Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Je to na palicu, jen abys věděl, že za to nemůže řidič. Máš na výběr, mohou jít z prémií až 2 tisíce dolů, takže není o čem přemýšlet. Ale hlídat se, že nemůžeš šlapat na plyn, tak to je mazec.
čtv bře 19, 2015 7:40 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Bíle Iveco Eurocargo 7,5t od Rabenu SPZ 3AP 53-48, balíková klasika. Borec to včera odpo máznul na Spojku takovým stylem, že osobáky v levým brzdili, páč se báli, že se bude kutálet až na ně, sjezd na Zahradní Město a první semafor proletěl snad 90 a hned o kus dál málem smetl chodce na přechodu. Nesvítil, neblikal a brzdovka mu svítila jen pravá. Megakok..t na druhou, kterého jestli někde potkám stát na chodníku, tak na něj s chutí zavolám švěstky a počkám si. Takovýhle člověk nepatří ani na kolo, natož za volant náklaďáku :roll:
pát bře 20, 2015 1:41 am

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

toto už je dost extrém
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lx7dFJRwrZ4[/youtube]
sob bře 21, 2015 1:37 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

holbra

Příspěvek

Tohle jsem už někde viděl,mám pocit. Šofér náklaďáku asi placen od km a ten v osobnim s kamerou taky zralej na dopravního psychologa. Třeba v PL ale běžná situace..
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
sob bře 21, 2015 6:01 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

myslíš že Madeta běžně jezdí v PL :?: tohle už tady běželo minulý týden,a tenhle řidič byl i ve zprávách TV Nova a Madeta ho vyrazila na minutu.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob bře 21, 2015 6:47 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Holbra, je to o 2 stránky zpátky.
sob bře 21, 2015 6:48 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Stejne neverim, ze ho vyhodili.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
sob bře 21, 2015 6:56 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Přesně tak, chybí nějaký důkaz.Samozřejmě myšleno o přestupku. Takový točení z domácí kamery nemá pro policii vypovídací hodnotu.
sob bře 21, 2015 8:11 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

to sem nevěděl, že ste to už řešili, ale čuměl sem :D
ned bře 22, 2015 7:39 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

vcera jsem letel na prahu. celou dobu se za mnou drzel cernej daf E6. pred kopcem me zbrzdilo auto ale hned jsem zas pridal. v kopci me zacal predjizdet tim stylem,ze najel do leveho pruhu a jel porad stejne rychle a stejne daleko odeme. v kopci zasadne neubiram,pac rozpohybovat v kopci helmuta je des. tak jsme vyjeli nahoru a ja dal nohu z plynu. nasledne mu trvalo skoro 3 minuty nez se dostal vedle me a z kopce mu to nejelo uz ubec a este me me vytruboval,co si to dovoluju. tak jsem ho pred sebe pustil a nasledne ubral rychlost o 2 km dolu a drzel me za sebou az do praglu. Cernej Daf E6 DAK horovice a cervena plachta.
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
pát bře 27, 2015 9:18 pm

smyrfo
Příspěvky: 32
Registrován: pon kvě 16, 2011 1:26 pm
Bydliště: ČR

Příspěvek

Jeden mentál dnes ve Frýdku-Místku s bílým dafem návěsem rz 4AE8377. Stojím na červené s osobákem v pravém pruhu, předemnou mercedes od CEE. Nevím proč, ale do levého přijel daf. Na zelenou jsme vyjeli, jel jsem pořád za mercedesem, protože jsem chtěl po 1 km odbočit na vlakové nádraží. Daf se začal za náma pomalu ztrácet, ale nakonec to dal do pohybu a když byl kabinou veldle mě, začal se řadit za mercedes. Natlačil mě na obrubník a ještě že mě nechytil, šlo o centimetry. Pane kolego, kdybych nebyl vázaný na vlak, ke kterému jsem vezl přítelkyni, to byste viděl, co by se dělo. jestli to náhodou čtete, tak se nad sebou zamyslete. A pokud Vás někde uvidím, popovídáme si.
pon bře 30, 2015 8:22 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To bylo schválně, nebo tě neviděl?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pon bře 30, 2015 9:18 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Ve středu naloženo 31t a i přesto jsem jel 80-85.Ze zadu na mě najížděl Polák s plachto no ignoroval jsem ho 80 uhnout nemám kam ta se rozkoč.Za Budějovicema přec Sedlecem co je to eso mě začal na tvrdo předjíždět do osobáků v protivce tak jsem zabrzdil auta proti stála a on se nějak protáhl.Totální Polské Hov.do přesně potvrzuje co jsou zač tamní neřidiči :roll:
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
pon bře 30, 2015 11:39 am

smyrfo
Příspěvky: 32
Registrován: pon kvě 16, 2011 1:26 pm
Bydliště: ČR

Příspěvek

M.Z. - Celou dobu mě musel vidět, pak buď zapomněl, nebo se špatně podíval prostě. Je tam křižovatka, kde se dá sjet na bývalý autobusák, ale až za tou křižovatkou mě začínal předjíždět.
pon bře 30, 2015 4:52 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dnes odpo mezi Uhříněvsí a Říčanama se někdo příliš neobtěžoval s odstavením Feldy, nechal ji tam napůl v silnici, vrazil jen trojúhelník za okno a nechal ji tam zhasnutou, bez blikačů. O asi třicet metrů dál byl vjezd na pole, ale asi to byl příliš velký problém tam nepojízdné auto dotlačit. Kdo tu komunikaci zná, tak ví, že je tam celkem silný provoz osobáků, nákladní dopravy i autobusů a bylo to nepříjemné. Kolem 3 jsem tam jel poprvé a kolem šesté tam ještě byla. I kdyby se to stalo ženský, tak zastavim chlapa a poprosim o odtah, odtlačení, cokoliv. Tohle byl hazard s životy ostatních :roll: . Snad si o mně nebudete myslet, že jsem bonzák, ale zavolal jsem švestky, ať ho dojedou označit, nebo odtáhnout, smrdělo to pořádným průserem.
čtv dub 02, 2015 7:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů