Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Politická debata...

Příspěvek

Mě by zajímalo, kolo jste volili vy?? To mám volit lidi co sou v okolí státního koryta 20 let ?? Většina ho volila a volí s tím že se něco změní, a něco se začne dělat "líp":D Osobně být na jeho místě tak ukážu narodu fuckoff a jedu se válet na sejšely. Obdivuu ho, že do té žumpy vubec lezl.
ned říj 13, 2019 12:26 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

JakubS,wckr:moje rec,me by zajimalo, koho voli ti, co na Babise nadavaji, jiste voli Kalouska nebo Fialu,nebo dokonce Bartose? Pokud ano, radeji by to nemeli verejne rikat,at se zbytecne neztrapni.Nedavno byl rozhovor s Jakesem a on sam rekl-ja jsem samozrejme komunista, Ano nevolim, ale muj nazor je, ze byl zvolen vetsinou, tak ma pravo vladnout. Navic politiku dela dobre.... Tohle, kdyz uz rekne komunisticky pohlavar, tak na tom asi neco bude ne?Ze strany Jakese nepadlo ani slovo o tom, ze krade, podvadi apod.Pokud nejdo mate zajem, nekde mozna najdu link na rozhovor.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned říj 13, 2019 12:57 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Politická debata...

Příspěvek

Tak do té "žumpy" samozřejmě lezou dobrovolně hlavně psychopati a s různými zájmy. Zájmem Babiše bylo a je posílit svůj vliv a mít informace. Nevolil jsem ho, ale zpočátku jsem mu fandil v očekávání - že by snad přeci jen nějaký mesiáš? Postupem času se ale leccos ukázalo a negativa jeho moci převážila nad pozitivy... Byl jsem naivní hňup, klidně si to přiznám.
A Jakeše bych zrovna za nějakého guru-a nepovažoval, ten má dodnes i Stalina za svatého... Ale každý holt slyší a vidí jen to, co slyšet a vidět chce...
ned říj 13, 2019 1:34 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

je třeba si uvědomi, že podnikání Babiše přeshuje hranice ČR, každý ví že biolíh co vám chčije do nafty a ničí motory je jeho byznis, vše je vzájemně pro vázáno, chemičky, pole, žrádlo, představte si že máte pár miliard a hrozí že buď o ně přijdete nebo vám to exponenciálně poroste, ale podmínka je že se dostanete k politické moci..tak jasně že to zkusíte, zvlášť pokud víte co je marketing..pak už stačí jen rozdat koblihy a slíznout smetanu. Ješitnost a psychopatismus je k tomu nutný předpoklad.
ned říj 13, 2019 1:57 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Politická debata...

Příspěvek

TO sedí. Pod to se podepisuji.
ned říj 13, 2019 7:06 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

jen to shrnu, soudem uznany stbak, ktery si uz za komunistu ruznymi podvody odlival prachy na zahranicni konta. po revoluci nasledujicich 20 let si natlakem, manipulacemi a vydiranim za pomoci hlavne tehdejsi ccsd prijde na miliardovy majetek. potom se zjevi znicehonic jako spasitel v politice a za pomoci obrovskych castek do propagace tady jakoze vymyti korupci (ktere byl do te doby kral) a dalsich 8 let nasobne zvysuje diky svemu vlivu v politice miliardove dotace pro svoje firmy a zaklekava na konkurenci. ted mu prosel 50 milionovy podvod, a to je jen spicka ledovce. takto bych mohl pokracovat jeste dlouho. hosi fakt se vzpamatujte, zahodte koblihy a trochu se zacnete zajimat o veci kolem sebe. jsou to i vase prachy.
ned říj 13, 2019 7:34 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

kdo by se z volíčů ANO nebo sympatizantů Babiše, chtěl dozvědět o svém fírerovi něco více z jeho minulosti, doporučuji knihu od J.Kmenty https://www.databazeknih.cz/knihy/boss-babis-356510.
ned říj 13, 2019 8:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

No ,ja jsem chtel jen ukazat ten jeho koment na tema te saskarny co predvedl ten ministr dopravy.Blbec,lidi tam stoji x hodin a dojede sasek pod majaka dat venec na hrob..Jinak uz tu politiku radeji moc nesleduji,,staci jak mi kazi chut k jidlu ty hovada na ceskych cestach na ktere neni metr a nikdo to neresi,a ne jeste sledovat denni v nasi politice to bych se asi poblil uplne.Jak ted dal ten osobni ridic pana Gotta a MB s klasse,jak ridi a drzi telefon a nahrava zpevaka na mobil poces jizdy.Tak je vrchol debility,na D11 jezdi stara karosa a snima truckery jak telefonuji a tady si da hnup klip do televize rovnou jak nahrava zpevaka...To nepochopis.... :wall:
ned říj 13, 2019 8:10 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

Nerad se zapojuji do politické diskuze, ale napsal bych to stejně tak jako Pavell. Jen bych nenapsal podvod, ono je to čisté, ale jak se říká v jednom oblíbeném seriálu Nekalé praktiky. Jen tak, kolik z nás by dostalo 50mega, že si postaví atrakci pro lidi???
Jen si tak říkám, co bude až kauza utichne,a zvědaví důchodci se přestanout hrnout na výlety aby viděli jak se chovají kozy, ovce, a jiné zvířátka. Takže za 5let si vzpomeňme a koukněme jak vypadá hnízdo?? :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 13, 2019 8:11 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

4215: s hmízdem souvisí i kauza, která nějak zatím utichla, a to že přes něj tekly finance směrem od Agrofertu za tzv. marketingové služby, co je účetní evergreen jak ponížit dańový základ nebo "vyprat" dotace. Jenže Bureš má pod sebou finanční správu, takže tam to pujde do ztracena, pes psa nepokouše. Jinak tam už těch stovek milion je prý víc než 50 :dance:
ned říj 13, 2019 8:57 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

je to jak pises, taky jsme mu zasponzorovali treba linku na toastovy chleba. navic on ma vyhodu v tom, ze vlastni media, takze pisou jak on potrebuje. viz ty odposlechy.

navic ja osobne pracoval v jeho penamu jako ridic. presne 6 tydnu. po odjetych 240 hodinach za mesic mi doslo 13500 s tim, ze predcasy se jezdi zadarmo a na premie prvni pulrok nemam narok. pry musim pockat, az se uvolni 8 hodinova linka. navic i tak jim jeste nebylo blbe strhavat za picoviny. retizek na krku byl za 500 treba. lidi ve vyrobe byli vsichni za minimalku. tak jsem hned skoncil. od te doby se heslu ridit stat jako firmu jen smeju.

jen jeste pro porovnani, gross odstoupil kvuli nevysvetlenym 1,2 milionum. v porovnani s babisem drobne. a stejne ho ovce voli. mara prchal je proste genius.
pon říj 14, 2019 8:24 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

komouši tvrdili dělníkům že jsou vládnoucí třída a že všechno je všech, tak byli spokojení. Tenhle tvrdí že to dělá pro ně, protože všici kradnú, tak jsou zase spokojeni (kobliháři). Pak se vyvalí v Provence u bazénu a musí se chechtat jací jsou to idioti a nevidí že mu posílají do kešeně miliardy. My jsme opravdu národ pičusů.
pon říj 14, 2019 8:50 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Politická debata...

Příspěvek

.
pon říj 14, 2019 10:57 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Politická debata...

Příspěvek

Pavel: No nevím jak jsi na to všechno přišel za 6 týdnů. Já dělám pod Agrofertem Už pár let ať už to bylo nebo teď není pod Babišem. Nikdy se nestalo že by jsi neměl něco zaplacený nebo že by bylo něco na černo. Základní mzda bez diet se motá okolo trojky. Jezdím mnoho jeho firem ať už to je v D SK nebo CZ a nikdo si výrazně na Agrofert nestěžoval. Nejsem zastáncem Babiše ale dělám u firmy kde mám všechno na pásku, legálně a v klidu.
pon říj 14, 2019 1:56 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

mickl, mam zkusenost pouze s penamem. ano, vse ofiko a na pasce a dle zakona. to byl prave ten problem. plat byl mizerny tabulkovy a nastaveny na legalni hodiny. vic jsi dostat nemohl. ale kvuli nedostatku soferu jsem dostal o tretinu delsi pracovni dobu (delsi linku). ze tak dopadnu, me ostatni soferi upozornovali od zacatku. ale ja v tehdejsi mladicke naivite jsem furt pocital, ze min jak 100 kc/hod mi urcite nedaji. tzn ze 24 tis cisteho za tu pohodovou i kdyz fyzicky tezkou praci beru. pak jsem dostal vyplatu, to bylo myslim utery a do patku jsem za sebe bojoval a pak skoncil. po podepsani vypovedi mi muj nadrizeny rekl, ze jsem udelal dobre. ze on na mojem miste by to taky udelal, ale ted ze mi nema jak pomoct.

jen dodam ze jeste asi dalsich 7 let zpet jsem tam 2 roky pracoval jako student brigadnik o vikendech a svatcich, takze prostredi a praci jsem znal dobre. no a diky priplatkum za ty svatky a vikendy to vychazelo ok.

kdyby se mi jeste chtelo rozepisu to vic, ale uz jdu nakladat. :-)
pon říj 14, 2019 4:26 pm

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 4215 a 17 hostů