Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Kdyby něco, nenatáčel jsem vozidlo před sebou, ale natáčel jsem krajinu (což je veřejné prostranství a to si natáčet můžu jak chci) a viník byl v záběru.

A i kdyby to přes tohle nechtěli uznat, ochotně bych to hnal vejš a předal to právní pojišťovně :P


btw: Ale vzhledem k tomu, že kamerku nemám, tak je to fuk :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř zář 28, 2011 10:18 am

Uživatelský avatar
Griffin
Příspěvky: 859
Registrován: sob srp 08, 2009 9:38 am
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek

Ja som dnes pred Rozvadovom na nemeckej A6 natrafil na kretena velkeho kalibru. Zial sedel v LKW. Bol to borec niekde od Plzne s bielim Manom firmi tusim DUO Krixa, alebo tak nejako. Viezol som 25 ton papiera v roliach, tak som sa splhal cca 50km/h. Uz v dialke som pocul ako na niekoho cez CB vyhukuje aby sa s tym frigom pohol, nech sa neplazi. Mna dobehol zrovna na horizonte na zaciatku klesania. Ako obvikle som to pustil na 90km/h ako kazdy iny. A vtedy to zacalo. Ze zrazu idem 90 ked ma on obieha, ze vezie toaletny papier, ze to dolu kopcom nepusti tak ako ja. Ja ze co ma za problem a nech si pocka na stupanie( bolo asi 500m pred nami ). A pokracoval: no.... sedis v Scanii a si myslis ze si boh, Scania.... znacka profesionalov.... auto na picu a co je na tom najhorsie, ze v kazdom z nich sedi kokot. A to mi uz viac netrebalo. Ustne som mu vysvetlil kto z nas je vlastne kokot a stichol.
Tento vy... k.... mi tak neskutocne zdvyhol mandle, ze keby zastavil na Rozvadove tak ho tam asi znesiem zo sveta.
Je az smutne akych jebov nasi sefovia pustaju za volant kamionu.
Scania R420 r.v.2008 + Krone Profiliner r.v.2008
pát zář 30, 2011 11:52 pm

Uživatelský avatar
Wlado
Příspěvky: 816
Registrován: pát pro 25, 2009 12:31 am
Bydliště: Nováky SK

Příspěvek

Neni nad to keď sa k...t podarí :D
pát zář 30, 2011 11:56 pm

w50l
Příspěvky: 211
Registrován: úte črc 17, 2007 6:23 pm
Bydliště: Stát Kopytov

Příspěvek

Nedávno jsem se potkal na křižovatce s jedním de... dva odbočovací pruhy doleva, já v pravým, on v levým, naběhla zelená a ten mamlas se nesral a projel tak, že za křižovatkou byl v pravým. Na návěsu měl hornbach, nebo nějaký podobný obchoďák.
IFA W50L
sob říj 01, 2011 3:22 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Karolko, pro Duo Krixu jezdime hodně kšeftů, je to v pohodě firma, a většinu řidičů známe, né ty na dodávkách, ale ti co řídí Mana, to jsou mezi nima většinou pohodový kluci a na nikoho mi tohle jednání co popisuješ nesedí. Nevíš SPZ ? Myslim si že možná nějakej dodávkář co má řidičáky za někoho jel a léčil si na tobě nějakej mindrák a nebo to byl nějakej novej střelec bo někdo koho neznam.
Obrázek
sob říj 01, 2011 8:01 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Zdendo celej svět nemůžeš znát :lol: 8)
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob říj 01, 2011 8:43 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Griffin nevím jak to úplně přesně bylo,ale pokud někoho předjíždím do kopce kdy on je pomalejší, jede kupříkladu těch 50,vyjedem spolu na horizont a on to z kopce pustí naplno přičemž já jsem pořád vedle něj,tak je to podle mě bránění v předjíždění a vynadal bych ti taky,takovým říkám "do kopce 30,z kopce 130".
sob říj 01, 2011 10:44 pm

Uživatelský avatar
Griffin
Příspěvky: 859
Registrován: sob srp 08, 2009 9:38 am
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek

Zdendo: Ja neviem SPZ a ci bola firma taka ako som ju napisal tiez na 100% neviem. Viem ze tam mal to DUO a dale si to uz presne nepamatam. JA som sa detailami moc nezaoberal.
Hroch: Ked som to rozbehol na 90 tak som ho mal este minimalne pol supravi za sebou. A ked ja niekoho dobehnem na horizonte a som este za nim tak sa nesnazim silou mocou ho predbehnut ked viem ze mu to dole kopcom pojde. keby bol vedla mna je jedna vec. Ale nemal som ho ani colen 5 mtrov za prdelu. Kludne sa mohol vratit. A za dalsie ked mam 25 ton papiera a viem ze mi opat pojde kopec tak nebudiem niekomu ubierat aby som do toho kopca vchadzal 80 a na vrchole ma obiehal aj cyklista.
Scania R420 r.v.2008 + Krone Profiliner r.v.2008
sob říj 01, 2011 11:45 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Dobre Hrochu, je to braneni v predjizdeni, ale koho Policie pripadne odmeni? Hm?
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
ned říj 02, 2011 8:55 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

No to se mi stává celkem často....předjíždím v kopci tandem už sem byl v pulce mého auta před ním pak klesání a on to pustil hold mě se to nerozjede když to nebylo moc naložený vzal sem vysílačku a říkám mu nemohl si mě už pustit že?odpověd byla že mě pak nebude pul hodiny předjíždět na rovině....auta máme na 85 tak by mě předjel jak nic...o takových si myslím své....a taky dobrý je když někdo neumí jet plynule dáš se ho předjíždět ten to uvidí a hle jemu to jede...nakopat někam :roll:
ned říj 02, 2011 9:06 am

Hroch.R420

Příspěvek

Paprna v cz je to jasný,v d už jsem viděl že stáhli na parkáč toho co se nenechá.
ned říj 02, 2011 9:14 am

trucker rob
Příspěvky: 306
Registrován: čtv čer 23, 2011 9:53 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Když vidím,že je někdo rychlejší,tak je slušnost mu na horizontě počkat a potom v klidu přidat.Ještě k tomu,když je potom klesání a s 25ti tunami máš max.rychlost okamžitě.V případě,že vydím v zrcátku,že je to Ital nebo Rakušák,tak by jsem váhal a řešil podle nálady.Je pravda,že řešit to nadávkama v CB nemá vůbec smysl,to by jsem při dnešním provozu a počtu inteligentu za volantem nedělal nic jiného :D .Z druhé strany zvednutí adrenalinu mě spolehlivě probere z problému se spánkem za jízdy na nějaký čas.Takže v něčem i dobrý :)
řidičem se nestaneš,tím se musíš narodit
Scania R 420 Topline r.v.2011 minulost
Volvo FH 420 r.v.2015
ned říj 02, 2011 9:25 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

zákon hovoří jasně jak se má na dálnici předjíždět a jak se má zachovat předjíždějící.
a jinak se běžte poučit do PL myslím tím každý čech jak tam se přes CB polští řidiči baví o předjíždění dokonce ti plní se sami ozvou že toho rychlejšího za sebou pustí tam a tam aby ho nebrzdily a my češi je máme za blbce :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned říj 02, 2011 9:37 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Roade co furt máš s Těma Polákama?já když tě čtu tak Polák je vždy nejlepší....blbec se najde v česku na moravě ve slesku i v polsku si myslím :roll:
ned říj 02, 2011 9:41 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jsem tam více jak doma takže profesní deformace,ale mám tu možnost srovnávat jak je to u nás a jak je to tam.
pochopitelně blbci jsou všude o tom žádná a je jedno o jakou zem se jedná.
srovnání-kolikrát tě někdo pomalejší pustil v kopcích aby tě nebrzdil :?:
-kolikrát se musíš optat na D1 jak to vypadá na Prahu či Brno než ti někdo odpoví :?:
-kolikrát za den slyšíš v CB nadávku na Rumuna,Madara,Rusáka,Pražáka,Ostraváka :?:
a nakonec chápu že vám leží v žaludku ale kdyby to bylo aspon na CB jako u nich možná by nám všem bylo lépe v té práci a pak nemusel bych neustále poslouchat ty Č...,K... se tu J... v tom kopci ................ atd. :( :(
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned říj 02, 2011 9:49 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů