Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

No upravil jsem a trochu rozvedl svůj původní text, ale face book stále mou žádost nemůže vyřídit

Chceme, aby bylo na Facebooku bezpečno. Musíme proto čas od času blokovat určitý obsah a akce. Pokud si myslíte, že jsme udělali chybu, dejte nám prosím vědět. Přestože nedokážeme prověřit všechna hlášení jednotlivě, vaše zpětná vazba nám pomůže zlepšovat bezpečnost prostředí na Facebooku.
Vysvětlete, proč si myslíte, že se jedná o omyl


Vážení provozovatelé FB, jsem Čech, nejsem ani proamerický ani proruský, jsem Čech, pročeský, před hodinou jsem znovu uveřejnil drastické video, které jste mi smazali, jde o video halali porážky Dánky v Maroku . Marocká policie uznala že se jedná o rasově motivovaný teroristický čin, všechny noviny světa uznaly že se jedná o rasově motivovaný teroristický čin, a Vy jste mi video smazali což logicky dokládá že Vy Face Book ho schvalujete. Mě jste toto video smazali a dali mi za něj tři dny ban, ale smazali jste to video i pěti tisícům muslimů kteří toto video poslali včetně nenávistných rasových komentů matce zavražděné Dánky, nebo jste ho těm muslimům nechali, aby se nad ním mohli každý večer ukájet? Podle toho že se tohle video stále dá znovu a znovu získat právě na profilech muslimů, muslimům jste ho nesmazali. Jsem ateista, a jsem člověk, a nemůžu mlčet, když někdo ve jménu víry ( křesťanské, muslimské a jakékoli ) vraždí, Jsem ateista a člověk, a vražda ve jménu žádné víry nemá nejmenší obhajobu. Netuším co Vám na mém příspěvku vadí, ale chci Vám připomenout Listinu základních lidských práv, kterou přijaly všechny země světa, zejména článek č. 17 o svobodě slova a názoru a o nepřípustnosti cenzury. Milý FB, podnikáš i na území České republiky a proto dodržuj naše zákony. V opačném případě, ačkoli ctím, že ksicht knihu jste vymysleli Vy, přejdu ke konkurenci, a přetáhnu sebou většinu přátel.


Děkujeme za nahlášení.
Přečtěte si další informace o tom, co se stane, když jste blokovaní nebo když byl váš obsah odstraněn.
úte pro 25, 2018 7:47 am

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

V podstate sa nič stále nezmenilo. Cenzúra, zastrašovanie stále funguje. Sledovanie toho co píšeš, hovoríš, kde sa pohybujes je ešte väčšia a hlavne dobrovoľná a ľudí to nijak neserie. Všetko je to zabalené len do iného pozlatka s odôvodnením, že je to len a len kvôli našej bezpečnosti.
úte pro 25, 2018 11:06 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

AKTIVITA

O vašem příspěvku
24. 12.
Vaše příspěvky jsme odebrali, protože porušoval zásady komunity na Facebooku.

Naše zásady jsme vytvořili proto, abychom podpořili vznik bezpečného místa na Facebooku, kde se lidé budou moct kontaktovat s ostatními. Přečtěte si prosím zásady komunity na Facebooku a zjistěte, které typy příspěvků můžete na Facebooku přidávat



Vaše odpověď
Včera
Dal jste nám vědět, že podle vás jsme váš příspěvek neměli odstranit.

Váš příspěvek právě kontrolujeme
Včera
Někdo vaše video znovu prověří.

Aktuální informace o vašem příspěvku
Dnes
Vaše video jsme znovu prověřili a opravdu naše zásady komunity nedodržuje.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu
Dnes
Vaše zpětná vazba nám pomáhá Facebook zlepšovat.

""Video jste smazali, ale pravdu nesmažete, to video koluje mezi lidmi, a bude se šířit i bez Vás, jediné co tím získáte je že ztratíte důvěru, a lidé odejdou ke konkurenci""
stř pro 26, 2018 7:49 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

není jeden z důvodů proč to ta zvířata natáčeli, aby to ostatní šířili? Taková videa nemusím vidět a šířit by se neměla -jen těm špinavcům dělají osvětu mezi podobně smýšlejícím. Trump staví zeď a dobře dělá, stahuje vojáky ze Sýrie aby mu zbyli ještě poslední love na svoje problémy, jen ti naši kašpaři si myslí že porazí fanatiky na cizím uzemí viz. Taliban a daňový poplatník záluje nesmyslnou hru na vojáky. Tak jak dnes pláčou naše matky za čeké vojáky, tak plakali ty ruské před 30 lety dokud to Gorbi neodpískal. Starejme se o sebe a hlídejme své hranice resp. hranice křesťanského světa, ať se ty zvířata tam třeba požerou.
čtv pro 27, 2018 6:37 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Politická debata...

Příspěvek

....a tu posledni vetu bych dvakrat podtrhnul!!! Skoro vsichni mame nejake deti a ty nam jednoho dne pekne "podekuji"
čtv pro 27, 2018 8:00 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

čtv pro 27, 2018 9:13 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Politická debata...

Příspěvek

postřílet , jako nakažený krysy
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 27, 2018 1:13 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Politická debata...

Příspěvek

Tak nevim co bylo a je horsi. Diktat z Moskvy ci z Bruselu...
čtv pro 27, 2018 3:21 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Politická debata...

Příspěvek

Venca80... Veno, dneska je podstatnej rozdíl v tom, že Moskva se sice furt jmenuje Moskva , ale ta země je úplně něco jinýho , než byl svaz do r 90..... ti kteří tam byli, jezdili a jezdí !!!! ví dobře co mám na mysli .... z rusa nemám strach ani v nejmenším......vzájemná spoluprace nám muže jedině do budoucna něco dát a to hodně .... rus nepotřebuje nikoho .... jen klid mají vše , uplně vše !!!! mužou se vysrat na vyrabovanou nějakou eu , maj suroviny , prostor , dneska i techniku ..... a o to zmrdům jde ...suroviny a přírodní bohatství ..... a nevím o tom , že by nám rus někdy násilím nutil rubl , a další experimentální hovna, jako ta banda psychopatů a idiotů z bruselu .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 28, 2018 9:43 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

martin440:to sedi, souhlas.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát pro 28, 2018 12:15 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

za komárů nás elity strašili Reganem -většinou vyobrazeným jak sedí na atomové hlavici, nyní je to Putinem jak odpaluje raketu, v podstatě se nic nezměnilo. Ovce je potřeba strašit, aby neztratili směr, akorát se k tomu nepoužívá pes jako u skutečných ovcí ale média. Oficiální zdroj Credit Suisse udává že elity (horních 10K) si od poslední krize 2008 přerozdělili 68 % světového zisku a 3,5 miliardy lidí na světě nedostalo ani cent zisku. Uchovat si tento poměr a hledání úhlavního nepřítele -tedy strašení není levné, ale mnohým hýkalům to tak vyhovuje -dobře z toho žijí. První kdo to pochopil a chtěl s tím něco udělat jsou Britové, ale zle se jim povede, neboť zbloudilou ovci vlci nenechají na pokoji.
pát pro 28, 2018 2:00 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Sedí to-Rusko

Příspěvek

Je to tak; sedí to slovo od slova. Oni nepotřebují, aby u nich cizáci těžili a oni z toho měli jen námezdní práci pro místní za pár dolarů, které by utratili za US bydlení v polystyrénu, za EU salámy z pilin, škrobu a barvy a PVC auta. A nepotřebují, aby od nich někdo nadhodnotu vyvážel.
Oni byli trochu burani, tak jak jsem je zažil, ale hloupí nejsou a na rozdíl od "bohatých bílých" v nich pořád je zodpovědnost za vlastní život.
My máme technologie, kázeň a oni mají čas, plac a suroviny...
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát pro 28, 2018 2:03 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Politická debata...

Příspěvek

Pred nedávnom som dopozeral "Svet podľa Putina". Sú to rozhovory s Putinom a má to 4 diely.

https://uloz.to/!zpXds3k6WDIE/svet-podl ... ovinka-mp4
https://uloz.to/!7Rpibjq89WtB/svet-podl ... ovinka-mp4
https://uloz.to/!cwZSVMjCg0XQ/svet-podl ... ovinka-mp4
https://uloz.to/!8W7Ga9BUV6K9/svet-podl ... ovinka-mp4

Koho to zaujíma, doporučujem si to pozrieť. A každý nech si na to spraví názor sám.



Škoda, že niesú podobne urobené rozhovory aj s inými politikmi, napríklad: Svet podľa Donalda by mohol byť zaujímavý.

Aj Svet podľa Angely, Svet podľa Makaróna, Svet podľa Junckera a vlastne všetkých EU papalášov. Dokonca si myslím, že podobné rozhovory by mali byť pre významných politikov a vysokých EU úradníkov povinné. Ale, oni by na to nemali odvahu a asi by nemali ani čo povedať.

Svet podľa Putina som sledoval v pohode v kamióne pri pive. Ale svety niektorých z vyššie menovaných by som asi v pohode nesledoval a namiesto piva by som u seba musel mať kýbeľ na zvratky.
pát pro 28, 2018 2:54 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

sof: svět podle Putina jsem již viděl v TV a hodně mě to zaujalo. Taky jsem četl knihu Český špion od Kmenty, hrdina se s Putinem setkal "pracovně" kdysi v NDR, byl to trochu jiný Putin než je dnes, vyzrál a prozřel -dostal příležitost a v dobré víře vede Rus, ale pozor je to nacionalista a když pohár přeteče klidně tu hranici zase posune k Berlínu - no já v Rusku žít nechci, ale ani pod Bruselem. Jako malý trpaslíci uprostřed lesa neumíme taktizovat, buď lezeme do prdele jedné nebo druhé straně a to je dosti kontraproduktivní.
pát pro 28, 2018 3:06 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Politická debata...

Příspěvek

Martin440: ve vsem souhlas! Kokoti strasi rusakama a sami jsou 10x krat horsi....
pát pro 28, 2018 3:32 pm

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 29 hostů