Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Šak jo, říkám :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte bře 03, 2020 2:47 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jako jo, beru to - ujeli mi prostě nervy a v danej moment jsem prostě chtěl s ním jít do osobní konfrontace - ale i přes to vše stojím si za tím, že je to normání kriploid
https://youtu.be/ho0aPWlpQKw
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte dub 07, 2020 10:40 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29... co na to říct .. potkali se dva pražský cypové ..... :lol: :lol: :lol: :lol: ještě to chce chvilku .... a pak Ti dojde, že ne od každýho mužeš očekávat, že je profík a musíš myslet i za něj páč je trubka a vůbec nechápe proč ho vytrubuješ .... ten v podstatě nic neudělal..... jen se tam namáčk trochu...tomuhle se jen lehce pousměju...nic proti Tobě....taky to nemám rád .... ale třeba to vidim blbě, nebo sem nedonošenej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř dub 08, 2020 8:40 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29: to je ta situace kdy sem čekal že rupneš :D Ten fakáč byl už i přes mou čáru :twisted: Škoda že ti nešláp na brzdu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř dub 08, 2020 8:50 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29: Asi bys chtěl poplácat po zádech, ale spíš si dej facku... Minimálně za to strašení silničářů klaksonem... :doh:
stř dub 08, 2020 9:03 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ATW service: Právě že vůbec. Beru věci tak jak jsou a nemám zapotřebí ukazovat jen to dobré z mé strany (nebo obráceně, poukazovat jen ne chyby druhých).
Ted zpětně vím, že moje jednání nebylo správné (teda, já to věděl hned, jak jsem najel na okruh)

Prouza88: Klasickej hrdina. Bejt tam někde semafory nebo něco, ještě by se omlouval. Ale takhle věděl, že mi ujede. To že se tam tlačil - dobrý. Jak se řadit nechápe 70% řidičů, včetně těch v kamionu. To jsem si už zvyk.
Ale prostě něco zkurvit, a pak ještě fakovat? Ne, to fakt nesnáším a je to na mě jak červenej hadr na bejka

martin440: Hele já to beru tak, že naše práce je diametrálně odlišná. Já když jsem jezdil mimo město, samá hájvej - tak by mě to vůbec nerozhodilo a prostě pohoda. Možná bych si jen myslel cosi o prdeli.
Je to úplně to samý, že já zase nechápu věčný zvonění tramvají - no jasně, ale dřepět v tom každej den a řešit furt něco za ostatní - tak taky mám ve zvonkovým tlačítku parátko :-D

To je úplně to samý, když tebe pošlou do ulice, kde horkotěžko projedeš. Dobrý, ty zastavíš, neprojedu... Nashle, vyřešte si to.
Ale já to mám co chvíli, takže moje jednání je pak taky jiný
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř dub 08, 2020 9:26 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Na tohle video bych řekl jediné, panebože...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř dub 08, 2020 10:42 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Řešíš kokotiny jezdíš jak puberťák.je čitelné čtyři tahy dopředu co bude dál.klakson ,dálkové nikdy nic neřeší,vždy to je kontraproduktivní.osobak tě má vždy v šachu,vždy ti ujede.taky mi kdysi naD1 ukazoval nějaký tdickar fakace,kokotiny ,pak jsem ho půlhodiny neviděl,odbocim na pumpu a manekýn s kočkou leze do skodofky.zaparkuji za ním v klidu,očividně mu spadl úsměv,jak jdu kolem něj pro kafe jen mu řeknu-aby ti ten prstík někdo nepolamal davej bacha......pochopil to on,já,jen ta blondýna ne. :shock:
pát dub 10, 2020 9:30 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kokot potkal kokota,i to se stává...
pát dub 10, 2020 9:43 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

jose rabano.... :wink: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát dub 10, 2020 9:54 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

fakt je ten, že ti cestáři jsou celkem nad věcí jak jim sviští tuny kolem hlavy celý den a nechtějí si to připustit, i když doufají že se "to" nestane zrovna jim, ale ono se to občas stane. V momentě kdy bezdůvodně tam troubíš tak se jim rosí koule jestli to na ně neletí, ale kdyby věděli že to je taková kokotina, tak kdyby ti příště za to letělo kladivo do okna tak se nediv.
ned dub 12, 2020 8:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes vyjíždím z pumpy u nás,pruh tak sto metrů,na konci jsem měl kilo,s bmw.po hlavní jel sklopkar,klasika klakson fakac dálkové.Zastavil jsem do nuly,sklopka přejela na za ni jedu..dvojita plná čára.a začal mě vyučovat,nasadil 60 az, neustále myšky čuměl do spiglu jak mě griluje....skončila plná,ometu ho ať kuknu jak vypadá takový geroj....Za volantem BABA.........?¿
ned dub 12, 2020 8:57 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Sám seba sa pýtam kade jazdím že za osem rokov som tak chudobný na zazitky
ned dub 12, 2020 9:06 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jozin:mazec no,sedim zatim sice o neco mene nez ty, ale 15 let taky neni malo, nicmene stale zjistuji, ze jsem na silnici jeste vsechno nevidel.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon dub 13, 2020 10:46 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jako potkáš agresivní hovado v trucku běžné,ne že ne.chlap třeba nebyl doma měsíc,semeno se mu tlačí na mozek atd,já to vše chápu ale neomlouvam..ale aby žena takto jezdila????navíc je myslím denně doma přece.to mě jen zarazilo,dal jsem to neřešil plyn na podlahu a paní snad už nikdy nepotkal doufám tedy.
pon dub 13, 2020 11:04 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů