Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29: po té co jsi "dosondoval" jdeš 2:04 do levého (proč v tomto úseku?) a 2:19 se divíš manévru "červeného"..to prostě nemůžete projet ten "městský" zasebou konstatně ? To se tam musí všici truckeři předjíždět jak by šlo o život?
ned úno 16, 2020 7:57 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Protože prostě jedu rychlejc než ten kamion? :-) V tomhle místě to beru vlevo normálně. On než se vyhrabe z toho ďolíku, tak já jsem dávno na Štěrboholský. A předjíždím tam běžně i osobáky.
A k 2:19 - mě to neříkej, předjetím si stejně moc nepomohl, protože pak jel akorát přede mnou a nic neušetřil
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned úno 16, 2020 8:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ty Davide, jestli ono to není trochu kontraproduktivní, to zveřejňovat :think: Každej ti tam něco najdem.. za mě dobrý.. něco míň, ale v normě. Konkrétně v tom posledním by mě zajímalo, kdo schválil tu plošinu na vozejku :shock: Jako kolik jel, že se to nedalo řídit? Jestli stál na plynu a takhle mu to rajtovalo tak... :doh: Dyť to táhl Defendrem ne :shock:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 16, 2020 9:10 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Je to odraz našich silnic.. A já se s tím prostě neseru, což je vidět. Mohl bych bejt tolerantnější, držet hubu a krok... Ale nebylo by snažší a lepší, kdyby se řídili ostatní zákonama tak, jak maj? ;-)
Moc jsme nejeli, já jel 80 a ubíral jsem mu aby se zařadil. Vidím to něco okolo 65. Jako taky jsem koukal jak se mu to rozkejvalo.. A pokud se nepletu, v tomhle místě nějaký extra koleje nejsou
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned úno 16, 2020 10:36 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David: v tomto případě nejde o zákony, potkáváme se s nezralými šoféry , špatně odhady, a ty tomu nepomáhas, honíš ego, nejezdis pasivně, máš to korigovat, místo toho je sponujes, až si to pustíš když ti bude pade, bude ti trapne
pon úno 17, 2020 9:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ty drivere :D v Teplicích budou vracet pokuty za leden, tak se taky přihlaš a nehuč do něj, měls ten leden taky nějakej slabší :mrgreen: (promiň :mrgreen: )
https://teplicky.denik.cz/zpravy_region ... 00214.html
No a když budeme mejt kameru šici, tak tam taky každýmu za ten den něco najdem :wink:
Kolikrát si taky s odstupem říkám, že su vůl, ale v ten moment mám provozní tlak v červeným :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 17, 2020 9:37 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rid ... paign=null
něco podobného jsem zažil, sic ne náklaďák, jenom osobák, nohy se mi klepaly ještě hodinu potom, pak fakt popremyslis nad tím co je pokora
úte úno 18, 2020 10:48 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

DriverBrno Na pasivní jízdu musím mít náladu, čas.. A jak píše Prouza - i tlak :-D
Jak jsem včera četl na jednom návěsu: Jsem v práci, ne na výletě
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte úno 18, 2020 2:17 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No o těchto pokutách jsem slyšel minulý týden pěknou reportáž. Na Novomlýnské nádrži na tom provizorním mostě je radar. A starosta z Pasohlávek si řekl o část vybraných pokut, částka za minulý rok byla prý okolo 10mil korun. Brečel jak to řidiči objíždějí přes vesnici, a že lidi nemohou ani přejít silnici atd. Problém je v tom, že ty pokuty řeší obec Pohořelice. Starosta tvrdil jaký to je danajský dar, že chudák musel přijmout tři pracovní síly aby ten nápor pokut zvládl, ale dělit se v žádném případě nebude. :D :D :D No kdo by se dělil? :D :D :D
To samé jsem slyšel o obcích na trutnovsku. Kocbeře, Choustníkovo Hradiště a ještě nějaká vesnice. Ale celý výtěžek šel(jde) na účet královedvorského starosty. A bez dělení. Chtěli jste bezpečnou dopravu v obci, tak ji máte a neotravujte. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 18, 2020 4:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

tak hlavně že víte, až na mne budete trobit, že máš vás má v piči vy sulini😀
úte úno 18, 2020 11:10 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak to já ne no. Když na mě někdo zatroubí, tak přemýšlím co jsem udělal blbě a eventuelně se tomu příště vyvarovat nebo to napravit
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv úno 20, 2020 11:26 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To většinu nenapadne, zdůvodní si, že si vůl ty a příště to udělaj zas :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 20, 2020 11:34 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Obrázek Obrázek

Pánové , je to hned , felda z vedlejší jede jako po hlavní :D
čtv úno 20, 2020 5:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jaj, tvoje práce? Předpokládám škoda miminální, i přes to sou ty felicie ale nebezpečný, posledně zlikvidovala pět pandurů a teď TGA s hnojem, nebo jak si mám vysvětlit to našroubovaný oko, pane kolego :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 20, 2020 5:30 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak to měl štěstí, žes mu líznul jenom předek, kdyby se dostal dál, má tě v kabině.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv úno 20, 2020 6:16 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů