Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

mno ty teda v praze nevidim vubec...
pon říj 30, 2006 11:34 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Vidíš, já ráno na jižní spojce potkal dva, ale je pravda, že v Praze je moc nevidno, ale už jsem je potkal i ve Varech, dneska krom spojky i na hradecký dálnici.
pon říj 30, 2006 11:41 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

Na zdaru se ptal kamos ale pred 14 dnima a nevzali ho!zatim na to nespecham mam brigadu na tatře 148 ale urcite se tam zeptam co nejdriv!!
úte říj 31, 2006 3:20 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

Hynek píše:
HAD píše:je to blby ti to radit ale na vysocine je Jihlava ne? a v jihlave je co? ICOM myslim ze poKud chces na Kamion taK muzes jit rovnou tam... je to smutny ale pochybuju ze by tam v oKoli byla nejaKa vetsi firma co by brala zelenace...
A co ZDAR přímo ve Žďáru? Nebo Kronospan Jihlava - jejich zelené MANy potkávám po celé republice...
ale ty Kronospany nejsou všechny z Jihlavy,třeba u nás je soukromník co pro ně jezdí,má 4 nebo 5 souprav Many a Volvo v jejich barvách,jenom na zadních vratech a na dveřích má svou reklamu a viděl sem ještě několik dalších
stř lis 01, 2006 4:22 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

Chlapy nevite jak je platove ohodnocenej ridic dodavky?jde o rozvoz peciva!!!ted se asi blbe bude shanet na kamion!!!zatim jezdim brigadne z Tatrou 148 a ted sem videl v novinach inzerat na tu dodavku !
ned lis 05, 2006 5:01 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

pekař by nemusel bejt placenej nejhůř, akorát je to celkem dřina, v blahý paměti když jsem brigádničil jao skladník tak frajeři pekařský docela tahali nálože, jako celej štos přepravek vysadit z auta na rampu... myslim že vztávání tak kolem čtvrtý pátý ráno.... otázka je jestli je to lepší nebo nebo než tatra
ned lis 05, 2006 6:43 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

U pekařů je nejhorší převrácenej rytmus, já jsem jezdila dálky a vstávala jsem v jednu ve dvě... ale takový kvanta jako kdysi se už teď nevozej, všude je to po pár bedýnkách. Většinou máš všude přednost. Nemáš svátky, soboty, pokud je nonstop provoz ani neděle. Ale na svou dobu jsem si vydělala dost.
Teď už to bude asi o nečem jiný... jako všude :?
ned lis 05, 2006 7:41 pm

Uživatelský avatar
Massi-TIR
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 12, 2006 9:15 pm

Re: řidič kamionu

Příspěvek

Řekl bych,že pokuď chceš tu práci dělat,měl bys mít k ní nějaký vztah(to je na tom to hlavní)!A pokuď se budeš dívat na to,kde a jak platí,tak nevím no.Jednou někde začneš a někde jednou na nějaké částce skončíš!Může to být i v řádu 30tis. 15tis.Ale nikdy nezměníš nic na tom,že čím lepši odvedeš svoji práci,tím lepší dostaneš zaplaceno tzv.spolehlivost,komunikativnost a dalsi.To je můj úsudek :) Jinač pokuď volíš nějakou firmu,kde získat praxi,tak ICOM se jeví jako nejlepší,ale opravdu jen na získání praxe.Pochybuji,když budeš dělat rozvážkáře,tak ti to bude počítáno jako praxe nad 3,5t :)Pokuď jsem napsal nějakou kravinu,tak se omlouvám,četl jsem to narychlo.Massi
ned lis 12, 2006 9:42 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

Jen se zeptam na ten ICOM !Proč myslite že je nejlepsi jen na ziskaní praxe?uz mi to rikalo spousta lidí že tam by se moc nehrnuli!!
úte lis 14, 2006 6:14 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Já tam byl,nevím,jak je to jinde,ale když tam třeba zabloudíš a najedeš o pár km víc,pořád mi vyhrožovali,že mě ty km nechají zaplatit,jezdí se podle spotřeby,když máš víc jak normu-peníze dolů,nikoho nezajímá,jestli jezdíš dálky nebo jebačky po městě,nebo jestli vezeš sušenky nebo limonády,i když od září je tam novej ředitel,třeba se to tam změní,ted,když je taková bída sehnat řidiče....Každopádně já ted dělám na Tatře 148,peníze mnohem větší než v icomu,od prosince jdu u té samé firmy na Renault Magnum-vozit pivo z Rakovníka do Olomouce nebo do Liberce-navážet velkosklady,takže samá dálnice,kilometry přibývají sami,sice si sám nakládám a vykládám,ale i za to mám slíbený penízky.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř lis 15, 2006 12:25 am

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

EL píše:Já tam byl,nevím,jak je to jinde,ale když tam třeba zabloudíš a najedeš o pár km víc,pořád mi vyhrožovali,že mě ty km nechají zaplatit,jezdí se podle spotřeby,když máš víc jak normu-peníze dolů,nikoho nezajímá,jestli jezdíš dálky nebo jebačky po městě,nebo jestli vezeš sušenky nebo limonády,i když od září je tam novej ředitel,třeba se to tam změní,ted,když je taková bída sehnat řidiče....Každopádně já ted dělám na Tatře 148,peníze mnohem větší než v icomu,od prosince jdu u té samé firmy na Renault Magnum-vozit pivo z Rakovníka do Olomouce nebo do Liberce-navážet velkosklady,takže samá dálnice,kilometry přibývají sami,sice si sám nakládám a vykládám,ale i za to mám slíbený penízky.
Jak se ti jezdi se 148?ja snou jezdim teda jen brigadne ale treba kdyz sme jezdili dene 13 a pul hodiny tak sem pak ani nemohl usnout jak sem z toho vrzani vybrovani ........ atd byl vytrepanej! :lol:
stř lis 15, 2006 4:18 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

můžu se zeptat kde s tou tatrou jezdíš? podle těch 13,5 hodin to vypadá na obchvat z jihlavy na příseku.
stř lis 15, 2006 6:08 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

talas.m píše:můžu se zeptat kde s tou tatrou jezdíš? podle těch 13,5 hodin to vypadá na obchvat z jihlavy na příseku.
Ne ne vozili sme z lomu šterk!Mirošov-Nové Město na Moravě!babka z lomu nam už nadavala at už nejezdime,že už sme jim odvozili nadrcenej sterk tak nam musel nabrat bagrem!! :lol:
stř lis 15, 2006 6:12 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

tak to jo já právě jezdil celé léto na té stavbě a chtěli po nás dělat od 5 do 22hod. tak se nás pár nasralo a jezdili 12-ky. právě proto někteří chlapi za sebe sháněli náhrady brigádně. a to co říkáš o tom že nemůžeš usnout jak jsi vytřepaný za celý den je normální. já když začínal po vojně jezdit na tatře tak mě z toho kolikrát hrabalo tak že jsem křičel ze spaní nebo jezdil s buldozerem po městě ...:roll:
stř lis 15, 2006 6:24 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

jeste se zeptam!!!kdyz jezdim jen brigadne!!!na cerno potrebuju profesak?kdyby me chytli policajti?
stř lis 15, 2006 7:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Krocan a 54 hostů