Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

Mack píše:jedna se jim hlavne o to at nejsi pristizen za jizdu s alkoholem a podobne veci. + bouracky
jj jasný díky
čtv říj 04, 2007 10:51 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

MagicMisel: to seš asi dobrej střelec, když už ti zbyly jen 3 body. A tos to věděl už když si pro ten výpis šel...nebo ses to dozvěděl až z výpisu.
(Já abych tady nemachroval...a nakonec třeba jsem na tom stejně:-) ).
pát říj 05, 2007 7:49 am

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

david píše:MagicMisel: to seš asi dobrej střelec, když už ti zbyly jen 3 body. A tos to věděl už když si pro ten výpis šel...nebo ses to dozvěděl až z výpisu.
(Já abych tady nemachroval...a nakonec třeba jsem na tom stejně:-) ).
Ne ne je to tam asi blbe napsane!jeste mam 9 bodu a 3 pryc!o 2bodech sem vedel ale o tom 1 ne!
pát říj 05, 2007 11:02 am

KACABNIK
Příspěvky: 51
Registrován: ned srp 24, 2008 9:44 am

Příspěvek

palics píše:
jira píše:Ahoj Palics, psychotesty musí absolvovat každý řidič který řídí vozidlo nad 7500 Kg. Žádné omezení (vnitro , mezinarodní doprava ) tam není.
Ja jsem to absolvoval zhruba před měsícem. :roll: :oops:
Cau,ja sem je taky delal asi pred 14dny,a me se ptali jak to chci,bud jen vnitro nebo vnitro + mezinar. ale mozna ze nekteri to delaj jen komplet.
prit se z tebou nebudu.
Mne se na nic takoveho MGR neptala mam jen napsano Z psychologického hlediska je pan ten způsobily vykonavat profesi ridice vozidel sk C a po rozsireni i C+E kdo to ma nasrane vnitro nebo ven?
B-)
ned zář 07, 2008 10:13 pm

KACABNIK
Příspěvky: 51
Registrován: ned srp 24, 2008 9:44 am

Příspěvek

palics píše:
jira píše:Ahoj Palics, psychotesty musí absolvovat každý řidič který řídí vozidlo nad 7500 Kg. Žádné omezení (vnitro , mezinarodní doprava ) tam není.
Ja jsem to absolvoval zhruba před měsícem. :roll: :oops:
Cau,ja sem je taky delal asi pred 14dny,a me se ptali jak to chci,bud jen vnitro nebo vnitro + mezinar. ale mozna ze nekteri to delaj jen komplet.
prit se z tebou nebudu.
Mne se na nic takoveho MGR neptala mam jen napsano Z psychologického hlediska je pan ten způsobily vykonavat profesi ridice vozidel sk C a po rozsireni i C+E kdo to ma nasrane vnitro nebo ven?
B-)
ned zář 07, 2008 10:14 pm

Martinek88
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 19, 2015 1:01 pm
Bydliště: Brno

re

Příspěvek

akademie ridicu je sance jak se stat prof ridicem kamionu a splnit si tak svuj sen kdo ho mel v mladi stejne jako ja..
ned dub 03, 2016 10:10 pm

Vitezslav226
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 20, 2016 4:10 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Ahoj řidiči z Moravy kolem Brna sháním parťáka na turnusové jízdy v zahraničí... Německo Francie , Rakousko a česko...Měsíc práce..... 14 dní volno.....a tak se to opakuje..... Firma platí vše co slíbí při nástupu.... s tím nejsou problémy... je mi 60let a nejsem konfliktní.... V.
Jsem obyčejný člověk jako mnoho z Vás zde... a na nic si nehraju... Stejně se vše po delším či kratším rozhovoru pozná.... V.
stř dub 20, 2016 4:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 12 hostů