Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Balkansky a rusky styl jezdeni predevsim,je zcela odlisny od normalnich.U niich doslova plati lepsi byt mrtvy nez druhy.Ze ti zablikal,vezouci stetky ze sichty,je normalni taky.Ze je kamion nalozeny je uplne uprdele ridicum osobaku,tem zavazis porad at si plny ci prazdny,je jedno co mas za truck,kolik koni.Jak rika muj soused(passat tdi 125kw,full,cituji)jak dojedu kamion musim ho predjet protoze pres nej nevidim a neda se za nim jed,plna neplna limity zadny problem. :shock:
Neřeším...
sob zář 24, 2016 7:58 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To jozin: Jožine ty děláš jako by jsi nikdy nebyl na školení řidičů. Tobě nikdy nikdo neradil jaké máš mít výmluvy? To jsou základní pravidla jak se vymluvit. Včela, vosa, kýchnutí až stratíš vědomí, přeběhla mi srna přes cestu a aby jsem zabránil střetu, tak jsem musel strhnout řízení.
On nemusel usnout, ale stačilo aby si zapaloval retko a ukládal zapalovač na své místo,nebo ladil rádio, tudíž se nevěnoval řízení. Toto nikdo mu neradil u piva ale autorizované školící středisko.
Co máš pravdu, že ten v tom osobáku si dobrou reakcí zachránil život. V dnešní době musíš být stále ve střehu a koukat okolo sebe,a nekochat se krajinou, protože nevíš odkud přijde ta rána.
Osobně obdivuji, maminky co sedí za volantem a vedle sebe mají v dětské sedačce miminko a v ruce, na koleně, drží chytrý telefon. Když něco takového vidím, tak si říkám, holka ty jsi zralá na Darwinovu cenu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob zář 24, 2016 8:08 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja myslim ze sam musi vedet jak to bylo nejlip,vcelu ,tu nikdo neuveri.Me vosa jebla do zad jeste s Lianou,mel jsem okna dole(LIAZ 110),nekde v rusku,byl jsem opreny o volant,jak jsem se oprel o operadlo tak tri zasahy do ziveho :D ,ale smer jizdy jsem nezmenil bo jsem chlap....Takze tak nejak.Mel by se aspon panovi omluvit a donest mu hodne velikou lahev,ten ridic osobaku sice oto nestoji asi ale aspon neco.
Neřeším...
sob zář 24, 2016 8:15 am

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

tak si dnes jedu rozvoz, kolem pul 3 v noci...jedu dědinou a v dalce jsem něco zahlídl...posvítím dalkovýma a osoba na kole...rikam ok, zbystřil jsem, přijiždím blíž a vidím siluetu ještě druhé osoby na kole, která jede po prostředku...kapuce na hlavě , včechno černé, na sobě ani jedno světélko nic....tak na něj bliknu dálkovýma, trochu je podržím at uhnou a jedu dál...jenže jedu kolem osob, a oni to nějací malý smradi rovná pánvička na hlavě kolem 15roku a jak jsem blikl tak borec na mě fakáčka a druhej pěst...tak jsem projel, otočil se, předjel, zahmastl brzdy, vyskočím....říkam na koho tu hrozíte vy smradi malý....že kurváá co tu na nás svítíš,, říkam ty voe když máte tisícovky na capiny, tak si kupte za 50 korun světla na kolo, nebo chcete aby vás někdo srazil? a druhy mladý drž hubu nebo dostaneš....říkam pocem ty sople řekni to eště jednu a udělám z tebe 2 malé trpaslíky do školky ty cucáku....rikam aspon si vemte mobil a rozsvittě, at o vás někdo vídí nebo táhnite na chodník,,,že no no, stahly ocasy a šly....bazaranti
sob zář 24, 2016 9:22 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ji, tihle týnejdžři mají všichni ramena přes celé záda, všecko ví nejlíp a všecky zbijou.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob zář 24, 2016 1:46 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Dotaz na kluky co jazdí s betónom. Vcera siel pred nami mix,osmikola, bubon sa mu tocil,ale jeho štýl jazdi bol dost zvlastny. Dost jazdil za krajnicu a prostrednu ciaru,v kruhaci to malem polozil a krizovatku,kde odbocoval do lava presiel stylom,ze mu to tak rozhodilo sandal ze presiel az do protismeru a pak zase spatky do naseho pruhu. A moj dotaz znie,podla cesty,sa vracal zpatky na betonarku,a pocitam ze v bubne mal vodu na vyplachnutie. To môže ten mix ta voda tak rozhodit??
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv říj 13, 2016 10:43 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Třeba měl dvojku v žíle... :twisted: :D
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
čtv říj 13, 2016 11:07 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

peter gasparovic: Nie.
Nevim kde by tolik vody vzal - vodu si vezme až na betonárně. "Svou" vodu z bandasky tam vycákat může, ale to bývá 1000max, většinou tak 500l max.

Takže jak píše JiRaY - nejspíš měl v žíle :-D

Možná špatnej technickej stav - ty auta jsou hodně zatížený na levou stranu, na starý herce to je pak znát - řízení v čudu, geomterie apod....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát říj 14, 2016 6:09 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

nebo jen lajkoval statusy...
pát říj 14, 2016 6:38 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

No bubon sa mu tocil velmi pomalicky. Asi mate pravdu chalani. A nikdy by ma teda nenapadlo ze aj u osmikoli bude ten predok tak trpiet. A to ze tam ma bandu na vodu viem,akurat mi nedošlo ze to tam mam jen cca.kubik.Diky za odpovede chalani :D
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát říj 14, 2016 8:25 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát říj 14, 2016 9:26 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Staci nebrzdit,mrdnout do neho ze zadu.vse si natacet.Pak v klidu,az vychladne,jit neco resit.Podruhe to neudela,sto pero.
Neřeším...
pát říj 14, 2016 11:21 pm

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Taky bych do něho jebl, do zmrda.
sob říj 15, 2016 1:54 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

nejvic sou ty komentare pod, na 80tce jel 85, ale stejne tupcum vadi ze zdrzoval, ze hovado kamionak si jede po dalnici pres 2 pruhy atd...kazdyho takovyho bych do toho v tom zuzeni posadil aspon na 10 km...
sob říj 15, 2016 2:54 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

Jak mi psal známej.
Jel s náklaďáem ve zúžení v pravým pruhu po "středový" čáře taky 85 na tempomat a kolem něj se protáhl VW Lupo s německou značkou, ale borec s BMW X6 se neprotáhnul. Víš jak to nasere? Prej novoroční ohňostroj proti tomu byl hadr. Světelná a klakson šou celou dobu do konce zúžení.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
sob říj 15, 2016 4:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů