Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne sob pro 31, 2016 3:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
stř pro 28, 2016 10:38 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nejhorší je začít... Pak už to jde samo

Jinak běh není pro záda ideální - na záda je dobrá joga a posílit zádové svaly, to znamená cvičit "mrtvý tahy". Jinak sedy/lehy jsou cvik na nic - pomocí toho se nehubne, ale tvaruje břišní svalstvo, což když tady čtu o hubnutí, moc nepotřebujete. A pokud chcete posílit břišní svalstvo, tak to chce nekurvící cvik na záda, což je údajně nejlepší se pověsit (jako na shyby) a stáčet nohy do těla...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř pro 28, 2016 10:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

venca-to asi vypadame stejne jak to ctu ty tve miry.Ja uz mam plno dolu nastresti.Je to presne jak pise kolega,jak chces zacit zacni hned.Nejake terminy atd jsou k nicemu.Ted nebo nikdy.
Neřeším...
čtv pro 29, 2016 10:29 am

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Příspěvek

NakejMagoj
Máš pravdu, kamarád co mě pomáhal s tím jídelníčkem. Tak říkal že bych měl dojít na měření nějakejch viscerálů. To budou ty vnitřní tuky, myslím. Ale byl jsem tak nadšenej jak to letí dolů že jsem na to zapoměl.
David 29
Asi máš pravdu. Protože i můj syn ( 11let ) se mě smál co to dělám za retro cviky a tak. Prej se takhle dneska necvičí. Ale byl jsem ze sebou spokojený. Když jsem dával propocený prádlo na sušák.
čtv pro 29, 2016 10:58 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cvicit se svym telem ja asi nejlepsi-nac ty velijake stroje,kladky,golemy?Me ta vice par kliku a shybu.Ted jsem dostal od jeziska jednorucky,do deset kg mysilim,sundavaci kotouce,tak jsem spokojeny.Jinak me ted likviduje ten bacil,ta chlapska rymecka,vcera to kulminovalo asi,dnes to uz dolezim...Jak rika ma polovina-na to se neumira.
Neřeším...
čtv pro 29, 2016 11:17 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ale jo, cviky s vlastní vahou jsou ty nejlepší... Ale sedy/lehy to zrovna nejsou a hlavně nejsou na hubnutí
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv pro 29, 2016 1:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A proto je treba koupit Herbalife... :D
Neřeším...
pát pro 30, 2016 9:21 am

MMirek
Příspěvky: 13
Registrován: pát říj 12, 2012 5:44 pm
Bydliště: Č. Budějovice

Příspěvek

@jozin

já ty čaje mám taky rád, když se pijou v klidu, pěkně sypané a kvalitní. Ale jsou hrozně močopudné :lol: horší jak káva.
Nevěřil jsem tomu, ale kvalitní černý čaj, do něj trochu mléka a jedna sušenka => to je lahoda na odpolední pauzu :D
Hlavně klid a volnou cestu...
úte led 03, 2017 1:53 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky ted jeden piju,zeleny,asi mas pravdu stim curanim.To vsak neva,bordel musi ven z tela :D Ale osobne jsem vic chodil chcat z gambace 10st,co toci treba na Rudne.Tam jsem mohl v lete v nedeli dopo dvacet techto,,piv,, a vecer uplne v klidu sednout za volant a odjet,taky patok voda to je.Humus.Vyhozene penize jen.
Neřeším...
úte led 03, 2017 2:10 pm

MMirek
Příspěvky: 13
Registrován: pát říj 12, 2012 5:44 pm
Bydliště: Č. Budějovice

Příspěvek

Zelený je dobrý. Ještě k tomu černému, dost mě překvapila chuť černého čaje s pár zrnky (samozřejmě jen při louhování :lol: ) kávy. V Oxalisu to prodávají pod názvem myslím "vzpomínky na Afriku". Lahodná chuť čaje a do toho ta vůně kávových zrn.
Hlavně klid a volnou cestu...
úte led 03, 2017 7:20 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned led 22, 2017 8:38 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 15, 2017 12:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pisek jist nehodlam.Zas taky hnup nejsem jak si myslis.Ocistit organismus neni na skodu si myslim,ted jedu a bordelu za zivot jsem do sebe narval dost myslim.Ma kamoska je zivim dukazem ze to je spravne i bez knizek.Kazda zelenina,bylinka,ma vsobe neco,neco dobre a neco spatne.Kazdopadne ma cesta je na dobre ceste si myslim,vysledky uz ted pozoruji.
Neřeším...
ned led 15, 2017 1:57 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned led 22, 2017 8:38 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 15, 2017 3:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

vsak na tom pracuji systematicky,vaha jde dolu-cca deset kilo od zari.pomalu ale jiste.jedine pohybem,na kokotiny pilulky neverim.navic jsem kdysi oplival celkem silou,neco malo jsem i vyhral jeste na ucnaku,myslim tim souteze treba kliky,a to uz davno neni pravda.vim ze stovku uz nikdy nedam a ani to asi nepotrebuji,ale zadychat se po dvaceti to opravdu ne,to je hodne slabe.vim ze jak clovek starne,sily odchazi nejsem najivni ale nejaky standart si zachovam.operaci nikdy niceho,ani tetovani,me to nebere.
Neřeším...
ned led 15, 2017 4:03 pm

ZdenekMiluna
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 17, 2017 12:29 pm

Re: Jídlo na cestách :o))

Příspěvek

U mne je močopudná víc káva. Čaj tedy také, ale káva víc a navíc v létě jsem pozoroval, že káva na mne působí docela dehydratačně, čaj ne. No, každé tělo je asi jiné.
ned zář 17, 2017 3:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů