Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Co se vyučit dlaždičem? Slovníček už na to má... :wink:
pon dub 20, 2020 11:06 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29 - kukal som na to video. Ten spigl by to v poho vydržal keby si šiel po predku (je my jasne že asi by sa tam nebolo kde otočiť), ale vydržalo by keby si tam cúval pomalšie 😉👌🏻 Keď vidim a počujem jak konáre škrabú o kabinu, tak musíš krokom😉 tie spigle sú robené tak že pri rane na zavretie vydržia veľa , ale keď ním skubnes z klasickej polohy na opačnú stranu, utrhnes ho😉 Myslím že si poučený už na priste, menej plynu a citovka👌🏻👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon dub 20, 2020 12:29 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Když on ten špígl už měl poladěnej z minula u Kladna :D Se stane..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 20, 2020 12:51 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prouza88: Na pumpu nechci... Tam mě už 2x lanařili, ale nechci. Má to zase svoje, je to jiná práce...

peter gasparovic: Já vím.. Když mě to pomalý couvání tak nebaví :-D
A já i bych i v tom místě jel pomalejc - jenže Volvo má takovou fičuru. R2 > R3 nebo R3>R2 jde pouze při stojícím vozidle. A ony ty rozjezdy na R3 nejsou pro spojku nic moc...
Dle mě se našponovala větev o kabinu, a pak brala vše... A ono to spodní zrcátko bylo načatý... A jak je to celoplast, tak šlo komplet
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon dub 20, 2020 5:13 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prouza88 To jsem tady psal, jak upadlo na dálnici a já to pak opravil sichrhajskama? Ani nevím :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon dub 20, 2020 5:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No moment, psal si že tě oslnilo slunko a vzal si obrubník, chodník a haluz :think: Tak to ti dělám třetí čárku :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 20, 2020 5:52 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To jo, to je i tady v čase https://youtu.be/su2b5ik9Hr0?t=290 (mělo by to skočit na čas 4:50), ale tam k ničemu nedošlo. Tam jsem jenom psal, že těsně před tím než jsem vzal ten obrubník, tak jsem měl ve výhledu haluz, a bylo mi to divný, protože vím, že normálně tam žádná není :D
A možná že to bylo i ten samej den, ale to spodní zrcátko se v tom plastu uklepalo, a na dálnici do Krušovic zůstalo viset na kabelech. Tak jsem ho pak opravil věrným vteřiňákem a sichrpáskou a drželo.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon dub 20, 2020 8:54 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29... hele ..hezky to vokecáváš :lol: :lol: :lol: :lol: přitom stačili dvě slova ....SEM KOPYTO :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon dub 20, 2020 9:00 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Však jo, já to nepopírám.. Než se dostanu do důchodu (no, ten asi přeskočím), tak ještě pár věcí zkurvím :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon dub 20, 2020 9:02 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

:mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 20, 2020 9:13 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No neska sem zas rostl :doh: SCA Laakirchen, papírový role 3m nastojáka.. malinko jiný, ale byl sem tam snad 50x, tak vím, ošlehanej trucker :idea: Nachystaná plachta na shrnutí, zvedlá na 3.2m, prkna na tumlu, zameteno, kurty, rohy s pupkem, ráčny nachystaný, aj ty jejich protiskluzový pěnovný pásy.. Od předu dozadu 1.2m od sebe, skoro bez mezer za sebou, ve dvou řadách a sem tam ještě v prostředku, co sem měl v ruce sem tam naházel..
Dojede s ještěrkou kouká a ukazuje roztáhnout ty protiskluzový kokotiny, OK.. roztáhnu po celý dýlce a čekám. Dojel strčí to tam a ukazuje dlaňama od sebe dál nebo dlaňama k sobě. Koukám, sundávám Darth Wadera a řvu, že je přesně v prostředku, dobrý.. Udělal tohle: :roll: a otevřel dveře skočil na návěs a posunuje ty protiskluzy o 20cm dopředu aby byly celý kusy pod rolou :doh: Čímž teda shrnul ty vpředu, bo bylo jen 7rolí, takže sotva po prostředku a udělal tam mezeru.. Znovu sundávám masku a říkám: To je přece jedno, nech to být.. Otáčí se a říká, že není. Opakuji že je, že já sem řidič a on odvěťuje že on je štapler a jeho šéfovy to jedno není :wall: Aha.. a du si stoupnout na roh, nemá cenu, bylo jasný že nejde o to, kdo má většího, ale kdo je větší :wall: Další role postavil jak sem to měl a eště mi prosichr zkontroloval rohy, který ty byly taky špatný, ale nový nedal ikdyž sem mu o ně říkal :roll:
Sprcha samozřejmě bez koncovky :wall:
No a jedu s tím do Brescia a pak asi zas severně železo a průsmykem Passo del Tonale(1900m) a pak zas Brennerem z5, tak eště by mě mohli sjet za spotřebu ne :wall:

To tě musí bavit :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 04, 2020 5:04 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Koncovky berou truckeri domu,pouzivaji to misto sluchatka u telefonu..jedu s Pavlem(fh750xl ganz full)smer Kassel,video jak jak jsem ho zdeklasoval az rano.ted uz mame pitni rezim u tunelu na A38(ryze horky)
pon kvě 04, 2020 5:10 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ne debila ani mentála... ale takovýho...

Vyjíždím mixem od nás z areálu, dávám přednost autům na hlavní. Blíží se sanitka (převozka), zastaví a bliká ne mě (že mě pouští). Rozjedu se, a pak mě hned předjede levým pruhem a vehementně asi 3x na pozdrav zatroubil. Tak jsem to neřešil s tím, že mě asi zná.
Začal odbočovat na pumpu - takže jsem jel taky. Vůbec jsem netušil o koho jde (a to jsem zvážil všechny možnosti), tak se ho ptám, odkud se známe...
- No já nevím, asi jsme se už někde viděli.. Díky vám máme odkud vyjíždět, tak si musíme pomáhat

To jako takhle zdraví popeláře - protože díky nim se netopí v odpadcích, pohřebáky protože odvezou co zkurví a další..? :D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 12, 2020 11:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já už se nebudu rozčilovat s těma kr*ténama :wall:
Vidí návěs s gumama po stranách, do lágru tě nepustí, naloží, kouknu zezadu odjíždím.. Dojedu na dokládku, ta je z boku, shrnu plachtu a koukám, všecky gumy zhrnutý :wall: No je tohle normální? Vymáchat držku v něčem :idea: Ten má štěstí že sem ho u toho neviděl, všecko by šlo ven..
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 13, 2020 12:11 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To je dobře ještě,já taky tak couvnul v Anglii,však nachystané ve fullu,jak ty,spadne rampa,rachot, otevřou se vrata vpravo vedle,já však sedím vlevo,a koukám a ten blb s kolečkama vysypal všechny gumy ven na zem :shock: .pak jsem zjistil že to byly moje :D
stř kvě 13, 2020 1:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů