Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

Tak sem se vtejdnu dozvěděl, že ty v kamionech považujou ty v céčkách za největší hajzli a kretény zamrdaný, takže se omlouvám všem řidičum kamionů :oops: že žijeme.) jako tohle slyšet od 40 letého řidiče, kterej to myslí upřímě vážně je k zblití, chudák musel minutu počkat při výjezdu z parkoviště, ale že teda vylítnul pěkně, sem myslel že mě domlátí do sraček, sem ho ani nestihl požádat o fotku. Prej mi nejsme žádný kolegové, ste jenom zmrdi v malejch sračkách.
ned led 09, 2011 2:22 pm

Venca6
Příspěvky: 235
Registrován: pon úno 22, 2010 3:03 pm

Příspěvek

beden
a teď to zkus česky
ned led 09, 2011 2:25 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

NEumim
ned led 09, 2011 2:27 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

beden: jo jooooooo. To znám..
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned led 09, 2011 4:09 pm

Uživatelský avatar
pantáta
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 05, 2009 1:48 pm
Bydliště: j.č.

Příspěvek

to peter gasparovic,já bych ho asi už sestřelil :twisted:
ned led 09, 2011 4:48 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

nesestřelil
BES - běs
ned led 09, 2011 6:02 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

Taky si myslím.Málo kdo na to má.A když už tak si to škaredě odskáče. :)
ned led 09, 2011 6:03 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

nevěřte tomu,už sem měl případ že sme se nepohodli pak mě předjel zabrzdil a běžel ke mě :wink: stačilo chytrý plesknutí a běžel zpátky :D
2x Nissan atleon 210
ned led 09, 2011 7:36 pm

Ma'a Nonu
Příspěvky: 668
Registrován: pát črc 03, 2009 7:46 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

Někdo na to má, někdo ne. Budu se chlubit tatíkem jako místní omladina: Když jsem se s ním kdysi jako školou povinej vozil, tak nás na rychlostce před Prostějovem vybrzdil několikrát osobák na rakoských číslech, jen tak, bez důvodu. Tatík je "kliďas" prostě to nevydržel a drb do něj. To panáček nečekal, vzal za to a ujel. Na vykládce jsme prohlídli škody, kromě laku žádný. V čubě, táta tehdy měl DAF 95 ATi, bylo pár červenejch střepů.
Po nějakým čase přišlo od PV policie předvolání k podání vysvětlení. Jako viníka nakonec označili OA, pro nebezpečnou jízdu. Jak se říká, na každou svini se vaří voda.
ned led 09, 2011 10:27 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Ma nonu proto když do takovýho parchanta drbneš a on ujede,okanžitě volat policajty,pač když ne tak se to může otočit proti tobě žes ujel ty a on bude tvrdit že tam zůstal stát. Takhle mě přijeli policajti,sepsali hlášení,svědek to dosvědčil a panáček v mercedesu byl propadající že ujel od nehody.
Tomíku než někoho mlátit a pak si jít sednout není lepší vletět mu do auta,vyrvat klíčky ze spínačky a zahodit do pole?
pon led 10, 2011 11:38 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No jo,ale tohle když uděláš,tak to je neoprávněné poškození cizí věci a riskuješ že se nasere a dostaneš po čuni a nebo že ti na oplátku vymlátí přední světla :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon led 10, 2011 7:56 pm

Uživatelský avatar
pantáta
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 05, 2009 1:48 pm
Bydliště: j.č.

Příspěvek

to Pavel Šebek:máš pravdu nesestřelil
úte led 11, 2011 5:57 pm

VolvoTruckBoy
Příspěvky: 12
Registrován: úte led 18, 2011 5:25 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Zdarec! Mějte mě klidně za blba, ale já kvůli takovejm pitomcům nebrzdim ani neuhejbam. Abych převrátil trukačku do pangejtu a on si klidně jel dál, tak to tedy ne.Platit soupravu a náklad do smrti? To ho tím radši přerazim, abych měl viníka nehody a šlo to z jeho pojistky. Když si neváží života a dělá takový blbosti, tak mě ho tedy líto neni. A když budu muset do smrti platit, tak tím poškodím svoje děti, takže u mě je to jasný. Radši smrt blbce na místě než smrt mejch dětí hlady. A domě :D
pát led 21, 2011 10:55 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

vo tom ..máš recht ...taky nebrzdim, přece to nezašlápnu tomu, koho se předjel...2 už to poznali..bohužel jen dva ....


[quote=" Pan "slušný"Beden "] Tak sem se vtejdnu dozvěděl, že ty v kamionech považujou ty v céčkách za největší hajzli a kretény zamrdaný, takže se omlouvám všem řidičum kamionů Embarassed že žijeme.) jako tohle slyšet od 40 letého řidiče, kterej to myslí upřímě vážně je k zblití, chudák musel minutu počkat při výjezdu z parkoviště, ale že teda vylítnul pěkně, sem myslel že mě domlátí do sraček, sem ho ani nestihl požádat o fotku. Prej mi nejsme žádný kolegové, ste jenom zmrdi v malejch sračkách. [/quote]

tak to velice pleteš... na silnici jsme si všichni rovni, bez rozdílu auta nebo konta i když si to někteří trubci myslí..... nebo jinak, měli by jsme se k sobě chovat jako lidi ne jako hovada (někteří) ALE jestli věříš tomu, že 40 tun železa za tebou zastaví na fleku jako Ty s malým prckem, když mu to zašlápneš, tak si tomu věř ...v urně pak budeš mít času na přemýšlení mraky ....to je prostě realita , tím nenarážím na nějakou příhodu na parkovišti...nebyl jsem u toho-nemohu ani nemám právo soudit.....

pozn. chodí sem i děti někdy , "jinší" vyjadřování by neškodilo...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 22, 2011 12:02 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Asi to sem nepatří, ale ono vodsud pocud. Kdo jsi bez viny nechť hodí kamenem. Kolikrát jsem taky vystříkl na "aviatika" když jsem čekal ve firmě na vykládku, fronta asi "milion" aut a najednou si to přihasí 7,5tuna a cpe se dopředu se slovy Složím jenom jednu paletu. Přitom administratívně to trvá stejně dlouho, jako by skládal celý návěs. Potom ho potkáš na silnici, jak si to šine 60-max. 70km/hod a směje se že ho nemůžeš předjet, protože spěcháš, jelikož jsi se zdržel na vykládce.
sob led 22, 2011 10:45 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů