Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jó to tam taky je, já dal extrémní příklad, a v extrémním případě sem si jist, že ho bezpečně předjedu(bo je brzda :mrgreen: ) :wink: Si buď jistej že bych ho předjel, ikdybych začal u Fuldy a zkončil u Göttingenu jako ten s těma salámama :mrgreen: Prostě když je blbec vlevo, ten v pravo má povinnost ho pustit. Tečka :idea: Už se to prostě naučte nezdržovat jak kokoti, ale prostě z kopca dám motorovku, dole jí pustím on už je pryč a já sem nespálil nic.. Sám sobě by si ubral že? No do kopca je to těžší, tak si podřadím pokud vím že to stejně neutáhnu, to mu stačí, na kopci hodím trochu Eco, on jede do riti a já sem ještě ušetřil.. A na rovině? Se nezblázníš ne kvůli jednomu kilometru za hodinu na chvilu :wall: Profíci máte bejt, profíci :doh:

Atw: ano :D Ale pořád je šance, že zmotá gangy :mrgreen:

Nic du na pivo, rozumů bylo dost, kdyby jste nevěděli, ptejte se :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 16, 2020 4:08 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

takhle vznikají ty největší kalamity na D1, vítr doprotivky nejlépe s nějakým sračko deštěm, tři nalepení zasebou a číhají na vhodnou chvíli, pak prostřední vyjede do levýho, ale nemůže to proti větru udýchat tak se chce zařadit zpět nebo omezí prvního do toho se cpe ten poslední bo chce být taky první. Všichni v dešťu hovno vidí tak se dožďuchají a pak se čeká na hasiče.
sob kvě 16, 2020 4:14 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

no tvl. to jsou sracky tohle to, ja jsem si na tohle nasel recept a ten se jmenuje max. 85km/h.Kdo chce predject, predjede i na zakazu, bo ten stejne pomali nikdo neresi,ja predjizdet nemusim, bo nespicham a klidne se potahnu z Drazdan do Magdeburgu za ADR, ale myslim tou opravdovou, treba Aral.Po ceste si poslechnu nejakou audioknihu a napjate cekam, kdo je vrah a cesta utece, ani nevim jak.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob kvě 16, 2020 8:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ja jsem sice cyp ale unika mi ta pointa proc nekteri vecne predjizej..da to na plne kule,90.vice mu to nejede.5minut dojizdi auto pred nim.jen ma smulu,je lehkej,tezky prednim vzdy ze svahu ujizdi..nechtic treba.pak je konecne deset metru za nim.takze levy aaa?nic.pod pedalem plynu zadna rezerva.ani metr rychleji nepojede.po osmi minutach dokonci manevr predjizdeci,a po desesi odbocuje delat pauzu.bezna realita.
sob kvě 16, 2020 8:27 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Zas někdy je opruz opačný případ. Mezi Lovosicemi a UL je zákaz předjíždění LKW. A mentalove jedoucí většinou do UL do přístavu, se zvednutou nápravu a nohou do okna, jedou 70. Neuhnou, nebliknou, nezájem. Jedu 70 a vylizte si.
sob kvě 16, 2020 8:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Pokud to bylo na me,ja drzim tempo 85.furt.tempomat.kdo jezdi 70 je kokot.k nicemu to neni,spotreba stejna.do 70jezdim nemecko po bundes.tzn.B.A to i mene,predevsim smer Folmava.
sob kvě 16, 2020 9:24 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Zřejmě si říká, ze tam stejně bude čekat, tak nespěchá. Ze zdržuje ostatní ho nesere.
sob kvě 16, 2020 9:37 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ATW service: Já jsem v zákazu párkrát předjížděl - zejména na D8, kde sice není zákaz jako takovej, ale zákaz jízdy nákladních vozidel v levém pruhu.
Ale předjížděl jsem auta, co jela pod 85 - tzn. zdaleka nic takového, co bylo zde a osobní auto jsem nezdržel snad žádný.

Prouza88: Ja narážel hlavně na ten fakt, že předjíždí kde nemá a nemá žádnou rezervu - že jede o 1km/h rychleji, nepovažuju ani za důvod k předjíždění, natož za rezervu k předjíždění.
To, že ten s modrým návěsem (nebo vlekem) na něj sere - mě vůbec neudivilo. Ten jel celou dobu okolo 90, zpomalil jen do toho kopce - ale pak už zase jel. Z jatek jel hlava nehlava, jak kdyby vezl rodící manželku.

wckr Je.
§36 Provoz na dálnici
(4) Řidič nákladního automobilu o celkové hmotnosti převyšující 3 500 kg a řidič jízdní soupravy, jejíž celková délka přesahuje 7 m, nesmí předjíždět jiné vozidlo, pokud k jeho předjetí nemá dostatečnou rychlost, takže by omezil v jízdě ostatní vozidla svou výrazně nižší rychlostí jízdy.


A nejvíc k pobavení je videt i ten výsledek - skoro od Rudný až po Zdice 3x nesmyslně předjížděl, a pomohl si asi 5s! Tak to vážně mělo smysl...

Já to dělám podobně jako jozin - jedu 90, když dojedu někoho pomalejšího, jedu za ním a nestresuju se. Chtíč předjíždět mě ovládne, pokud se dostáváme pod 85 - ale pořád platí, že to tam nešvihnu bez zájmu, co se děje v levém pruhu.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned kvě 17, 2020 7:31 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ja to predjizdeni nejak moc nechapu,porad se za necim honit na minuty, az tam budu tak tam budu, pohoda, klidek,stejne se nazene jen par minut, souhlas, ze pokud nekdo jede v mem pripade pod 80,tak zacnu taky predjizdet, ale to uz mam dostatecnou rezervu a rozhodne po predjeti nesjedu na park. nebo z dalnice, jako to byva zvykem.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned kvě 17, 2020 7:56 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Rád si poslechnu jiný názor.
Jedem v koloně v zákazu předjíždění, cca 85km/h - pohoda.
Vůdcem kolony je asi 50 - 60t jeřáb, v těsném závěsu za ním nadměr (hmotnostní) s doprovodným vozidlem.
Vjíždíme do kopce se stoupacím pruhem, kde nadměr vjíždí do středního a společně s jeřábem vedle sebe oba padaj k 50km/h - a my všichni za nima. Těsně ho předjel, s jeřábem ten nadměr pak doslova tlačil před sebou.

Já na to názor mám, ale rád si poslechnu jinej
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 19, 2020 7:51 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Málo indícií Davide29 :think: Jak dlouho za sebou jeli ti dva mastodonti? Jestli věděl, že na něj sotva má(to poznáš po dvou kopcích), tak neměl předjíždět(jako s normálním, nemám na to, nedělám to), a taky mu na tom horizontu mohl ubrat ten jeřáb nebo jak to bylo.. No jak sem tu říkal před chvilou :wink:
Někdy je to ale těžký(obzvlášť když seš těžkej), podřadíš si na něj, protože 4kopce z5 tě brzdil a on si zrovna vzpomene taky a nakonec ho ani nedojedeš :roll: Typicky bych řekl řidiči Actrosu, má 510 ale tlačíš ho každej kopeček, pak si na něj počíháš, naskládáš tam co můžeš a on to náhle nehudlá na 12° kolem volnoběhu, ale podřadí a použije motor :doh: A rázem seš za vola jak ten tvůj nadměr..
Né vždy to je naschvál a proto sou tam při předjíždění dva, jeden vlevo a druhej vpravo, když se potkaj dva volové, tak z toho máš video na YT :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte kvě 19, 2020 11:55 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jeli jsme do Rudný, hned ten první kopec se stoupákem.
Byla to souprava s vrtačkou, takže nic co by neznal
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 19, 2020 1:00 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Co prostě nepochopím je, že někdo musí za každou cenu opět předjíždět v zákazu předjíždění pro nákladní vozidla (opět D5), i když jedeme celou dobu v pohodě asi 85km/h. No, a po 1km to vezme na exit a sjede... Tak to je dle mě korunovanej debil. Tak snad tu hlínu aspon dovezl na čas - protože není nic horšího, než když vám přivezou hlínu pozdě.

A zdržovači mě vážně serou. Když je to ještě důchodce (Strakonická), tak proto jisté pochopení mám. Ale ty další dva případy (mladej pár z D8 do Holešovic), nebo strejda co stojí na brzdě a na okruhu jede 60 - to je prostě na mě moc. Když někdo takhle jede v neprovozu, tak je to fuk, ale ne pomalu ve špičce

No, a piplal jsem se s cenzurou vulgarit - nevím jestli je to lepší?

https://youtu.be/G5KhMUZomVA
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned kvě 24, 2020 10:22 am

F40
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 17, 2007 7:37 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes ráno, konec Napajedla průmyslová zóna, stavba obchvatu: bílý mercedes s HR 4Z2 1543: proč na nás jako najíždíš?!?
ty rozhoduješ o platnosti značek???
pon kvě 25, 2020 7:47 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Moje setkání s arogantním debílkem, co si myslí že mu patří svět - a ještě se mě zastal kolemdjodoucí pán. Myslím že k videu není cokoliv dodávat

https://youtu.be/Z94U00RlDBE
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát čer 26, 2020 9:33 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Krocan, Majestic-12 [Bot] a 20 hostů