Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Mysli si co chceš, je mi to docela dost jedno :wink:

A ber na vědomí, že nepíšu, že někdy k něčemu pořádnýmu došlo. Všechno pak vždy proběhlo v klidu - ono to bylo taky asi tím, že nejsem typ co by ukopával zrcátka nebo rozbíjel okna, když se dotyčný zamkne a dělá že tam není :-D

Jinak jo, jednou mě profackoval řidič vozidla s RZ "CD" a zavalil mě anglickejma nadávkama poté, co jsem mu třísknul do okna se slovy, že je to zasranej cikán a at se chová slušně (proběhla myška na přechodu, kde málem sundal paní). Bohužel, byl větší a těžší než já a překvapil mě.
A přiznám se, že jsem nevěděl co mám dětal. Nevím jestli by bylo chytý ji natáhnout nějakýmu pracovníkovy z ambasády nebo velvyslanectví. Třeba by to rozpoutalo mezinárodní konflikt? :D Ale nějaký napadení diplomata nebo tak něco asi jo
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned zář 11, 2016 11:20 pm

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Dlužno říci, že stejně nikoho nepřevychováš, to je dlouhodobý proces, protože debilovi nevysvětlíš, že je debil, to je nad jeho chápání, protože kdyby chápal, tak to neudělá.
Snad jediná kategorie kde je jich koncentrace nejmenší, jsou autobusáci, ne snad proto, že by to byla lepší sorta, ale s autobusem se špatně kličkuje a dělají myšky :?
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
pon zář 12, 2016 6:16 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak predevsim proto se vyrabeji silne osobni auta,aby vzdy meli vykonovou rezervu na predjeti pomalych trucku,a to myslim bezpecne predjeti bez toho aby musel trucker jakokoliv menit rychlost ci smer sve jizdy,na to aby na koncu napojovaci pruhu me rychlost 100+ a nakladakum se jiz teda vzdaloval,o tom to je cele.Bezny clovek,i trucker,ti rekne na co ti je 300 koni,prave na toto.Nepotrebuji jezdit 250kmh,ale mit vykonovou rezervu abych ujel nebezpraci pripadnemu.Nikdy bych si neco co nema 200 koni nekoupil, i druhe auto mam silne i kdyz jen naftak,ale funguje to.
Neřeším...
pon zář 12, 2016 8:39 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin..... ono mít 200-300 kobyl a neumět je používat, je celkem taky k ničemu , když si takový auto koupí nagelovanej tupec v kravatě :wink: :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 12, 2016 8:44 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kravatu nenosim,gel pouzivam na neco jineho leda---Vec nazoru at si kazdy koupi co chce,vzhledem k tomu ze obcas jedu s sluzebni 1.2htp,vim o cem pisu.. :shock:
Neřeším...
pon zář 12, 2016 8:50 am

trucker rob
Příspěvky: 306
Registrován: čtv čer 23, 2011 9:53 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Tak o změně směru jízdy něco napíšu.Včera jsem se vracel domů z turnusu v unii.Na ježdění do práce používám Xsaru 1.4 a to není závoďák.Tak si říkám,že to mám domů ještě necelých 400 km osobákem,tak pojedu piánko.Po průjezdu Hradcem Králové jsem se v klidu zařadil za 2 kamiony jedoucí za sebou a pokračoval v klidné jízdě směrem domů.Za Ostřetimem jak je to stoupání a rozšíření na 2 pruhy si říkám,že pokud pickup co jedu za ním bude předjíždět,tak zkusím taky jeden kamion předjet.Do té doby pohodová jízda. Podřadím a připravím Xsaru na možný předjížděcí manévr :wink: ,ale koukám,že ikdyž je pickup naježen na nárazníku návěsu před ním,tak ten neopouští levý pruh a pokračuje v něm aniž by na chvíli uhnul.Najedu do pravého pruhu jenom aby jsem se kouknul co se děje.Vidím,že pravý je prázdný a oba kamiony jedou v levém nahoru.Neřeším a vrátím se zpět a říkám si něco o blbech na cestě. Hned před horizontem rozšíření končí a začíná mírně houpavá cesta a jelikož není zákaz předjíždění a je přehledná silnice,kde je dobře vidět,začíná pickup předjíždět.Já ucítím příležitost,podřadím a začínám předjíždět taky. v momentě,kdy mám nápravy návěsu vedle sebe vidím,že tahač dává směrovku a začíná nájíždět na mě.Šlápnu na brzdy,rovnám rozhozené auto a vracím se zpátky za návěs.Myslím si,že se řidič nekouknul do zrcátka a chtěl předjíždět návěs DSV před sebou.Je to blbost v daném úseku,ale budiž.Jenže nepředjížděl a když nejelo nic v protisměru odhodlal jsem se na druhý pokus.K mému překvapení řidič kamionu manévr zopakoval a opět se mě regulérně pokoušel netlačit do příkopu a to už jsem věděl,že mě vědomě ohrožuje na životě.V tu chvíli jsem viděl rudě a už jsem věděl,že ho předjet nechci a budu doufat,že udělá někde pauzu. Na mou smůlu jsem chtěl tankovat na ONO za Vysokým Mýtem a benzín jsem měl tak akorát.Tak jsem pokračoval za ním a pokorně kopíroval jeho návěs. Za Vysokým Mýtem naproti pumpě ONO dal směrovku a zastavil hned v zastávce naproti vjezdu na pumpu.Já už byl najetý na odbočovací pruh,tak jsem nechtěl házet myšku autum za sebou,tak jsem odbočil,zastavil,vyběhl z auta a přes příkop se hrnul ke zníněnému kamionu.Jaké bylo moje překvapení,když řidíč uviděl jak za ním mažu,dal levý blinkr a s nějakýma posunkama,úsměvem a zamáváním odjel.Nějakou chvíli trvalo než jsem natankoval a potom celou cestu domů jsem hledal onen kamion.Projel jsem všechny parkoviště i všechny pumpy po cestě,aby jsem ho nepřehlídl za pumpu. Dokonce jsem zajel k tetě i na Loučku a Lamela jsem taky nevynechal,ale nikde jsem ho už nepotkal. Ale chlapec měl smůlu ve výběru oběti k zahnáni nudy za volantem. Modrý Daf s SPZ 3T4 2975 a modrým návěsem na vratech nápis Autodoprava FRYMM a SPZ 2T9 7159. Jeden telefon a k mému překvapení firma sídlí ani ne 10 km od mojeho baráku.Takže milej pane řidiči (spíš hovado) už včera po cestě domů jsem se stavil a zjistil,kde parkuješ a byl tam včera večer,dnes ráno,po obědě a teď večer. Až teď večer už tam máš auto i s návěsem odstavené.Budu tam jezdit,co budu doma a snad bůh dá a chytnu Tě. Už se těším jestli mi z očí do očí zopakuješ ty gesta a ten úsměv,co jsi měl u té pumpy.Jezdím pomalu 30 let,ale takové hovado se jen tak nevidí.A ten hrdinný přístup u té pumpy svědčí o Tvém charakteru.Jenom si nedokážu představit,kdyby místo mě vtom autě byla matka s dítětem. Na brzkou shledanou (doufám)
řidičem se nestaneš,tím se musíš narodit
Scania R 420 Topline r.v.2011 minulost
Volvo FH 420 r.v.2015
pát zář 16, 2016 9:52 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tiráci zasraní... to říkám furt :lol: Pak dej vědět jak jsi ho zřídil.
pát zář 16, 2016 11:44 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Me spise udivuje ze se nekdo tak dokaze vytocit.Trucker to delal cilene a tys mu to plne vyzral.Nechal jsi se vyprovokovat,nic vice.Ja kdyz jedu osobakem beru trucky s nadhledem,vicemene vzdy ujedu a vice je neresim.Vcera u Mitall,ov,dva pruhy smer Havirov,cervena na svetlech,krizovatka poloprazdna,do praveho dojel na cervenou polak s novym 500,naprava ve vzduchu,ocividne se dalo cekat ze se rozjede svizne staci jen pouzivat sedou kuru,a do leveho cz trucker NBS havirov,zelene fh 460jen,plna tonaz.Blikla zelena ,polak to polechtal a mel tam 80kmh,nasinec to tocil do cerveneho aby ho,,udelal,,.Vul,nevyjety ridic,nic vice.Po odbocku na Karvinou mu to nevyslo :shock: .Takze mi za nim,ja v bavoru na volnobech,za mnou nova oktava RS,velmi svizne auto,asi taky tak.Myysleli sme si asi oba dva o tom blbcu v zelenem,co nema soudnost.Ja se vubec nedivim ridicum osobaku ze casto klejou na truckery,potkavat taketo blbce na cestach je hrozne. :shock:
Neřeším...
sob zář 17, 2016 7:33 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To trucker Rob: Nač tam jezdit a čekat naň. Stačí když zajedeš jednou, půjčíš si dva ventilky z návěsu, a v pondělí ráno ho tam určitě najdeš. :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob zář 17, 2016 8:06 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

jozin: To je prostě nátura.
Někdo si nechá srát na hlavu, někdo někomu rád vysvětlí že dělá kundoviny. A je jedno, jestli se bavíme o soukromém životě nebo o jízdě po silnici.

Co neuznávám je nějaký vybrždování - kde vyloženě ohroužuješ krom sebe tak i ostatní (na prázdný silnici pak minimálně ohrožuješ plynulost způsobenou DN). To že u něj zastavil na pumpě je podle mě úplně OK


A úpřímě říkám že "mamvpičisti" taky nejsou dobrá sorta. Podívej na omezení na začátku (či konci) na D1 na pražském Chodově. Spousta kamčáků předjíždělo kolonu levým pruhem, aby se pak natlačili zpět - za prvé v tom středním pruhu nemaj co dělat a za druhé tím všechny jen zdržovali. V CB lítal jeden debil za druhým, ti ze středního pruhu dělali, že CB nemaj. No ale co - mamvpičisti je pak do toho pravého opět pouštěli, takže střední pruh relativně jel, zatímco pravej stál.... Ale PČR samozřejmě nikde, co by řidiče ze středního pruhu odměnila
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob zář 17, 2016 9:18 am

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

trucker rob: a proč neinformuješ jeho vedení, víš kde firma sídlí, není nic jednoduššího, "obecné ohrožení, předávám záznam z kamery orgánům (i když ho nemám) a díky tomuto řidiči vám tam posílám kontrolu...." Jedna varianta, druhá varianta "Dobrý den, chtěl bych se zeptat na práci u vás, jo berete super a kolik nafty si můžu brát? Minule jsem viděl budoucího kolegu s kanystry u nádrže, jsem se ho ptal a prý to má jako doplněk k výplatě, takový blonďák to byl..."
S hovadem si nepomůžeš, je to už řádka let, kdy mě s kolega ohrožoval na D5, sjel někde u Zbiroha (když jsem se nakonec protáhl vedle něj za dodávkou), mě se povedlo s kontejnerem sjet za ním, dole jsem ho zastavil (nevím jestli zastavil sám, ale stál jsem za ním, tak asi jo, nebo nějaká křižovatka??? nepamatuju si) šel za ním, on vylezl ven a v ruce 30cm kudlu, vzal jsem rychle tyč od heveru a v tu chvíli jsem si uvědomil, že mi ten debil za to absolutně nestojí.
Dělal absolutně to samé co u tebe, když jsem mu byl v půlce auta, levý blinkr a vytlačil mě na svodidla asi 2x za sebou, měl jsem prázdnou bednu a dle tacho jsem byl o cca 10-15km/h rychlejší, prostě si mistr ze Zlína řekl, že ho nikdo s kamionem nepředjede.
Dnes už vím, měl jsem se na něj vysrat a zajet na kafe, vlastně tenhle incident mě naučil chovat se podobně jako Jožin.
sob zář 17, 2016 10:56 am

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Takovy hovado zaslouží do tlamy, aby to příště neudělal. Doufám, že ho chytneš.
sob zář 17, 2016 2:05 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Někdy se člověk zachová jako mentál, aniž by chtěl. Sjížděl jsem včera osobákem z kopce úzkou okrskou se samými serpentýnami. Přede mnou se pomalu kroutil autobus, najednou se hodil hodně na kraj, myslel jsem že mě pouští před sebe, hodil jsem levý, a začal jsem jej předjíždět, když jsem byl na úrovni řidiče, uviděl jsem že nepouštěl mě, ale zespod se šplhal druhý autobus, a on čekal, aby se nepotkali v rejdu. Taky si o mně oba museli myslet že jsem pako :cry: :cry:
sob zář 17, 2016 2:14 pm

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Jo to se stane, ale to co psal trucker rob, to byl úmysl. Takovej zmrd fakt zaslouží přerazit nohy. A kdo chce oponovat, tak at si vybaví, že by ho fakt chtěla předjet jeho baba s malyma děckama.
sob zář 17, 2016 2:21 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

murder Takovýdle praktiky STB (bonzování) opravdu nesnáším. Jsem známej svýma kontroverzníma videema, ale vždy jsem bránil tomu, aby mohl být ze strany zaměstnavatele jakkoliv řidič postižen.
V životě by mě nenapadlo volat na telefoní číslo, co maj některé vozy na zadku "jsem neslušný řidič? Volej!". Jo, bejt to telefon do kabiny, tak ano - ale tohle je čistý práskačství a to mi opravdu vadí. Ten kdo práská je stejnej nýmand a nula, jako ten co předvádí tohle.. To praktika Roba32 (dát mu do tlamy) mi přijde daleko nejen učinější, a postihne to opravdu jen toho mentála
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob zář 17, 2016 6:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 48 hostů