Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

O něco výše je to tady psáno....dneska jsou nový auta nabitý elektronikou....predektivní tempomat a další kraviny. Pokud to vypneš a nejedeš podle toho tak tě budou na firmě buzerovat. Na školení řidičů ti přijde maník v kravatě ( školitel jízdy ) a vysvětlí ti že pro tebe jako řidiče v nových autech udělalli to nejlepší, ale ty jim vlastně házíš klacky pod nohy protože podle názorů několika jiných řidičů ..... jako tady například na tomhle fóru .....nechceš jezdit podle toho co je dobré pro auto a pro firmu, ale je dobré pro okolní provoz.
Takže shrnuto...ano budu pro některé blbec, ale nenechám se buzerovat na firmě že nedodržuji to co se po mně chce. Protože přišel pán z DAFu, ukázal jim tabulky, nahrál program do počítače a teď pokud pojedu podle "normálního řidičského myšlení" budu mimo tabulky.
úte dub 04, 2017 8:56 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Super - a až přijde pán, že nemáte blikat blinkrama - protože to zvyšuje spotřebu a žárovky také nejsou zadarmo - přestanete používat blinkry?

A mě zase může zaměstnavatel tvrdit, že mám předjíždět furt a všude - takže se budu na to vymlouvat, budu držet levej pruh (také bez zájmu pro okolní provoz) jen proto, abych nemusel na firmě vysvětlovat proč jsem se na dálnici táhnul jenom 88?


Jak jsem psal. ŘP všichni máme, 361 je na prvním místě. Zaměstnavatel, školitel a já nevím kdo ještě je prostě na druhém místě. Zajímavý, že co se 561 (nebo AETru) týče, můžete se tady na foru zesrat radostí, když vychytaj nějakého vyjebávače. Ale na 361 z vesela serete s výmluvou na zaměstnavatele? To je opravdu logika jako noha....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte dub 04, 2017 10:36 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

80

Příspěvek

Davide v ČR je nad 3,5 t 80 km/h, tak neoponuj něčím o čem nic nevíš.
stř dub 05, 2017 4:41 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A?

Přestupek překročení max. povolené rychlosti o 10km/h je banální přestupek. Bránění v předjíždění je kategoricky úplně na jiném levelu - ta rychlost je tuším za 0 bodů a pokuta max., 2000, to bránění v předjíždění je za 6 bodů a pokuta tuším 5 - 10tis....

Navíc je rozdíl páchat přestupek kterej každému může bejt ukradenej a pak přestupek, kterým nasereš a omezíš půlku dálnice (nejen předjížděného ale i ty za ním)
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř dub 05, 2017 4:59 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Trochu bych se zastal Davida29. Taky jezdím na omezovač, 90 km/h jednoduše proto, že spěchám a nikomu do toho nemá co být. Ale když mě dojede jiné LKW tak je mi naprosto jasné, že je rychlejší, takže ho hned jak je to možné pouštím před sebe a to způsobem, aby to, pokud možno, nezdržovalo jiné účastníky provozu. Kdyby to takhle dělal každý, žádné zákazy předjíždění náklaďáků se řešit nemusí...
Jiná věc samozřejmě je, když rychlejšího šoféra pustíte před sebe a on potom brzdí vás... A o takových je tohle vlákno...
stř dub 05, 2017 11:27 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Frajeri jezdi pomalu a nadhledem...Z leva do prava jezdi jen nevyjezdeny pubertak.Nic stim nevyresis a delas jen ze sebe vola.Nejaky hypermodreni tempomaty neresim,ty jsi ridic.A tva jzda je tvuj obraz.
Neřeším...
stř dub 05, 2017 1:55 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A já naopak jezdím 80,max 83,z kopce 90 a taky do toho nikomu nic není :-) Mimo to mám na těch 83 omezovač,spotřeba a navíc je to vidět na GPSce...
Mnozí to nemůžou překousnout,takže jsem docela často svědkem toho že na mě troubí,ukazujou že mám použít pedál vpravo,nebo fakáče atd...
Vzadu na vratech jsem strhl 85ku po předchozím řidiči a nahradil jí reflexní velkou 80,ale prd platné,stejně to nikomu nedochází,neprodává se někde ten nápis :
MAX speed 80 ,GPS monitoring? Hned koupím :-D
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř dub 05, 2017 11:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

na bednach TESCO jezdí pořád stejní vymaštěnci? Ptám se, protože posledně mě jeden předjížděl v noci a v omezení na 50km/h svítil dálkovýma a troubil jako by ho na vykládce čekala velká odměna. Tak jestli to čteš ty zmrde tak ti přeji aby ses brzo vybodoval hajzle.
pát dub 07, 2017 7:56 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Jak píšeš

Příspěvek

A votom to je.Tak jak s tou dírou, necháš si rozestup a nějaká ... se tam mermomocí chce dostat.
pát dub 07, 2017 10:11 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

já chápu, že mnozí nechtějí poslouchat nářky chlebodárců, že mestíhají další nakládku (dokládku - mrdku za 2 tis) aby si vydělali na ten trapný základ, ale to je jejich boj. Takže já v obci pojedu 40 km/h a třeba se poserte.
pát dub 07, 2017 1:38 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Bezte s tim spechanim uz do prdele kur*a. Taky jezdim automobilky a podobne sracky na terminy a kdyz skacu na Heilbronnu 2h ve stau,tak se mam potom jako posrat??? To mam letet nalepeny nekomu na vratech nebo klickovat jak zajic???....David29= vyhledavac konfliktu! A sorry kolego, ale podle nekterych tvych videi se divim,ze ti nedal nekdo na rypak. Fakt si koledujes! Nikoho tady neproskoluj a soustred se NA SVUJ JIZDNI STYL...neuc tady nekoho porad jezdit! Tam se motej s mixem po Praglu a hlavne cum,aby ty jsi nekoho neomezoval a neohrozoval....
P.S.: strasne mam rad ty borecky co porad na druhe neco ukazujou a rozhazujou tema svyma vetvickama jak na 1. Maje...pak je dojedes na Kaci a tam sedi a tvari se jak nase mala kdyz si nadela do plenky. Frajeri posrani!!!
pát dub 07, 2017 2:53 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

:clap:
pát dub 07, 2017 3:14 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Venca80...... :clap: :thumbud: já teda u heilbron nestojim , radši to objedu :wink: ale máš recht ....zdržení a kokotský okna když už , tak od toho je ten za stolem u PC , aby to vytelefénoval a zařídil .....konec konců od toho je placenej ,,,a pokud je to debil -jeho smula :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát dub 07, 2017 8:05 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ATW service: Děkuji :wink: Jinak přesně tak, dělám to taky tak. Rychlejším prostě i uberu, aby ten předjížděcí manévr nezdržoval ostatní...
A jak říkáš - jestli ten zákaz předjíždění bude - bude to díky těm, co se řídí heslem "mě nikdo předjíždět nebude"....

Venca80: Zdaleka nejezdím po Praze.... A nemusím nikoho učit jezdit, jen jezdím tak jak mi 361 umožnuje a nevidím důvod, proč by mi v tom měl v rozporu s 361 někdo bránit

JiRaY: Svýho času jsem si na Dailynu vyrobil 88km/h. Když mě někdo dojel, tak mu došlo že to víc nepojede a přestal se lepit.
Jinak jezdi si kolik chceš - mě je to jedno, že někdo jede 80, nebo 85.
Až prostě to provoz dovolí, tak si tě předjedu. Ale samozřejmě pokud to pustíš na 90 a já zrovna budu vedle tebe, tak si kokot

DriverBrno: Já ne, já na 50 jezdím +/- 50, a koneckonců tak jezdí i většina. Nějak nevidím důvod, proč se na 50 táhnout 40....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát dub 07, 2017 8:26 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Predevcirem mi jebnul balon v Duisburg/DE/,25t,levy tudiz do cesty,zanovni Michelin.Proc.?Netusim ale stalo se,na A42-Zajel jsem jeste co se dalo uplne na kraj,konecc napojovaciho pruhu,vylezu,dam dva tojuhelniky,asi sto metru ten prvni na bilou caru,ten blize autu uz vice doprostred.Rozblikam,obrysovky,oblecu se do plne polni bunda reflexni a monetrky boty a jdu montovat.Kolem 15h,provoz silny,auto za autem.Druhou refl.bundu jsem povesil jeste na vrata,takze oznacene dostatecne myslim.Do deseti minut stejne Polizei v Passatu na majakach,ale dobre.Jen se zeptal na jak dluho to mam,a dal kuzely jeste.Ted proc to pisu-proc nekteri truckeri,jedouci kolem pokazeneho vozidla,trobi jak mrdnuti do hlavy podtlakovkama???? :wall: Da se to nejak vysvetlit?Nijak jsem nezasahoval do vozovky,neomezil ani stau navytvoril.Je to velmi prijemne lezet pod navesem,mrdat se zvedakem a poslouchat vase klaksony...
Neřeším...
sob dub 22, 2017 12:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů