okoli dela dobry chleba!
Takze bily kirpic, vaha 600 gr, cena 7,50 UAH co je v prumeru 0,30 EURO.

Obrázek Obrázek Obrázek

dnesni chutna skvele :lol:
Ingredienty...

Obrázek Obrázek Obrázek

realizace...

Obrázek Obrázek Obrázek
pon čer 22, 2015 4:46 pm

čtv čer 25, 2015 10:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů