Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

No ono po 13 ti hodinách budeš vytřesanej asi ze všeho,ale z tý Tatry obzvlášt,kdyby to bylo nový,nemá to chybu,nedám na to auto dopustit,ale má to svoje za sebou a většinou jsou ty tatry tak dobitý,že seš z toho dobitej i ty.K tomu profesáku-cajti přeci nezjistí z běžný silniční kontroly,že jezdíš na černo,takže profesák by to chtělo.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř lis 15, 2006 10:30 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

to každopádně nikdo se tě neptá jestli brigádničíš nebo jsi zaměstnanec a zároveň by jsi měl mít koncesku firmy pro finančáky. ti jak tě zastaví tak jsou ti schopní měřit i písmenka nálepky firmy a za tu konceku jsou pěkné palby. když jsm jezdil u podniku tak zastavili kolegu bez tohoto papíru a hrozili pokutou šoférovi 2000,- a firmě až dvě mega. už neví na čem by ti naši byrokrati zbohatli. a k těm starým autům nové terna-nebe a dudy ale na druhou stránku který soukromník s jedním strojem si pořídí auto za tři a půl milionu? to je můj případ a proto můžu doufat tak akorát ve sportku a každý den se třepat ve staré žofce jak ji mám pojmenovanou nebo se nechat zaměstnat 8)
čtv lis 16, 2006 4:55 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

talas.m píše:... tak jsou ti schopní měřit i písmenka nálepky firmy a ...
Tohle nedávno udělali kolegovi, a písmenka měla 2,7 namísto 3 cm, tak mu chtěli dát flastr, tak je poslal do pr...., nic jiného mu nenašli.
čtv lis 16, 2006 5:31 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Hynek píše:
talas.m píše:... tak jsou ti schopní měřit i písmenka nálepky firmy a ...
Tohle nedávno udělali kolegovi, a písmenka měla 2,7 namísto 3 cm, tak mu chtěli dát flastr, tak je poslal do pr...., nic jiného mu nenašli.
Tuhle kontrolovali v centru Cargo. Papíry řidiče, auta, firmy, pod auto vlezli, kotoučky, žlu?ase, STK, cejch... Všechno perfektně připravený, v šanonku :wink: ... nic nenašli, nasraní odcházeli a než si kolega stihl papíry uklidit, vrátili se s plamínkama v očích: Co tady vlastně děláte? :twisted: :twisted: Povolenku máme, dodáky, stazka... vše o.k.
Týýýjo ti byli tak naštvaní, že ho na ničem nenachytali :shock: :shock: :shock: Div nepukli :twisted:
čtv lis 16, 2006 11:34 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Andy - Dobře jim tak zmrdům :twisted:
Takový vedení va fmě bych chtěl mít taky.
Na mě by si docela asik smlsli :roll: :lol: :lol: :lol:
pát lis 17, 2006 11:23 am

l.kazda

Příspěvek

MagicMisel píše:a nevite co to vsecko obsahuje?udelato ,každy' že?ted sem si udelal profesak a v nejblizsi dobe musim ty testy!
no chlape,tak kazdy ty psychotesty neudela, ale pokud nejsi uplnej dement tak to zvladnes.Ja sem tam sedel od 8:00 - 14:30,a na poprve je to masakr.
stojej 1550kc a k tomu jeste potrebujes vysetreni EEG,daj ti na palici sondy,a zkoumaj tvoje reakce.
co se tyce Soukromnika,uz k zadnymu malymu bych nesel
stř dub 04, 2007 10:08 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No já jdu na psichotesty čtrnáctého v sobotu a třináctého v pátek před tím slavíme troje narozeniny :lol:
Já jsem za ty psichotesty platil 600Kč ale nás je 6 lidí tak nevim trěba máme slevu a ještě nevím jestli nás vzal kámoš pod firmu nebo ne :doh:
stř dub 04, 2007 10:29 am

l.kazda

Příspěvek

Stryko píše:No já jdu na psichotesty čtrnáctého v sobotu a třináctého v pátek před tím slavíme troje narozeniny :lol:
Já jsem za ty psichotesty platil 600Kč ale nás je 6 lidí tak nevim trěba máme slevu a ještě nevím jestli nás vzal kámoš pod firmu nebo ne :doh:
btw: nejaky levny,ale mozna je to tim,ze vas tam jde 6 z jednoho podniku,tak dali asi slevu. ale i tak nejaky levny,ja platil po sleve 1300 kc, ale pozor nech si to udela na vnitro+mezinarodni,jinak kdybys mel jen vnitro,nemoh bys jezdit ven
stř dub 04, 2007 10:36 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To opravdu díky za radu dám si na to pozor já to dělám u toho centra NEUROPS a oni přijedou za námy protože to bude dělat víse firem. Tak asi proto tak levný.
stř dub 04, 2007 10:43 am

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a budu potrebovat ty psychotesty?? nebudou to treba menit???? ci zrusit???
jsem neco slysel ze o prazninach to rusej?????.
stř dub 04, 2007 3:20 pm

l.kazda

Příspěvek

No zatim to nezrusili tak je to potreba,tak to musi byt. ja sem zas slysel ze prej se snad zrusi EEG
stř dub 04, 2007 3:22 pm

jira
Příspěvky: 36
Registrován: čtv bře 22, 2007 11:28 am
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Psychotesty

Příspěvek

Ahoj Palics, jak jsi přišel na to že psychotesty musí být zvláš? na vnitro nebo mezinárodní dopravu?? :?: :?:
Jira
stř dub 04, 2007 5:43 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a budu potřebovat nejakou kartu kdyz pujdu na to eeg, pac ja na to chodim kazdej rok na kontryly a plati me to pojistovna, tkaz ze bych poprosil at me to vyplni tak by me zajimalo kde mam sehnat papiry na to.
stř dub 04, 2007 5:48 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Mack píše:a budu potrebovat ty psychotesty?? nebudou to treba menit???? ci zrusit???
jsem neco slysel ze o prazninach to rusej?????.
právě proto čekáme do poslední chvíle
stř dub 04, 2007 6:11 pm

l.kazda

Re: Psychotesty

Příspěvek

jira píše:Ahoj Palics, jak jsi přišel na to že psychotesty musí být zvláš? na vnitro nebo mezinárodní dopravu?? :?: :?:
no pac,me se ptali,jestli chci jen vnitro nebo i mezinar.
stř dub 04, 2007 6:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů