Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Okamžikem šlápnutí do pedálů, se některým jedincům vypíná mozek. Beztak byly přítomny i sluchátka...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř dub 11, 2018 7:57 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dneska dva kousky. Jeden na kole, druhej od Chalupeckýho ve Volvu

1) Jedu po dvouproudé silnici v jednom směru a vidím vjezd na stavbu vpravo. Stojí tam vypíčená dodávka, abych se tam dostal, musím odbočit z levého pruhu.
Jelikož jeli auta, zastavuji a blikám pravým blinkrem - čekám, až bude volno.
Silnice se uvolnila, najíždím do levýho pruhu (pořád s pravým blinkrem) a stáčím se do vjezdu - a najednou vpravo pod kabinou cyklista. Doufám, že díky klaksonu ten dement aspon ohluch - protože kdybych byl rychlejší, tak bych ani nevěděl že jsem ho sundal (PS: Ne, cyklopruh tam není)

2) Jedu po D5 a od Králováku najíždí dvě soupravy od Chalupeckýho. Já naloženo, jedu 80 a předemnou nějaký nákladák. V levém volno, tak jsem jim uhnul a dostal jsem se mezi ně.
Jedeme, pohoda. Vyjedem stoupak za Berounem (cca 60) a jedem z kopce dolu.
Se soupravou předemnou jede 85 - 90, tak jsem to taky pustil do těch 90. Občas jsem se k němu přiblížil, a následně jsem přibrždoval.
Najedou vidím tu druhou soupravu v levým, tak 100+ s pravým blinkrem, tušil jsem debila - ještě že jsem přibrzdil, protože se chtěl teplit s kolegou a nejspíš by mě vytlačil. Samozřejmě se na něj nalepil s brzdama - kdyby jeho parták musel nabrzdit, nejspíš by nějakou dobu D5 stála, protože těch jeho 40t+ ze 100 by jen tak nezastavil, byt má Volvo
V druhým kopci jsem ho předjel zpátky, CB samozřejmě bez reakce...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv dub 12, 2018 8:43 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kluci co jezděj do Prachovic tak by je nepustili do cementárny bez samolepky s cyklistou aby je nepodjížděli z prava
čtv dub 12, 2018 9:50 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To mám taky. Je to befel z Cemexu pro kterej jezdíme. Ale fakt si nedělám iluze, že to někdo čte :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát dub 13, 2018 1:30 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29:asi nemaji dobre serizenou vysilacku a dosah maj jen kdyz jedou metr za sebou,proto se tak na sebe teplometi lepi.
To ja jel tuhle po silnici c. 19 Tabor-Pelhrimov, kdo to tam zna, vi, ze pod Zlatenkou konci prerusovana cara, zacina kopec, je zakaz predjizdeni, neni videt za zatacku, presto me mel potrebu predjizdet jiste zkuseny ridic od Celuru, protoze jsem se dopustil vazneho prestupku, jel jsem jen 80km/h,vic mi to do kopce nedalo, jemu teda taky ne, proto me systematicky natlacil do skarpy, vicemene jsem se radeji uhnul sam, aby ten dement nesundal protismerny osobak, no vesli jsem se tam nakonec vsichni tri, je to tam dost siroky.Nicmene kdyby jel v protismeru podobny dement jako od toho Celuru, asi by jsme byli v televizi.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát dub 13, 2018 6:46 am

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

už víte proč nás nemají rádi a jsou proti nám samé restrikce?
https://video.aktualne.cz/z-domova/ridi ... f6b220ee8/
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
čtv dub 19, 2018 2:16 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

kuntik - to je za krizovatkou nad strojarnami. je tam 70, ale každý tam leti kotol. posledne som sa tam uhybal borcovi, co ma so scaniou omet asi v kile, ale v protismere vyjel osobak tam som mu uhnul na zastavku, inak by sme sa nezmestli na cestu :wall:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv dub 19, 2018 10:26 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

a este vacsia srands je, ze ten obchvat pre lkw konci za hranicami zakazom lkw cez waldsasen :wall: :wall: :wall: :wall: a to bol tobeny hlavne pre lkw aby jazdili mimo cheb :wall: :wall:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv dub 19, 2018 10:27 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:08 am, celkem upraveno 1 x.
pon dub 23, 2018 2:54 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Je možné, že mu tam nepříjemně vjel, ale podle mě se mu jen nechtělo moc brzdit a myslel si, že ho stihne včas oprasit. Nestalo se...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pon dub 23, 2018 8:17 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Myslím si že to je asi jak píše M.Z. Denně takových situací zažívám hafo. Ale je hezké, že pan majitel se bije za svého řidiče.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte dub 24, 2018 7:40 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Blokování stojanu u pumpy.Vydržel jsem to cca 10 minut až když viděl že ho točím šel to tankování za 200kč zaplatit🙄
https://m.youtube.com/watch?v=Ms5Zf0JNnOE
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
úte dub 24, 2018 9:35 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Sof - s tou krizovatkou ta trochu poupravim. ked sa posunies asi 100m nad krizovatku, v lavo je zastavka a asi 100m nad nou odbocka do lava na pilu a hdb strojarne. krizovatka na ktoru poukazujes je velika,krasne do nej vidno uz z dialky a nez do nej vojdes na lavo mas asi 400m ,vidis prakticky nad krizovalu,zastavku,dalsiu odbocku do strojarni a za tuto odbocku asi 100m.
problem je,ze ako ides z D po tejto ceste,pred vjetim do zakruty asi 500m pred krizovatkou veľkou je problem ten vyjazd zo strojarni. Nad nim je 70,tou tam nikdo nejazdi,takze kamion,ktorý ide z D po hlavnej zataca na 70do lava,ale naraz ma 100m na to aby v plnej rychlosti zabrzdil,pretoze od strojarni vide nalozeny kamion a dostatocnu rychlost dosiahne asi v polovici kopcu za velkou krizovatkou,kde ide cesta prudko dole. Tieto situacie su tam na dennom poriadku a tyzdenne aspon 2nehody. do strojarni jazdímkazdy den a viem,ze vyjst na hlavnu je strasny problem. Z tej velkej krizovatky vychadzas na hlavnu aspon 30-40,pretoze do krizovatky vidis a hned zrychlujes,pretoze sa cesta hned prudko zvazuje.zo strojarni vychadzas na hlavnu z nulovej rychlosti,pretoze do krizovatky nevidis. a jak tam vojdes a priruti sa od hlavnej kamion,v krizovatke je odbocovaci prih,cez ktory rychle auto to pomale zacne obiehat a a za krizovatkou sa to zase zuzi a najednou mas pred sebou kamion v protismere.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř dub 25, 2018 12:04 am

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

TP píše:
úte dub 24, 2018 9:35 pm
Blokování stojanu u pumpy.Vydržel jsem to cca 10 minut až když viděl že ho točím šel to tankování za 200kč zaplatit🙄
https://m.youtube.com/watch?v=Ms5Zf0JNnOE
Něco podobnýho se mi stalompřed tejdnem v Blansku. Jen borec upíchnul nastartovaný auto u stojanu a šel na kafe. Odpovědí na dotaz, jestli může zajet na parkoviště byl vstyčenej prostředník.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
stř dub 25, 2018 1:16 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:07 am, celkem upraveno 1 x.
stř dub 25, 2018 10:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů